Skocz do zawartości

Cod Mod

Forum służące do składania podań na administratorów.

60 tematów w tym forum

1. Wzór podania

• 0 odpowiedzi
    • 430 wyświetleń
  2. [PODANIE] BASTEK

• 2 odpowiedzi
    • 69 wyświetleń
  3. Podanie

• 1 odpowiedź
    • 91 wyświetleń
  4. Podanie Na Admina Cod Mod

• 1 odpowiedź
    • 64 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 61 wyświetleń
  5. Podanie

• 1 odpowiedź
    • 51 wyświetleń
  6. Rekrutacja

• 2 odpowiedzi
    • 50 wyświetleń
  7. Podanie

• 1 odpowiedź
    • 80 wyświetleń
  8. Podanie Na Admina CODMOD

• 2 odpowiedzi
    • 75 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 87 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 97 wyświetleń
  9. [Podanie] Telehama

• 1 odpowiedź
    • 48 wyświetleń
  10. Dann Podanie

• 4 odpowiedzi
    • 130 wyświetleń
  11. Podanie Octopuss COD

• 2 odpowiedzi
    • 94 wyświetleń
  12. Podanie Na Admina

• 5 odpowiedzi
    • 109 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 285 wyświetleń
  13. Podanko

• 3 odpowiedzi
    • 116 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 149 wyświetleń
  14. Podanie O Admina.

• 1 odpowiedź
    • 85 wyświetleń
  15. Podanie na Admina Cod Mod

• 3 odpowiedzi
    • 168 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 173 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 121 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 422 wyświetleń
  16. Podanie na Admina

• 0 odpowiedzi
    • 116 wyświetleń
  17. Podanie o Admina

• 2 odpowiedzi
    • 211 wyświetleń
  • Tematy

• Proszę ustandaryzujcie głośność reklam, przykładowa reklama electroluxa, której poprostu nie da się słuchać i straszy ona gracza.
    • Jestem Na Nie -Historia Czatu tak jak mówi @Dagenothic -Posty -Posiedź troszkę dłużej na forum ;).
    • 1. Twój nick oraz SteamID:Nick Blusky SteamId:STEAM_0:0:190027940 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=32138 3. Twój wiek:15 4. "Dlaczego ty?":Ponieważ posiadałem swój serwer CS:GO FreeForAll również posiadam nabrane doświadczenie które zdobyłem poprzez rekrutacje na innych serwerach CS:GO również chciałbym pomóc administracji tego serwera w codziennych obowiązkach dlaczego denerwują mnie osoby które czasami wchodzą na serwer i drą się przez micro chciałbym temu za pobiec tylko dajcie mi <SZANSE>. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak Posiadam I Korzystam Z Niego Jest On Sprawny Nie Przerywa. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz:Od Pn Do Pt gram od 18:00 do 20:00 a w Niedziele i Sobotę Gram Jak mi pasuje czyli np ?? od 10:00 do 12:00 później przerwa 4 godziny i od 16:00 do 19:00 w zależności jak mi pasuje też mam oczywiście swoje życie prywatne ale wchodzę na serwer tak często jak Mogę. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Tak znam Prowadziłem również swój serwer więc vip'a i pliki .smx umiem edytować kiedyś je pisałem w AMXX Studio na serwery cs 1.6 ale to już przeszłość dawno tego nie robiłem więc zapomniałem języka PAWN. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Na leże i mam połączone konto na forum z kontem Steam. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:Tak zapoznałem się. Pozdrawiam Wszystkich @Blusky
    • Widząc historię twojego czatu i ilość godzin spędzonych w grze, stwierdzam, że nie nadajesz się do sprawowania funkcji admina.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: nick : -/- Magik -\- . Steamid : STEAM_1:0:53782716 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=50807 3. Twój wiek: 14 4. "Dlaczego ty?": Ponieważ bardzo często widzę osoby które się wydzierają , wyzywają przypadkowych i niczemu winnych graczy , stoją afk i na "+left" oraz osoby które strzelają niesamowite głowy. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam oraz mam mutację 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 15-19  7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: 6-7 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należe , nie wiem jak to polaczyć 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznalem się z obydwoma
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej