Skocz do zawartości

Nashi

Manager
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutral

3 obserwujących

O Nashi

 • Urodziny 5 Styczeń

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Surf Combat
  1.3
 • CSGO AWP ONLY
  0.3
 • CSGO FFA
  0.1

Ostatnie wizyty

4504 wyświetleń profilu
 1. Oceń utwór powyżej

  4/5
 2. Oceń utwór powyżej

  3/5
 3. Oceń utwór powyżej

  5/5
 4. Oceń utwór powyżej

  4/5
 5. Oceń utwór powyżej

  5/5
 6. Oceń utwór powyżej

  4/5
 7. Oceń utwór powyżej

  3/5
 8. Oceń utwór powyżej

  2/5
 9. Oceń utwór powyżej

  4.5/5
 10. Zwycięzcy w lipcu: Inkaaz Memixs Wujo Wygrywają po 1 metalu rafinowanym + VIP na 5 dni! Po nagrody proszę zgłosić się na Steam!
 11. [Event] Epidemia Zombie

  Pierwsza walka Epidemii Zombie już za nami! Przedstawiamy wam wojownika, który walczył do samego końca: Kasztan - VIP na 7 dni, Strange Knife + Strange Flying Guillotine + Li'l Snaggletooth + tag [Uratowany] Gratulacje! Po nagrody proszę zgłosić się na Steam.
 12. Dzisiejsza walka dobiegła końca! A o to nasi dzielni zwycięzcy: Rangar - wygrywa VIP na 7 dni + Cool Cat Cardigan + Business Casual + Viking Braider + Scoper's Smoke + Tag [Pogromca Saxtona] DJAssasyn - wygrywa VIP na 5 dni + Frontier Djustice + Li'l Snaggletooth Szop Stefan - wygrywa VIP na 4 dni + Medic Mech-bag + Pyrobotics Pack + Vigilant Pin Wielkie gratulacje! Po nagrody proszę zgłosić się na Steam!
 13. Zwycięzcy w czerwcu: Endzio ufiasty Super Speed Guy Zwycięzcy otrzymują po 1 metalu rafinowanym + VIP na 5 dni! Po nagrody proszę zgłosić się na Steam!
 14. Broń się póki możesz, ponieważ na nasz serwer rusza nowy event "Epidemia Zombie"! Event polega na likwidowaniu graczy z wrogiej drużyny. Celem gry jest uzyskanie jak najwięcej punktów - wygrywa osoba o ich największej ilości! 1 MIEJSCE: VIP na 7 dni + tag [Uratowany] + Strange Knife + Strange Flying Guillotine + Li'l Snaggletooth Pierwsza rozgrywka planowana jest na 14 lipca o godzinie 18:00, konkurs będzie powtarzany cyklicznie co 4 tygodnie. Regulamin: §1. Zasady ogólne 1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "Epidemia Zombie". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania. 2. Admini i rangi powyżej oraz zwycięzca z poprzedniego miesiąca nie są brani pod uwage na evencie. 3. Mapę do następnej rozgrywki wybiera druga osoba z największą liczbą punktów. 4. Tag dla zwycięzcy jest aktywny przez miesiąc. 5. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja. 6. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl. §2. Zasady rozgrywki 1. Walka trwa 60 minut. 2. Event polega na zdobyciu jak największej liczby punktów w tabeli. Przypadki "dawania się sobie" i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play. 3. Użycie jakichkolwiek programów third-party dających przewagę uczestnikowi będzie kończyło się banem permanentnym uczestnika na całej sieci Max-Play. To samo tyczy się wszelkich skryptów na bhop itp. Nie tolerujemy cheaterów. §3. Postanowienia końcowe: 1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×