Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 24.05.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  1.Twój nick oraz Steam ID: P3V0R _0:1:86126050 2.Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=960 3.Twój wiek: 16 4. ''Dlaczego Ty'' Dużo czasu spędzam na MaxPlayu, i mimo tego że na serwerze są dobre warunki do grania to pod nieobecność administracji zdarzają się momenty kiedy na serwer wchodzą dzieci nie posiadające mutacji i psujące innym rozgrywkę krzycząc,śpiewając lub puszczając bindy lub muzykę, lub osoby prowokujące resztę graczy co prowadzi do kłótni. 5.Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam mikrofon, dotąd korzystałam tylko dla TeamSpeak'a, jeśli podanie zostanie przyjęte to zapewne na serwerze również. 6.W jakich godzinach najczęściej grasz: najczęściej 18.00-23.00. 7.Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Kiedyś pomagałam koledze w prowadzeniu serwera, wszystkich komend SM do końca nie znam ale to nie problem żeby je poznać. 8.Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam?: Oczywiście.
 2. 2 punkty
  1. Jerzy 2. Steam Id : STEAM_0:1:148912250 3. Shock i Hardy 4. Id Shocka : STEAM_0:1:110851216 Id Hardego : STEAM_0:0:72605427 5. 29.05.2017 6. Celowe przeszkadzanie w surfowaniu bez zadnego ustalenia tego ze mną . Psują rozrywke z gry nadużywając komend . To nie jest pierwszy raz lecz , wtedy lubiałem shocka teraz to przesadził . W tym hardy próbował zasłonić uderzenia jest nie skutecznie ;) (dowód 2 ) 7. 1. 2.
 3. 2 punkty
  Przepraszam za ich zachowanie. Obaj admini zostali upomnieni i przywołani do porządku.
 4. 1 punkt
  Co Ty --? Widać, że kolega z osiedla. Jak można chwalić kogoś kto zmienia mapy na takie jakie mu się podobają albo slapuje jak ktoś go zabije gdy biedak zmienia skiny. Jak jeszcze nie miał admina kazał wychodzić innym adminom bo chciał posłuchać napinania się i często w tym uczestniczył, także --- ci na te --- wary
 5. 1 punkt
  - napisałeś że masz sprawny mikrofon z którego korzystasz. Zawsze kiedy jestem na serwerze i jesteś ty to chyba nigdy nie slyszałem Cię abyś coś mówił. +wiek +miły i dużo siedzi na serwie Ogólnie jestem na TAK koleś miły i nie wyzywa dałbym szansę na okres próbny :D
 6. 1 punkt
  Na tak, miał wiecej serwerów w 1.6 niż niektórzy mają tu lat :) Stary kot z jeden szóstki na pewno się sprawdzi
 7. 1 punkt
  1. Klasa "Najemnik" ma możliwość kupna wszystkich broni. Jeśli wydasz punkty w kondycję to będzie szybko biegać. 2. Nie wiem 3. Na serwerze jest tylko opcja ustawiania skinów do broni. Naklejek nie można wybrać.
 8. 1 punkt
  Na Only DD2 też by sie przydało tak z 30 s by wytarczyło
 9. 1 punkt
  Ja bym zmienił Hitmanowi Kondycje poniewaz na starcie ma on 0, a taka klasa jak on powinna byc szybsza ja bym dał tak od 60 do 100 kondycji. Tylko to bym zmienił inne statystyki są okej. Prosze o szybkie rozważenie mojej propozycji.
 10. 1 punkt
  Z okazji że dzisiaj 1 Czerwca, postanowiliśmy wam złożyć życzenia. Jako że to jedyny taki dzień w roku, to mamy dla was prezent! Każdy gracz który wbije na serwer dzisiaj, otrzyma dostęp do wszystkich komend VIPa! Wiele radości i miłej gry! ~Administracja Max-Play
 11. 1 punkt
  Jerzy wiesz że się kolegujemy (teraz to już chyba nie) i to są wygłupy ale teraz widzę że się poprostu mścisz za to że nie dostałeś admina a to jest jakaś dziecinada.
 12. 1 punkt
  Rozumiem, zdarza mi się wyzywać, aczkolwiek ty tak samo święty nie jesteś. I jeżeli uważasz że nie powiedziałeś tego "hardy suck my dick", to wygląda na to że masz krótkotrwałą pamięć. Nie mam ochoty już się z tobą droczyć, a więc koniec tematu.
 13. 1 punkt
  http://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=17662
 14. 1 punkt
  Sorry, ale kompletnie nie moje klimaty :C 1/5