Skocz do zawartości

Wycho

Użytkownicy
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Wycho

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Surf Combat
  0.0
 • CSGO DM
  0.2
 1. ZNOWU TO SAMO

  Juz jest ok! :)
 2. ZNOWU TO SAMO

  Już kiedyś wystąpił ten problem: zniknęły tiery przy wybieraniu map, oraz przy nominowaniu. Kiedy tak sie stało ? Wczoraj nie było jeszcze z tym problemu.
 3. PODANIE NA ADMINA

  1. Twój nick oraz SteamID: |Wycho Da1king A STEAM_0:0:97370970 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-surf.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=8761 3. Twój wiek: 16 4. "Dlaczego ty?": -aktywny na serwerze (przynajmniej 1h dziennie), -zapoznałem się z regulaminem serwera, -brak negatywnej opinii na serwerze (przynajmniej tak mi się wydaję), -niekiedy zdarza się, że na serwerze pojawiają się osoby, które potrafią wykurzyć pół graczy z serwera swoim głosem/zachowaniem na czacie, wtedy zazwyczaj brakuje adminów, ponieważ są to godziny, kiedy dzieci/gimnazjaliści/moi rówieśnicy wracają ze szkół, potrzeba jeszcze pary rąk do ogarnięcia tego sajgonu. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: TAK/TAK 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Wieczorowych/Popołudniowych na tygodniu, w weekendy możliwe spotkanie mnie na serwerze o każdej porze. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nie mam zamiaru pisać, że jestem bardzo doświadczony itp. Napiszę prawdę, jeśli zostanę przyjęty do grona administracji, będzie to mój pierwszy raz. Komendy SourceMod'a ogarniam, wystarczy, że sobie je troszkę przypomnę. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): TAK/TAK
 4. 1. Twój nick: |Wycho Da1king A 2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:97370970 3. Nick osoby, która złamała regulamin: bs · Jerzy 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_0:1:148912250 5. Data zdarzenia: 07.05.2017r. 6. Powód skargi: -Głosowanie przy adminie. -Bugowanie votemuta, którego właśnie się otrzymało. 7. Dowody:
 5. PRZYDATNA POMOC W WYBIERANIU MAP

  Nic się nie zmieniło.
 6. PRZYDATNA POMOC W WYBIERANIU MAP

  StM: "jakies 2/3 dni temu"
 7. Witam, ostatnio zauważyłem ,że zniknęła opcja, która była bardzo pomocna. Mianowicie chodzi mi o wyświetlanie/zaznaczanie map, które już przeszliśmy przy wyborze mapy i nominowaniu. Jestem za tym, żeby zostało to znów wprowadzone. PS. Proszę nie zwracać uwagi na czas, w jakim przechodziłem mapy, chciałem po prostu dac obraz mojego ID, żeby nie było, że coś kręcę :)
 8. 1. Twój nick: |Wycho Da1king 2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:97370970 3. Nick osoby, która złamała regulamin: KoNdZiOoO sHaDoW 4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: STEAM_0:1:197172735 5. Data zdarzenia: 30.04.2017 6. Powód skargi: Gracz o nicku: "KoNdZiOoO sHaDoW ", zaczął spamować głosowaniami na zmutowanie mnie, po tym jak ja zmutowałem jego, powodem zmutowania tej osoby było bardzo płytkie zachowanie: wyzywał i nadużywał mikrofonu. 7. Dowody:
 9. Gracz o nicku: "KoNdZiOoO sHaDoW ", zaczął spamować głosowaniami na zmutowanie mnie, po tym jak ja zmutowałem jego, powodem mutowania tej osoby było bardzo płytkie zachowanie gracza: wyzywał i nadużywał mikrofonu. DOWÓD:
 10. Zgłoszenie na Admina

  Slabe dawanie votemuta za "szumiacy mikrofon", nie biorac tego pod uwage ,ze samemu ma sie bardziej charczacy.. jestem na NIE :)
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×