Skocz do zawartości

CamerDisco

Zarząd
 • Zawartość

  1699
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  47

Zawartość dodana przez CamerDisco

 1. prośba o unmute

  Wykonaj próbkę głosu i wyślij mi ją na PW.
 2. [Odwołanie][1vs1#2] ™♥Kakashi♥™

  Zły dział, jest to silence od pluginu.
 3. Witajcie, niestety ale z powodu niezależnego od nas problemu technicznego jesteśmy zmuszeni cofnąć wszystkim LVLe do stanu z 14 listopada. Jeśli kupowałeś jakąś usługę(lvle/transfer lvli) pomiędzy 14 a 20 listopada to napisz poniżej według tego wzoru: Otrzymasz 2 razy tyle ile kupowałeś! Dodatkowo wszystkie usługi(VIP, MegaPremium) zostały wydłużone o tydzień! Na okres tygodnia został również dodany boost do expa 30%
 4. Przywracane są tylko usługi kupowane, jeśli kupowałeś te lvle to musisz podać więcej szczegółów tutaj(jaki sposób płatności co najmniej).
 5. Witajcie, od dzisiaj możecie proponować roundsoundy - czyli muzykę na koniec rundy! Piosenka musi mieć długość równo 8 sekund. Utwór, który nam się spodoba i wejdzie na serwer zostanie nagrodzony 30 lvlami na dowolną klasę na serwerze codmod! Propozycję wstawiajcie w tym temacie. Link może być dowolny, youtube bądź inny serwis, ale proszę o wskazanie 8 sekund tego utworu. Każdy może wstawić maksymalnie 5 utworów w ciągu miesiąca!
 6. Wyślij mi w PW próbkę głosu.
 7. Oceń utwór powyżej

  3,5/5
 8. Nowe piosenki na serverze!

  Dzisiaj zostały dodane na wszystkie serwery powyższe roundsoundy.
 9. Mapy

  Wykonane.
 10. Nowa Topka i Noscope

  Odrzucam, jest to tylko niepotrzebne przetrzymwanie kolejnych danych, na hlstatsach znajdziesz informację ile masz śmierci, btw. dzisiaj będzie reset rang na wszystkich serwerach. done
 11. Wprowadzenie bomby, nowe mapy?

  Domyślnie na kilku mapach jest bomba, jest jednak wprowadzony plugin na jej całkowite usunięcie wraz z bombsitami, a to wszystko z powodu crashów serwera, których dokonuje, czemu dokładnie tak się dzieje to nie mam pojęcia, ale nie zostanie przywrócona, bo nie ma sposobu ani nie mam pomysłu żadnego aby dokładnie ustalić co mogłoby powodować taki stan rzeczy.
 12. HAPPY ODWOŁĄNIE

  Odwołanie odrzucone.
 13. HAPPY UNBAn

  Brak wzoru.
 14. Odwołanie od bana na serwerze awp

  Czasami sarkazmu trzeba się domyśleć z wypowiedzi, zamykam z powodu spamu do czasu rozpatrzenia przez inną osobę.
 15. [Skarga][AWP ONLY]Bartilele

  Jest to jak najbardziej podszywanie się pod stałego gracza, nakładam bana.
 16. Kupno vipa

  Jeśli dobrze zrozumiałem twoje pytanie to nie, nie zostajesz zapisywany do żadnej prenumeraty premium etc. Wysyłasz SMSa, zostaje Ci ściągnięte 7,38zł z konta i to tyle.
 17. kHRYSTAL DDOSUJE

  Opisana przez Ciebie sytuacja nie ma nic związanego z naszą siecią serwerów i jest to sprawa prywatna, a zwłaszcza to komu udostępniasz swój adres IP, inaczej sprawa miałaby się, gdyby ktoś z serwera groził Ci na serwerze DDosami. Także odrzucam.
 18. kHRYSTAL mnie ddosuje

  Brak wzoru.
 19. Nowe perki

  Perki zostaną dodane wraz z nowym sezonem.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×