Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 27.04.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Składając podanie na administratora na arenach potwierdzałeś, że zapoznałeś się z regulaminem gracza, gdybyś przeczytał go choć raz to wiedziałbyś, że w/w regulamin zawiera taką informację dla graczy jak i administratorów.
 2. 5 punktów
  1.Twój nick oraz SteamID: <3 Wika <3 , STEAM_0:1:123809483 2.Link do twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=14934 3.Twój wiek: 15 4."Dlaczego ty?" Siedzę już dłuższy czas na serwerze i mi się bardzo podoba, jak nie ma admina to czasami na tym serwie panuje hałas. Niektórzy cheatują, wyzywają się, afczą itd. Staram się być konsekwentną osobą. Na pewno nie chciałabym być takim adminem, który się wywyższa i jest takim "szeryfem", że mu wszystko wolno a innym nic nie wolno. Normalnie bym sobie grała jak zawsze tylko jakby jakiś gracz miał problem czy coś to bym pomogła, wyjaśniła, czasami dała muta, kicka. Myślę, że dzięki mnie byłoby przede wszystkim mniej cheaterów (i tak jest mało ale mogłoby nie być wcale), mniej krzyczących dzieci lub dorosłych, których czasami ta gra tak zdenerwuje,że nie da ich się uspokoić bez muta. Wkurzają mnie również gracze, którzy afczą dłuższą chwilę. Gdybym była adminem starałabym się aby każdy gracz czuł się na tym serwie dobrze. 5.Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak owszem posiadam i tak korzystam kiedy jest taka potrzeba. 6.W jakich godzinach najczęściej grasz: Różnie, głownie po szkole ,Pon-Czwar. ok.16-19,20,21, Pt-Niedz.ok.15-20,21,22 (nawet czasami w nocy) W maju zaczęłam dopiero tak "na poważnie" grać na serwerku, wcześniej grałam tylko dla rozgrzewki. Dlatego moje wcześniejsze sesje nie są zadawalające, ale się poprawiłam. 7.Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłam raz na małym serwerku adminem (strasznie mało osób grało, więc odeszłam) Znam większość komend SM jak czegoś zapomnę to mam na kartce wypisane. Moja znajomość oceniam na 7/10. 8.Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto forum kontem Steam?(Obowiązkowe): Oczywiście. 9.Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie? Oczywiście wszystko dokładnie przeczytałam. Dodatek coś o mnie: Mam na imię Wiktoria, kocham psy i lubię grać w gry komputerowe jako jedna z nielicznych dziewczyn :P. Jestem trochę nieśmiała, ale powoli się "otwieram". Bardzo lubię pomagać. Mój staż w csgo to niecały rok, w cs 1.6 grałam ok. 2 lata.
 3. 4 punkty
  Uhum.. Ostatnia blokada z 18 kwietnia. Obawiam się, że ze stratą dla wszystkich. Serio? Sprawdzenie skopiowanego tekstu przekracza możliwości. ??? Jakieś próby rekompensowania sobie braków, czy jak??? + powody blokad + chat Doprawdy, też jestem ciekawa werdyktu administracji..
 4. 2 punkty
  Często widuję ją na serwerze,jest pomocna,często używa mikrofonu,gracze ją lubią,zna się z administracją.Jestem stanowczo na TAK.
 5. 2 punkty
  często widzę ją na serwerze pomocna oraz miła jestem na TAK :)
 6. 2 punkty
  Pani @Wika zauważyła błąd związany z cyt. "O podaniu wypowiadać się będą managerowie oraz opiekunowie i administratorzy serwera, na które zostało złożone podanie." Więc prosiłbym kogoś wyższego rangą o usunięcie posta bez konsekwencji.
 7. 2 punkty
  Od siebie mogę dodać, że niedługo powstanie surf rpg.
