Skocz do zawartości

Sugestie

13 tematów w tym forum

• 5 odpowiedzi
    • 776 wyświetleń
  1. Quizz

• 2 odpowiedzi
    • 706 wyświetleń
  2. Mapy na serwerze

• 5 odpowiedzi
    • 561 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 556 wyświetleń
  3. YT

• 1 odpowiedź
    • 658 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 646 wyświetleń
  4. Propozycja dodania nowych map.

• 6 odpowiedzi
    • 678 wyświetleń
  5. 1v1

• 5 odpowiedzi
    • 567 wyświetleń
  6. PREFIXY za kredyty

• 6 odpowiedzi
    • 683 wyświetleń
  7. Losowy skin

• 3 odpowiedzi
    • 599 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 595 wyświetleń
  8. Antycamp

• 2 odpowiedzi
    • 569 wyświetleń
  9. Głosowania

• 1 odpowiedź
    • 546 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• 1. Twój nick oraz SteamID: TheCzesio666 , STEAM_0:0:141290180 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=9164 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?": Jestem aktywny, uprzejmy i odpowiedzialny. Chcial bym zeby gracze przestrzegali regulaminu i byli kulturalni. Poza tym uwazam ze brakuje administratorow na serwerze... 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i tak 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 16.00-20.00 a weekendy 13.00-21.00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem administratorem 2 miesiące i znam większosc komend SM 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Oczywiscie 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Synal3k STEAM_1:1:243765261 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=26117 3. Twój wiek: 15 4. "Dlaczego ty?":  Gram bardzo często na serwerze i widzę, że często się zdarza że nie ma żadnej osoby która siała by porządek, dlatego zwracam się z prośbą abym chociaż spróbował pomóc wam w tej bardzo ciężkiej pracy. Również szybko się uczę i na pewno prędko bym się zajął serwerem 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, jestem bardzo wygadany. Bardzo dużo rozmawiam na serwerze, nawet nie wiem czy to wada czy zaleta :) 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Pn-Pt 15:00-22:00 Sob-Nd 9:00-24:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety nigdy nie byłem zaszczycony posiadanie takiej posady. Kilka komend znam, lecz jak pisałem wyżej szybko się uczę i na pewno bym szybko to ogarnął. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, oczywiście 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasne   Piszę drugi raz bo wydaje mi się że już trochę więcej pograłem tak jak mi zasugerowaliście
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej