Skocz do zawartości

MiczuS

Admin CSGO Surf Combat
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O MiczuS

Ostatnie wizyty

164 wyświetleń profilu
 1. Zmiany w zarządzie!

  Gratulacje! :D
 2. Gracze zostali ukarani, do zamknięcia.
 3. Podanie na Administratora

  Gramy na serwerze, mogę Ci to zapewnić :) Zobacz sobie teraz na punkt 6. Na serwerze nigdy Cię nie usłyszałem, jestem na NIE. Edit: Do tego pozwolę sobie zacytować powód muta. "wyzywanie graczy i admina"
 4. Antirush

  Moim zdaniem dodanie takiego czegoś na serwer Cod Mod jest bezsensowne.
 5. Kiedy wejdzie się na belki w buyzone na mapie surf_monster_dust2fix_go_mp można zabijać osoby będące w tym pomieszczeniu.
 6. Podanie na Administratora

  Jak dla mnie powinieneś pograć z nami jeszcze trochę dłużej, podanie średnio przekonujące. Pozostaje neutralny.
 7. Brak działających komend na serwerze, typu: !redie, !stop.
 8. Podanie na admina

  Podanie zostało skopiowane w 70% z mojego. Jestem na nie.
 9. 1. Twój nick oraz SteamID: - MiczuS / STEAM_0:1:108885209 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: -http://csgo-surfcombat.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=389 3. Twój wiek: -16 lat 4. Dlaczego ty?: -Jestem często aktywny na serwerze ( można powiedzieć codziennie :> ). -Zapoznałem się z regulaminem. -Jestem osobą o pogodnym usposobieniu, nastawionym pozytywnie do ludzi. -Posiadam chęci i motywację aby pomagać innym graczom. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: -Posiadam mikrofon, jestem aktywny na chacie głosowym. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: -Najczęściej w godzinach 16-21. Teraz są wakacje, więc jestem aktywny od godziny 12 do 2 w nocy. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: -Nigdy nie byłem administratorem serwera ( kiedyś musi być ten pierwszy raz), dużo dowiedziałem się będąc świadkiem wydarzeń. Jestem zapoznany z komendami SourceMod. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): -Jestem członkiem grupy Max-Play oraz posiadam podłączone konto steam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×