Skocz do zawartości

Blacky

Admin CSGO CodMod
 • Zawartość

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Blacky

 1. Nowa Klasa

  Na nie. Klasa z 70 dmg z losowej broni to niezbyt dobry pomysł. Biorąc pod uwagę, że może dostać ak.
 2. Nowa Klasa

  Wiesz każdy robi klasę taką jaką uważa za słuszną to, że tobie sie nie podoba to ok każdy ma własne zdanie. Nie kłóćmy się tutaj bo to nie jest miejsce do takich rzeczy.
 3. Nowa Klasa

  Wiesz, jeśli ty tak to widzisz to może zamień sie miejscami z kimś z zarządu i spróbuj zbalansować wszystkie klasy które ci sie nie podobają. Zarząd nie tylko ma do roboty przyjmować klasy.
 4. Nowa Klasa

  Klasa dlatego jest premium, więc nie wiem gdzie widzisz problem.
 5. Niesłuszny ban ze Strony administratora "BLACKY"

  Ostatnie zdanie zostawiam zarządowi, ponieważ nie chcę się tutaj kłócić. Według mnie ban był nadany prawidłowo.
 6. Niesłuszny ban ze Strony administratora "BLACKY"

  Moim zdaniem, powinniśmy poczekać do demka z tej mapy i wtedy pooglądać to demko, opisać, ponieważ teraz mamy słowo przeciwko słowu.
 7. Niesłuszny ban ze Strony administratora "BLACKY"

  Próbowałeś mnie zabić z txt i dlatego cię zabiłem i dałem ci bana za wejście na txt. To nie był pierwszy raz jak byłeś na txt, ale ci nic nie robiłem. @Frosty121 był przy tym i może potwierdzić moje słowa.
 8. Nowa Klasa

  Na tak, klasa wydaje się fajna i było by to ciekawe ulepszenie klasy.
 9. Nowy Perk

  Moim zdaniem, zbyt op. Na nie
 10. Nowy Perk

  Na tak. Fajny perk.
 11. Nowy Perk

  Na razie neutralny. Nie widzę potrzebny wymiany broni z team matem.
 12. Nowy Perk

  Na nie. Mogłoby być za op. Przykład: bezlik i golden ak-47/m4a1-s
 13. Nowy Perk

  Na nie. Jest klasa z minami.
 14. Niesłuszny ban ze Strony administratora "BLACKY"

  Dostałeś ostrzeżenie żeby nie dawać tak lasera, po czym w next rundzie zrobiłeś to samo:http://imgur.com/a/W4Yur
 15. Podanie na admina cod mod

  Na nie. -Nie posiada mutacji. Tak po zatym narazie z Frostym dajemy radę,bo Patric jest na obozie i nie wbija. Wiem, że pisałem pod innym podaniem, że potrzebny jest kolejny admin, ale na tamtą chwile taka moja ocena była. Moim zdaniem nie potrzebnie dodawałeś kolory i podkreślenie (moja ocena).
 16. Zmiany w zarządzie!

  Gratuluję
 17. Nowa Klasa

  masz na myśli podwójny skok? Na Tak
 18. nowa klasa

  Jestem na tak fajnie klasa wygląda po opisie.
 19. Nowe klasy

  Wiem, ale myślę, że coś wejdzie. Długo pisałem te klasy.
 20. Nowe klasy

  1. Klasa: Miotacz ognia [Od 220 LVL] Opis: Ma szanse 1/6 na podpalenie wroga zadając 50+inteligencja DMG. Bronie: galil|tec-9 Inteligencja: 10 Zdrowie: 10 Obrażenia:10 Wytrzymałość: 5 Kondycja: 5 2. Klasa:Agent Specjalny [Premium] Opis:Pod useclass uruchamia mega speed-a na 5sekund, w tym czasie ma potrójne obrażenia. Jest średnio widzialny, 1/8 na insta killa z MP9, ma 1/5 na odrodzenie się po śmierci. Bronie: MP9|p200|2xflash|nade|smoke Inteligencja:10 Zdrowie:+30 do podstawowego Obrażenia:10 Wytrzymałość:10 Kondycja:15 3.Szturmen [Premium] Opis: Pod useclass uruchamia funkcje szturmu, która daje mu na 3sek nieśmiertelność i szybkość, posiada umiejętnośc przechodzienia przez ściany(gdy jest włączona funkcja szturmu). Ma 1/6 na natychmiastowe zabicie podczas wykonywania szturmu granatem. Bronie:Mp7|fiveseven|nade Inteligencja:15 Zdrowie:20 Obrażenia:5 Wytrzymałość:10 Kondycja:0 4.Klasa: Generał (Premium) Opis: Wybucha po śmierci zadając 90(+intelgencja) obrażeń. Ma zwiękoszny DMG w ciało o 10%, Posiada 4 noże do rzucania (LPM), z których po trafieniu zadaje tyle ile ma hp. Bronie: M4a4|P250 Inteligencja:0 Zdrowie: 5 Obrażenia:5 Wytrzymałość:10 Kondycja:15 5.Klasa:Troll [Premium] Opis:Ma 1/4 na przejście za plecy przeciwnika, podczas strzelania do niego. 1/10 na spowolnienie o 25% przeciwnika. Niewrażliwy na instakille. Bronie: Ak47|glock|2xflash|molotov Inteligencja:0 Zdrowie: +10 do podstawowego Obrażenia: 0 Wytrzymałość: 5 Kondycja: 10 6. Klasa: Konspirant [Od 450LVL] Opis: Potrafi odbijać pociski (1/6) i za to dostaje XP (zależy to od HP, im więcej tym więcej expa max- 100exp. Jest szybki. Dodatkowe obrażenia z XM1014 (o 15dmg). Bronie: Xm1014|CZ75-Auto Inteligencja:5 Zdrowie: 10 Obrażenia: 0 Wytrzymałość: 5 Kondycja: 20 7.Klasa: Stalowa Ręka [Premium] Opis:Posiada zmniejszony rozrzut, dodatkowy DMG w nogi przeciwnika, pod useclass staje sie nie widzialny, widać tylko głowe, posiada zmniejszoną wytrzymałość w ciało. Po śmierci zatruwa przeciwników w promieniu 100u (2DMG+INT 5Int=1 DMG) na 2 sekundy. Bronie: famas|dual beretta|flash Inteligencja: 0 Zdrowie: +25 do podstawowego Obrażenia: 5 Wytrzymałość: 0 Kondycja: 10
 21. Nowa klasa nonPremium

  Grałem tylko ciężko było się domyślić
 22. klasa na codmod

  Klasa fajna jestem na tak
 23. Nowa klasa nonPremium

  co masz na myśli?
 24. Chciałbym podkreśilć, że gracz jest polakiem i nie rozumie za dobrze polskiego. Prosił mnie o pomoc w napisaniu tego. Jakby była możliwość napisania po angielsku. Dziękuje blacky
 25. ★ █ Max-Play.pl [☛Arena 1vs1☚] [SKINY/KOSY/GLOVES]

  Na serwerze poszywasz się pod admina i dostałaś bana. Robisz to dalej na forum?
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×