Skocz do zawartości

Majker69

Admin CSGO AWP Only
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

1 obserwujący

O Majker69

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  1.2
 • CSGO AWP ONLY
  40.1

Ostatnie wizyty

404 wyświetleń profilu
 1. Ostatnia Próba

  Jestem na Tak.Widzę jak się starasz,próbujesz odbudować to co zrujnowałeś,zauważyłem również że poprawiłeś swoją asertywność,której ci brakowało. Zalety: -Posiada kulturę, -Sesje + -Staż + -Wiek + -Komendy/regulamin + Jestem za powierzeniem Ci szansy.
 2. Mapy

  Przedstawie parę propozycji map: -http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1238855832 -https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=143802904 -https://gamebanana.com/maps/183271 -https://gamebanana.com/maps/166328
 3. [Skarga][CSGO AWP] Piotras

  W pełni zgadzam się z tym co zostało napisane wyżej Lord Yabol,wystarczyło zgłosić się na pw,steam i przedstawić cała sytuacje,zamiast z małej burzy robić dużą burze,mimo wszystko regulamin został naruszony "Zabronione jest podszywanie się pod innych użytkowników." Użytkownik który naruszył regulamin zostanie ukarany.
 4. Podanie na Admina

  Stanowcze Nie,krótki staż,za młody kandydat,używa wyzwisk,przekleństw,wspomniałeś w podaniu: "Jestem miłym graczem, nie toleruje chamstwa oraz "Pocisków" które słyszę na serwerze na kogoś rodzica "Np. Twoja stara siada na butle od vanisha" "Wychowałem się w rodzinie spokojnej, która nie wyśmiewa się z ludzi biedniejszych, ponieważ może to się każdemu z nas przydarzyć. Jak wspominałem wyżej, jestem osobą tolerancyjną, miłą, spokojną i uczciwą." Mijasz się z prawdą drogi graczu NoLimiT. Pare przykładów twojej kultury: -wezwij admina bo kurwa typowi zaraz tak dokurwie . -bo dzieci sie wydzieraja jak pojebane. -rucham ci rodzine xd. -chujciv na matula. -a ide z tad w chuj xd. Dodam że należy Ci się blokada czatu oraz mikrofonu.
 5. Przywitaj się!

  Witam wszystkich serdecznie.
 6. Podanie na Admina Cod Mod

  Osobiście uważam że,jesteś z nami zaledwie 2tygodnie,twoje sesje są dostateczne,trzymaj tak dalej,ale pograj dłużej,bliżej się zapoznaj.
 7. Podanie Na Admina Śnieżek <3

  Zbyt krótki staż na serwerze,jesteś z nami zaledwie od 5dni,daj się poznać bardziej,takie jest moje zdanie.
 8. Podanie

  Zbyt krótki staż,napisałeś że posiadasz wysoką kulturę osobistą,powiedz od kiedy kultura składa się z takich słów jak: -no kurwa. -!nametag JEBAC LEGIE. -kurwa jakie lagi. -pojebana jest ta gra.
 9. Rozgrzewka

  Występuje tylko w 1 rundzie.
 10. Rekrutacja na admina

  Za mała aktywność oraz znajomość z serwerem, to jest według ciebie kultura i wyjaśnianie problemów używając słów: -"kurwa dzieciaku zaraz dzownie do admina i masz bana" -"wiec nie gadaj kurwa albo ban." -"Team) w jailu sa kurwa nie kamp." -"kurwa ten zjeb przedluza" Oczywiście jest tego więcej.
 11. Ban przez kolege

  Brak wzoru.
 12. Podanie Na Admina Yamato!

  Jesteś z nami dość krótko,ale z tego co zauważyłem to potrafisz się zachować,posiadasz mutacje oraz mikrofon posługujesz się nim z umiarem,uważam że można dać ci szanse testowego admina.
 13. Podanie Na Administratora

  Nie spodobało mi się twoje podanie,głównie przez: -Za mało godzin przegranych na serwerze,daj się bardziej poznać. -Wiek 15lat sądzę że za mało na zostanie adminem. -Nie połączyłeś konta. -Jesteś również niekulturalny,używasz wulgaryzmów. Jestem na Nie.
 14. Top

  Witam,proponuje reset statystyk na serwerze z resztą nie tylko ja,ale gracze również chcieli reset którego dawno nie było.
 15. 1vs1

  Cześć,prosiłbym o dopracowanie walki 1vs1 dokładnie ten teleport graczy do siebie po zaakceptowaniu walki, również ściszenie/usunięcie muzyki towarzyszącej przy walce.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×