Gandalf

Użytkownicy
 • Zawartość

  104
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

O Gandalf

Ostatnie wizyty

884 wyświetleń profilu
 1. No nieźle... Stało się. 4FUN zniknął za mojego życia... Czekaj. Czy to żart na prima aprilis? Jak tak to dałem się nabrać.
 2. 3,5/5
 3. Tak - happy jest spoko jak go znam na razie.
 4. No dobra... dzięki
 5. To miło z jego strony. Proponuję wprowadzenie możliwości bringania kogoś na zombiemodzie przez adminów, bo jak ktoś się czasem buguje to trzeba zabijać mimo, że to często nie wina osoby zbugowanej.
 6. Jak jest to możliwe to dodanie takiej funkcji, że ładowałoby się automatycznie demko z ostatniej minuty po wpisaniu jakiejś komendy na czacie, żeby się dało sprawdzić czy np. ktoś kampił lub co innego.
 7. Nazwa: Denerwownik Opis: Ma zeusa i nóż. Na nożu ma teleportacje przed siebie co 10 sec (nie zadaje z noża obrażeń). Z zeusa ma nieskończoność strzałów, ale może strzelać tak co 4-6 sec. Porusza się bezszelestnie. Na początku rundy ma 1/15 szansy na odrodzenie się na spawnie przeciwnika. Bronie: Zeus i nóż Inteligencja: 10 Zdrowie: 100 punktów zdrowia Obrażenia: nie wiem jaką liczbę wpisać, ale myślę, że powinny być duże. Wytrzymałość: 0 Kondycja: 10 Nazwę można zmienić na jakąś mniej wulgarną.
 8. Jw.
 9. Wow mamy już 2.
 10. gamebanana link: http://gamebanana.com/maps/193967 warsztat link: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=850490634
 11. Proponowałbym dodanie komendy !stopmusic lub !stop bo mnie osobiście czasem denerwuje ta muzyka. Pozdrawiam
 12. Można by dodać opcję wielokolorowego laseru. Na innych serwerach są często takie. Jak rysujesz to na wszystkie dostępne kolory i każdy odcinek jest innego koloru.
 13. Zgłaszajcie w tym temacie sugestie, które nie wiecie w który temat dać. Ja proponuje komendę dla VIP i adminów dzięki której można będzie sprawdzić jaki był wynik głosowania na muzykę (!votemusic), bo teraz jest tak: wchodzę na serwer, ktoś puszcza muzykę, głosowanie było, a nikt nie wie czy było tak czy nie i nie wiadomo. Pozdrawiam
 14. I nie wiem czy tego już nie ma, ale http://gamebanana.com/maps/168766 Ta mapa jest bardzo fajna. Polecam
 15. mg http://gamebanana.com/maps/171187