CamerDisco

Zarząd
 • Zawartość

  1225
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  29

Zawartość dodana przez CamerDisco

 1. Możliwe były tymczasowe problemy, gdyż trwały testy, ale powinno być ok.
 2. Opcja nametagu na bronie pojawiła się pod komendą !nametag
 3. Przegraj więcej godzin na naszym serwerze i wtedy dopiero staraj się o admina.
 4. Po przejrzeniu czatu podanie odrzucam.
 5. Nie.
 6. Wszystkie questy oprócz wykonane. Ten quest nie został zrobiony, gdyż nie widzę w tym większego sensu, gdyż często dany gracz może wyjść etc.
 7. Warunkowo zdejmuję karę.
 8. Losowanie odbyło się, Myszkę Steelseries zgarnia http://steamcommunity.com/profiles/76561198332967458/ AWP Fever Dream http://steamcommunity.com/id/aarabia AWP Electric Hive http://steamcommunity.com/profiles/76561198336104187 Zwycięzcy mają dwa tygodnie na zaakceptowanie ode mnie zaproszenia na steam'ie w celu odebrania nagrody, jeśli zaproszenie zostanie odrzucone to automatyczne zwycięzca traci nagrodę. Jeśli zajdzie sytuacja potrzeby ponownego losowania to zostanie one już zrealizowane poza streamem. Dodatkowo 5 osób z największą liczbą tokenów wygrywa po kluczu, są to: TroleX CSGO500 rafal75.rw #Predator Sp3aKeR ER ZET Spike Osoby te niech zgłoszą się do mnie na steamie po odbiór klucz, czas na odebranie nagrody to również 2 tygodnie.
 9. Nastąpiła zmiana planów i losowanie odbędzie się o godzinie 14:00
 10. Podanie odrzucone i nie, nie ze względu na dział.
 11. Losowanie odbędzie się jutro o godzinie 19:00 na podanym kanale twitch powyżej.
 12. Warunkowo ściągam gaga.
 13. Muzykę z roundsoundów wyłączasz pod !res, nie pod !stop. Nie ma możliwości ustawiania naklejek, co do nametagu to istnieje taka opcja, ale nie widzę za bardzo potrzeby takiej funkcji, ale przemyślę jeszcze tą sprawę.
 14. Witajcie, od dzisiaj możecie proponować roundsoundy - czyli muzykę na koniec rundy! Piosenka musi mieć długość równo 8 sekund. Utwór, który nam się spodoba i wejdzie na serwer zostanie nagrodzony 30 lvlami na dowolną klasę na serwerze codmod! Propozycję wstawiajcie w tym temacie. Link może być dowolny, youtube bądź inny serwis, ale proszę o wskazanie 8 sekund tego utworu. Każdy może wstawić maksymalnie 5 utworów w ciągu miesiąca!
 15. Dzisiaj były problemy z dostępnością kilku usług przez co mógł wystąpić taki problem, zrestartowałem serwer i powinno być ok.
 16. Przyjmuję, zgłoś się do mnie na steamie po lvle.
 17. Nie tutaj, pisz w dziale serwera codmod lub najlepiej do mnie PW.
 18. Klasa zostanie dzisiaj wprowadzona.
 19. Ach okej, jeśli to było 3 miesiące temu to nie będę miał takiej możliwości żeby to sprawdzić. Daję warunkowego unmuta.
 20. Sprawdzę jeszcze dzisiaj demo z tamtego momentu czy faktycznie nie udzielałeś się na czacie głosowym, jeśli to kłamstwo to zostaniesz ukarany banem za kłamstwo.
 21. c

  Brak wzoru.
 22. Tak wiedziałem o tym, powinno już być ok :)
 23. Zdajemy sobie sprawę z tego problemu, jednak owy problem powstał po dzisiejszym updacie gry i obecnie ciężko cokolwiek na to poradzić.
 24. Odrzucone, dostajesz bana na forum i serwery za reklamę w nicku.