Skocz do zawartości

Majker69

Admin CSGO AWP Only
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O Majker69

 1. Podanie Na Admina Śnieżek <3

  Zbyt krótki staż na serwerze,jesteś z nami zaledwie od 5dni,daj się poznać bardziej,takie jest moje zdanie.
 2. Podanie

  Zbyt krótki staż,napisałeś że posiadasz wysoką kulturę osobistą,powiedz od kiedy kultura składa się z takich słów jak: -no kurwa. -!nametag JEBAC LEGIE. -kurwa jakie lagi. -pojebana jest ta gra.
 3. Rozgrzewka

  Występuje tylko w 1 rundzie.
 4. Rekrutacja na admina

  Za mała aktywność oraz znajomość z serwerem, to jest według ciebie kultura i wyjaśnianie problemów używając słów: -"kurwa dzieciaku zaraz dzownie do admina i masz bana" -"wiec nie gadaj kurwa albo ban." -"Team) w jailu sa kurwa nie kamp." -"kurwa ten zjeb przedluza" Oczywiście jest tego więcej.
 5. Ban przez kolege

  Brak wzoru.
 6. Podanie Na Admina Yamato!

  Jesteś z nami dość krótko,ale z tego co zauważyłem to potrafisz się zachować,posiadasz mutacje oraz mikrofon posługujesz się nim z umiarem,uważam że można dać ci szanse testowego admina.
 7. Podanie Na Administratora

  Nie spodobało mi się twoje podanie,głównie przez: -Za mało godzin przegranych na serwerze,daj się bardziej poznać. -Wiek 15lat sądzę że za mało na zostanie adminem. -Nie połączyłeś konta. -Jesteś również niekulturalny,używasz wulgaryzmów. Jestem na Nie.
 8. Top

  Witam,proponuje reset statystyk na serwerze z resztą nie tylko ja,ale gracze również chcieli reset którego dawno nie było.
 9. 1vs1

  Cześć,prosiłbym o dopracowanie walki 1vs1 dokładnie ten teleport graczy do siebie po zaakceptowaniu walki, również ściszenie/usunięcie muzyki towarzyszącej przy walce.
 10. Reputacja na forum

  Podoba mi się ta propozycja żeby dodać rangi za reputacje,ale co do drugiej propozycji to nie jestem przekonany.
 11. Admin Majker

  1. Twój nick oraz SteamID: Rinv.Ravo / STEAM_1:0:200790075 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=14952 3. Twój wiek:17. 4. "Dlaczego ty?":Chcę spróbować swoich sił jak administrator,być prawą ręką opiekuna,pomóc przy pracy nad serwerem,pilnować kultury graczy której im brakuje,współpracować z innymi administratorami nad rozwijaniem serwera. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Tak posiadam,korzystam. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz:Kiedy mam wolny czas to korzystam grając na serwerze,głównie godziny wieczorne. 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Znam dobrze komendy,doświadczenie średnie. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak,tak
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×