Skocz do zawartości

CamerDisco

Zarząd
 • Zawartość

  1592
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  46

Zawartość dodana przez CamerDisco

 1. jak wpisalem kod i nie dostalem vipa

  W prywatnej wiadomości na forum wyślij mi kod zwrotny, wskaż czy było to kupno SMSem czy przelewem.
 2. pytanie

  Brak wzoru.
 3. Problem z MegaPremium server codmod

  Wyślij mi twój Kod zwrotny w prywatnej wiadomości na forum, przy czym napisz jak został zakupiony, przelewem czy SMSem, jeśli SMSem to na 7 czy 30 dni.
 4. Lekka zmiana

  Odrzucam, jest wiele innych, ważniejszych spraw do zrobienia niż takie błahostki.
 5. mute na serwie cod mod

  Odwołanie odrzucone, nie są to pierwsze wyzwiska z twojej strony, poza tym po 1 obrazie jest samo ostrzeżenie, dopiero za 2 razem dostaję się silenca.
 6. obrażenia z kosy

  Wprowadziłem modyfikację, która powoduje że DMG z kosy zadaje tylko 10% tego ile powinno, prosiłbym o przetestowanie i napisanie czy faktycznie tak jest.
 7. (Odwołanie) Only Awp VvV (ONION) Kunegunda :D

  Odwołanie odrzucone, nie widzę żadnych powodów z których mielibyśmy Ci znieść/skrócić karę.
 8. Punkty za Asysty

  Nie ten dział, napisz to w dziale konkretnego serwera, doprecyzuj również o jakim rankingu mówisz, bo jest ich kilka, np. hlstatsy, ranking zdobywania rang.
 9. Zmiana w Phantom-ie.

  Dzisiaj wieczorem liczba skoków phantoma zostanie zmniejszona do 2.
 10. Problem z VIPem

  Sprawa wyjaśniona, pamiętajcie o aktywowaniu VIPa po otrzymaniu kodu zwrotnego ;)
 11. Problem z VIPem

  Wyślij mi w prywatnej wiadomości kod jakiego użyłeś do zakupu VIPa.
 12. Oceń utwór powyżej

  2,5/5
 13. Witajcie, od dzisiaj możecie proponować roundsoundy - czyli muzykę na koniec rundy! Piosenka musi mieć długość równo 8 sekund. Utwór, który nam się spodoba i wejdzie na serwer zostanie nagrodzony 30 lvlami na dowolną klasę na serwerze codmod! Propozycję wstawiajcie w tym temacie. Link może być dowolny, youtube bądź inny serwis, ale proszę o wskazanie 8 sekund tego utworu. Każdy może wstawić maksymalnie 5 utworów w ciągu miesiąca!
 14. Podanie Shaja

  Podanie przyjęte.
 15. Propozycja zmian

  Co do kwestii zwiększenia ilości maks. pkt. int. to pomyślimy, co do braku działania instakilla na komandosie na boty to tak ma i musi być.
 16. AWP ONLY SKARGA

  Brak wzoru.
 17. Zmiany na lepsze.

  Jeśli nie zauważyłeś to wszystkie nasze serwery mają takie same IP, co świadczy o tym że nie używamy hostingu gier, a posiadamy własny serwer dedykowany, przez co nie ma takiej możliwości jak "zafundować lepszy hosting", jeśli chcesz 128 Tick to zapraszam na nasz serwer FFA, co do pozostałych zmian to postaram się dzisiaj/jutro ogarnąć to i dam jeszcze informację w tym temacie.
 18. Pomysłów kilka ;)

  KillStreak nie pojawi się, nie mam czasu ani ochoty na rozpoczęcie takiego dużego projektu, gdzie nawet większość tych rzeczy nie dałoby się po prostu zrealizować w csgo, poza tym sądzę że obecnie na codzie jest naprawdę wystarczająco "rzeczy" i jest co robić. Co do min to postaramy się na dniach opisać tą kwestie dogłębnie w regulaminie. Agent Specjalny zostanie znerfiony dzisiaj wieczorem.
 19. Pomysłów kilka ;)

  Musisz opisać ten system KillStreak
 20. Zablokowanie perków dla MP

  Nie, wczoraj przeliczniki zostały na wszystkich klasach Mega Premium zmniejszone i nic więcej nie przewiduję w tym kierunku.
 21. Agent specjalny nerf

  Dzisiaj wieczorem wejdzie aktualizacja, które znerfi odrobinę wszystkie klasy mega premium, bardziej nerfione już nie będą.
 22. Od teraz klasy można wyszukiwać po nazwach, np. !k mega pokaże nam w menu klasy tylko mega premium, bądź np. !k elit pokaże nam klasy elitarne, opcja z pewnością się obecnie przyda, gdyż klas jest już bardzo dużo.
 23. Od teraz tutaj będą wstawiane zmiany w klasach/perkach na serwerze. Dzisiaj: -Dodanie klas: Najemnik, El Pistolero, Specjalista -Dodanie perku: -Eliminator rozrzutu -Znaczące zmiany w klasach: Striker, Major
 24. WIELKIE WAKACYJNE LOSOWANIE

  Losowanie wygrał: http://steamcommunity.com/profiles/76561198291076503/
 25. Nerf dla Agent Specjalny

  Prędkość zostanie minimalnie zmniejszona.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×