Shock123q

Admin CSGO SURF
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

O Shock123q

Ostatnie wizyty

503 wyświetleń profilu
 1. No sorry ale "Obys zdechl kurwo na raka" troche mnie obrazilo :/
 2. Jestem na TAK . Grasz na tym serwerze juz od bardzo dawna i wiem ze na admina sie nadajesz! :D
 3. Dostałeś bana za obrazę mnie :( Jak nie pamiętasz to Ci przypomnę. Pytałeś się o mój nick na Twitch app żeby dodać mnie do znajomych, więc ci podałem mój nick kilka razy głośno przeliterowałem s h o c k 1 2 3 q po czym ty napisałeś prześmiewczo na czacie "pizda123q." + inne przezwiska. Jedyne gdzie przyznam ci racje to powód bana, jak chcesz to moge go zmienic :D ale i tak nie wiem czemu o to pytasz skoro pisałem twojemu koledze za co dokładnie dostałeś bana :D Bana zaraz ci skrócę więc o to się nie martw.
 4. Pomyliłeś sie miało chyba być 98% ;P . Jestem na nie. Wciąż cie lubię xD ale myślę że na admina się nie nadajesz :/
 5. Jestem na tak
 6. za 2 dni mozesz wejsc na serwer :D
 7. To że nie podoba ci się kogoś głos nie oznacza ,że możesz go sobie do woli mutować. Również gracz którego mutowałeś był po mutacji i nie nadużywał mikrofonu. Według mnie twoje muty były bezpodstawne oraz nadużywane. Też zaczynałeś głosowanie kiedy ja (admin) byłem na serwerze a w regulaminie który czytałeś 5 razy jasno jest napisane że nie można robić votemute itp kiedy na serwerze jest admin. System głosowania na serwerze nie jest idealny, jest dużo ludzi którzy klikają 1 albo 2 bo jakieś okienko im wyskoczyło z boku i chcą to jak najszybciej zamknąć. Do jednego się jednak przyznam że ban może trochę za długi i powód też nie pasuje ale co do powodu to chciałem jak najszybciej cię zbanować żebyś czasami mi nie uciekł ;) Mogę skrócić bana do 2 dni (48h)
 8. 2/5
 9. Jestem neutralny
 10. 2.5/5
 11. Tak trochę nie odpowiedziałeś na pytanie :)
 12. Zawsze gdy jestem na serwerze to zawsze jesteś na serwerze. Pomimo kilku banów i przewinięć myślę że nadajesz się na administratora by utrzymywać porządek na serwerze :) Jestem na tak.
 13. Jestem na nie
 14. Jestem na TAK. Głównie dla tego http://sklep.max-play.pl/liczenie/csgo_surf2.php
 15. Jestem na TAK. Przyda się ktoś ze znajomością ck-surfa :)