 8. 2 punkty
  Wskazałeś 2 problemy: 1. Brak możliwości komunikacji na serwerze. 2. Brak zrozumienia powodów odrzucenia podania. Otrzymaleś odpowiedź w kolejności w jakiej przedstawiłeś problemy: Ad. 1: otrzymałeś link do swojego chatu za który otrzymałeś blokadę. Ad. 2: przedstawiono powody które zaważyły na odrzuceniu podania. W odpowiedzi, przedstawiasz trzeci problem, który nie wystąpił wcześniej, to jest wniosek o unmute i to na dodatek z rażącymi błędami. Nie dość, że nie potrafisz sprecyzować czego chcesz, to kiedy otrzymujesz odpowiedź zgodnie ze swoim wnioskiem, wykazujesz zerową zdolność zrozumienia konsekwencji i masz chimery jak mała dziewczynka. Ułatwię wszystkim życie: blokada pozostaje.
 9. 2 punkty
  Na tak -aktywny -godziny -doświadczenie
 10. 2 punkty
  1. Twój nick oraz SteamID: max 666 STEAM_0:1:106707814 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=12601 3. Twój wiek: 17 4. "Dlaczego ty?": chciałbym zostać adminem ponieważ przesiaduje bardzo dużo na csie i mógłbym wchodzić na serwer i pilnować porządku. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i korzystam; 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: gram najczęściej w godzinach południowych, popołudniowych 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: niestety nie 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): oczywiście 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: oczywiście
 11. 2 punkty
  Tak, zawsze można wrzucić plugin, który praktycznie nic nie zmienia w trybie, żeby potem się dowiedzieć że serwer wykrzaczyło przez niego 8 razy w godzinach szczytu. Pomijając to, sam pomysł jest średni bo jeżeli chcesz nauczyć się robić bhopa w sposób, który możesz wykorzystać również na oficjalnych serwerach Valve, to robienie go w środowisku typowym dla KZ z alterniętymi zmiennymi movementu delikatnie mija się z celem. Camer i Zosia swoją opinię wyrazili, ja również jestem na nie i myślę, że możemy tym zakończyć dyskusję.
 12. 1 punkt
  https://store.steampowered.com/app/13250/Unreal_Gold/
 13. 1 punkt
  Przyjęty na admina testowego.
 14. 1 punkt
  Przepraszam za opóźnienie. Zajmę się tym jutro z samego rana.
 15. 1 punkt
  1. Twój nick oraz SteamID: STEAM_0:0:176196568 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=240 Proszę. ;) 3. Twój wiek: 17 kończe 10 maja. :) 4. "Dlaczego ty?": Gram 2 lata na serwerze napewno dużo osób mnie kojarzy, ogarnąłem się i nie odwalam tak jak kiedyś. :)) 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Mam korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Przeważnie tak 18-24 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nie umiem szczerzę. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak wszystko przeczytane. Podanie zostanie rozpatrzone w ciągu 72 godzin od jego złożenia. Pozdrawiam i rospatrzcie. By AveNiS. :D
 16. 1 punkt
  Witam chciałbym zaproponować pomysł który pomoże w utrzymaniu pewnych zasad z strony graczy. W sprawie chcę poruszyć temat nadużywanie strony CT w sposób uciekania na rundach nożowych jak i uciekania np. na rundach AWP by wygrać arene. Moim zdaniem powinno być to karane w sposób np. kilku dniowej blokady dla nauczki. Są osoby które to irytuje czekam na werdykt osób wyższych pozdrawiam.
 17. 1 punkt
 18. 1 punkt
  @Kurus 4 osoby w administracji to mało, zaufaj mi. Admin testowy nadany
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
  Osobiście nie jestem przekonany do pomysłu, nie pasuje po prostu do trybu serwera arena.
 21. 1 punkt
  Podanie odrzucam, za krótkie i rzadkie sesje, a oprócz tego VAC na drugim koncie.
 22. 1 punkt
 23. 1 punkt
 24. 1 punkt
  Niestety, nasza decyzja nie zmieniła się znacząco w ciągu 15 minut.
 25. 1 punkt
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×