Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 24.03.2018 w Odpowiedzi

 1. 5 polubień
  Mimo, że ton wiadomości jak i ilość wulgaryzmów nie zasługuje na odpowiedź, to jednak takiej udzielę. Po pierwsze to serwery nie chodzą na wodę, reklamy stanowią bardzo duży procent przychodów. Po drugie koszt VIPa to 5zł miesiąc(zakładając, że to płatność przelewem), co jest bardzo niewielką kwotą, a nie masz wtedy żadnych reklam. Po trzecie przy każdej reklamie masz komunikat na czacie jak możesz sobie wyciszyć reklamy(pod komendą !reklamy znajdziesz instrukcję, jeśli ktoś chce zobaczyć bez wchodzenia na serwer: http://fdl-csgo-arena.max-play.pl/disableads.html Uważam więc, że nie stanowią one większego problemu w graniu, jeśli jesteś w stanie sobie je wyciszyć bądź wyłączyć je poprzez zakup VIPa. Ale cóż, nie każdemu dogodzimy :) Wszyscy chcieliby profesjonalnego wsparcia technicznego, naprawiania problemów, nowych "ficzerów", nowych map, eventów i wiele innych rzeczy, a mało kto jest w stanie rzucić tego piątaka co miesiąc, wieje tutaj hipokryzją, bo to nie my jesteśmy w tym przypadku pazerni na kasę ;)
 2. 4 polubienia
  Namiastkę mięsa zostawiłem, abyście mieli trochę oglądu na to, z jaką kurtuazją mamy do czynienia na co dzień :) Enjoy!
 3. 3 polubienia
  Hej! Dzisiaj 03.04.2018 pojawił się nowy sezon! Oto lista zmian, które zostały wraz z nim wprowadzone: Dodano 12 nowych map! Zmieniono wygląd menu klas. Zmieniono szybkość lecenia expa. Usunięto model klasy "Assasin". Zablokowano perki: Buty astronauty, skoczek oraz szybkostrzelność na klasie assasin, Skoczek na ghost. Kupowanie lvl przez sms/przelew oraz !zn zostało zablokowane na 7 dni. Poprawiono granaty Elitarnego Łowcy. Zostały usunięte mapy takie jak : de_shortdust, ar_monastery, cs_motel, cs_insertion, de_rats_1337_sg, de_encrypted, cs_hijack, de_dolls_csgo, de_pripyat, de__matrix_trilogie, de_hamsters, de_rats_garage, de_dolls_csgo i de_matrix. Alchemik posiada od teraz decoy zamiast flasha, podczas rzucania beczek.
 4. 2 polubienia
  Niestety, nasza decyzja nie zmieniła się znacząco w ciągu 15 minut.
 5. 2 polubienia
 6. 2 polubienia
  Pomysł polega na tym, aby każdemu po dołączeniu na serwer wyświetlał się regulamin, bądź też kilka podstawowych/najczęściej łamanych punktów. Wiem, że wyświetla się odniesienie do niego na chacie, ale wydaję mi się, że wiadomość wysłana przez msay jest bardziej widoczna dzięki czemu jest większa szansa na to, że ktoś ją zobaczy i zajrzy do regulaminu. Mogłoby to wyglądać przykładowo tak: 1.Mikrofonu nie wolno używać przed mutacją. 2.Nick gracza musi być czytelny, cenzuralny i możliwy do przeczytania. 3.Niedopuszczalne jest obrażanie innych graczy i administracji. 4.Zabrania się świadomego używania błędów gry. 5.Na serwerze panuje obowiązek przestrzegania zasad kultury. Wszystkie zasady dostępne są pod komendą !regulamin Myślę, że dzięki temu panowałby większy porządek na serwerach, a przynajmniej mam taką nadzieję. :D
 7. 2 polubienia
 8. 2 polubienia
 9. 2 polubienia
 10. 2 polubienia
 11. 1 polubienie
  To jest Twoje steamID: STEAM_1:1:194894887, to jest Twój profil HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6203. A to są Twoje dotychczasowe blokady na naszym serwerze: Dodatkowo, to jakim językiem się posługujesz na czacie głosowym świadczy o braku kultury i również nieznajomości regulaminu. Historia czatu też bardzo ładna, przykłady niektórych z wiadomości wysłanych na czacie: Podanie odrzucam i nakładam silence.
 12. 1 polubienie
 13. 1 polubienie
  Zapraszam na ffa
 14. 1 polubienie
 15. 1 polubienie
 16. 1 polubienie
 17. 1 polubienie
  To jest twoje STEAMID: STEAM_0:1:197016390
 18. 1 polubienie
 19. 1 polubienie
 20. 1 polubienie
  Demo z am_banana jest wystarczające aby jednoznacznie stwierdzić, że wh nie posiadasz i dla każdego reviewera powinno być to oczywiste. Miałeś kilka dziwnych strzałów, ale żeby nawet myśleć o banie za aimbota musiałoby ich być 4-5x więcej. Adminowi proponuję w przypadkach niejasnych obejrzeć kilka razy demo z mapy i ocenić sytuację "na chłodno", a dopiero potem decydować o nałożeniu blokady. Ban zdjęty, bardzo przepraszam za utrudnienia. Zamykam.
 21. 1 polubienie
 22. 1 polubienie
 23. 1 polubienie
 24. 1 polubienie
  Moim zdaniem, miałeś akcje potwierdzające posiadanie Wallhack'a, i nadałem Ci ban z takim powodem, i tak to sprawdzą, więc jak byłem w błędzie to byłem w błędzie, i nie spam tutaj oczekując na odpowiedź, jak administracja znajdzie czas to znajdzie by rozpatrzyć odwołanie.
 25. 1 polubienie
 26. 1 polubienie
 27. 1 polubienie
 28. 1 polubienie
 29. 1 polubienie
  5/5 Aż mi się kawałek przypomniał ;D
 30. 1 polubienie
  3,5/5, jako projekt podoba mi się to, ale art-b bardziej mi się podobało.
 31. 1 polubienie
  Miesiąc temu była już tak propozycja, więc myślę, że szanse jak już jakieś są, to niewielkie. Niemniej jak dla mnie pomysł miałby szansę wypalić, jeśliby znalazło się kogoś kto jest zaznajomiony z tą grą i mógłby prowadzić ten serwer.
 32. 1 polubienie
 33. 1 polubienie
 34. 1 polubienie
 35. 1 polubienie
 36. 1 polubienie
 37. 1 polubienie
 38. 1 polubienie
 39. 1 polubienie
 40. 1 polubienie
  Paczka roundsoundów na marzec, polecam.
 41. 1 polubienie
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×