Skocz do zawartości

Mativ610

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Mativ610 w Rankingu w dniu 10 Sierpień

Mativ610 posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Neutral

1 obserwujący

 1. Sugestie

  Oj nie ma co drążyć tematu według zarządu nie nadaje się i spoko to ich decyzja. @Mlodyy a o tym nie pomyślałem wtedy.
 2. Sugestie

  Chcę tylko dodać że czytałem wszystko co jest w ukrytych działach dla administracji tylko mam może inną troszkę koncepcję do tego co może a czego nie może robić administrator. (niepotrzebnie chciałem ją wprowadzić)
 3. obrażenia z kosy

  Jest już dobrze.
 4. Nowe Mapy AWPOnly

  mapy które są aktualnie na serwerze AWPonly są fajne ale powoli się nudzą mam pare propozycji na nowe mapy które można dodać na server 1) http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=555108082 2)http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=829058800 3)http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=786371021 4)http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=810751013 Proszę o szybkie rozpatrzenie.
 5. Nowe Mapy na AWP

  mapy które są aktualnie na serwerze AWPonly są fajne ale powoli się nudzą mam pare propozycji na nowe mapy które można dodać na server 1) http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=555108082 2)http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=829058800 3)http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=786371021 4)http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=810751013 Proszę o szybkie rozpatrzenie.
 6. Z czym kojarzy Ci się nick osoby wyżej

  Z cukierkami tofifi
 7. Podanie o Admina

  1. Twój nick oraz SteamID: Mativ610 STEAM_ID 0:0:96600668 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=848 3. Twój wiek: 19 lat 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: TAK posiadam / korzystam 4. Dlaczego ty: Byłem kiedyś administratorem na tym serwerze i wtedy się nie spisałem. Ale jestem zmuszony prosić o jeszcze jedną szansę gdyż to co się dzieje na serwerze to istna patologia. Niby jest rok szkoły ,ale dzieci (mam na myśli z zachowania nie tylko z wieku) które wyzywają innych graczy jest jakby więcej. Haxy też się pokazują dość często. Administracja która jest teraz sama sobie rady nie da bo pracują cały dzień, robią co mogą ale nie zawsze czas na t pozwala, a ja mogę od 15 wejść i zobaczyć co się dzieje. Przemyślałem swoje błędy doczytałem regulamin i mam nadzieje że wyciągnąłem dobre wnioski. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: TAK posiadam / korzystam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Zazwyczaj popołudniu, wieczorem i często po północy 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Komędy znal byłem administratorem 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): TAK należe /jest połączone
 8. Usuniecie/zmiana mapy

  Prosił bym o usunięcie lub zmianę mapy awp_arabia_mp z serwera AWPOnline gdyż antyterroryści mają na niej pistolety. http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=144274038 To moja propozycja mapy która mogła by wejść na miejsce wspomnianej Arabii
 9. Punkty za Asysty

  Wiele osób z serwera AWP Online prosiło abym dał taki pomysł by wprowadzić punkty za asysty. nie wielką ilość np.: 5p co w stosunku do 15p za zabójstwo jest małą ilością.
 10. Podanie o Admina

  1. Twój nick oraz SteamID: Mativ610 STEAM_ID 0:0:96600668 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=848 3. Twój wiek: 19 lat 4. "Dlaczego ty?": Często przebywam na serwerze Max-Play i zaobserwowałem słabą aktywność adminów na nim. Chcę pomóc w ukulturalnieniu serwera gdyż często przychodzą ludzie toxic oraz jest wielu AFK. Na serwerze mnie znają i wiedzą że nie lubie chamstwa. Myślę że byłoby to dobre dla ludzi grających na tym serwerze. 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: TAK posiadam / korzystam 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Zazwyczaj popołudniu, wieczorem i często po północy 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Komędy znal ale nie byłem jeszcze administratorem 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): TAK należe /jest połączone Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie :)
 11. Podanie po adma :)

  polecam dobry gracz, przyjacielski
 12. Podanie na Admina :D

  polecam jest ciągle na serverze awp, często dostępny
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×