Skocz do zawartości

Mativ610

Użytkownicy
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Mativ610 w Rankingu w dniu 10 Sierpień

Mativ610 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Neutral

2 obserwujących

O Mativ610

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO AWP ONLY
  9.0
 1. Unban

  1) Mativ610 2)STEAM_0:0:96600668 3)http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:96600668&advType=steamid&Submit 4) 28.11.2017 5) Admin chciał zbanować innego gracza ale wystąpił jakiś błąd chyba źle wpisana komenda i dostałem bana za obraze admina. Prosiłbym o usunięcie blokady.
 2. Mapy

  Prosił bym o zrobienie zabezpieczenia do wybieranych map. Chodzi o to żeby mapa która jest grana nie można było jej nominować ani wybrać przez 2 kolejne mapy co(mam nadzieję) zmusi troszkę graczy do grania większości map ,a nie tylko 2 max 4. Aktualnie wygląda to tak że gramy mapę A, mapa B, mapa A, mapa B/C.<------- Troszeczkę to denerwuje. Prosiłbym o dodanie takowego rozwiązania.
 3. Nowa Topka i Noscope

  Witam chciałbym abyście rozważyli pomysł dodatkowych punktów za noscope np: 22 za ciało a za trafienie w głowę 27. Topka śmierci odpalana komendą "death lub smierc (z ! lub bez to już wy decydujcie). Na serwerze po śmierci są naliczane ujemne punkty które są odejmowane od ranku. Zadaniem tej "topki" było by zliczanie owych ujemnych punktów i np tak by to mogło wyglądać : Mativ610 (-10391p). Topka mogła by być fajnym "licznikiem". Sam często się zastanawiam ile punktów mam już odjętych. Topka śmierci jest pomysłem śmiesznym i o to chodziło. Chciałbym aby weszła ale żeby nikt nie brał jej na serio.
 4. Rozgrzewka

  Zależy to też trochę od ilości graczy w teamach np: jeśli jest ct-6 ,a tt-2/3 to jeden z ct zostaje przeniesiony. Czasami się zdarza że nie ma go ale to rzadko.
 5. Rozgrzewka

  Tylko w pierwszej ale psuje początek "zabawy" kiedy kolega z drużyny strzela ci w plecy. Jednak łatwo to wychwycić bo nie ma znacznika nad nim co oznacza że jest wrogiem.
 6. Rozgrzewka

  Prosiłbym o rozważenie pomysłu o rozgrzewce na serwerze awp gdyż pierwsz runda zaczyna się od razu po załadowaniu mapy i nie wszyscy zdążą wejść. Niech ona chociaż trwa 20s bo tyle trwa średnio dołączenie chociaż 10 graczy. I może się uniknie tego buga że Ct jest w ubraniu TT i odwrotnie.
 7. Reset

  Reset topki myślę że jest dobrym pomysłem gdyż można by było zacząć "walkę" od nowa. Jest wiele osób w top10 które już nie wchodzą na server, albo robią to sporadycznie i blokują miejsce tylko dla tego że kiedyś punkty nabili. Mogło by to też zaostrzyć rywalizację w topce bo aktualnie jestem 2 a osoba 10 ma do mnie ok 20000p i to jest bardzo ciężko nadrobić taką ilość punktów. Bez vipów za top 3 bo to bezsens jest i tak z awp zabijasz za pierwszym razem w korpus.
 8. Sugestie

  Oj nie ma co drążyć tematu według zarządu nie nadaje się i spoko to ich decyzja. @Mlodyy a o tym nie pomyślałem wtedy.
 9. Sugestie

  Chcę tylko dodać że czytałem wszystko co jest w ukrytych działach dla administracji tylko mam może inną troszkę koncepcję do tego co może a czego nie może robić administrator. (niepotrzebnie chciałem ją wprowadzić)
 10. obrażenia z kosy

  Jest już dobrze.
 11. Nowe Mapy AWPOnly

  mapy które są aktualnie na serwerze AWPonly są fajne ale powoli się nudzą mam pare propozycji na nowe mapy które można dodać na server 1) http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=555108082 2)http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=829058800 3)http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=786371021 4)http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=810751013 Proszę o szybkie rozpatrzenie.
 12. Nowe Mapy na AWP

  mapy które są aktualnie na serwerze AWPonly są fajne ale powoli się nudzą mam pare propozycji na nowe mapy które można dodać na server 1) http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=555108082 2)http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=829058800 3)http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=786371021 4)http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=810751013 Proszę o szybkie rozpatrzenie.
 13. Z czym kojarzy Ci się nick osoby wyżej

  Z cukierkami tofifi
 14. Podanie o Admina

  1. Twój nick oraz SteamID: Mativ610 STEAM_ID 0:0:96600668 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=848 3. Twój wiek: 19 lat 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: TAK posiadam / korzystam 4. Dlaczego ty: Byłem kiedyś administratorem na tym serwerze i wtedy się nie spisałem. Ale jestem zmuszony prosić o jeszcze jedną szansę gdyż to co się dzieje na serwerze to istna patologia. Niby jest rok szkoły ,ale dzieci (mam na myśli z zachowania nie tylko z wieku) które wyzywają innych graczy jest jakby więcej. Haxy też się pokazują dość często. Administracja która jest teraz sama sobie rady nie da bo pracują cały dzień, robią co mogą ale nie zawsze czas na t pozwala, a ja mogę od 15 wejść i zobaczyć co się dzieje. Przemyślałem swoje błędy doczytałem regulamin i mam nadzieje że wyciągnąłem dobre wnioski. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: TAK posiadam / korzystam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Zazwyczaj popołudniu, wieczorem i często po północy 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Komędy znal byłem administratorem 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): TAK należe /jest połączone
 15. Usuniecie/zmiana mapy

  Prosił bym o usunięcie lub zmianę mapy awp_arabia_mp z serwera AWPOnline gdyż antyterroryści mają na niej pistolety. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=144274038 To moja propozycja mapy która mogła by wejść na miejsce wspomnianej Arabii
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×