Skocz do zawartości

Mohammadpourkarkaragh

Użytkownicy
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Mohammadpourkarkaragh

 1. Problem - update sapera

  Niestety nadal jest problem. Zadaję za mało. Mam max inty i to przełożyło się na 117 dmg (gracz miał bodajże 1 pkt wytrzymałości). Miał 121 hp, więc teoretycznie powinno mi wystarczyć 1 mina i 13 inty (95+2*13-121). Najlepiej jakby to było sprawdzane przez jakiegoś admina, albo kogoś, kto ma możliwość na zrobienie tego bez przeszkód. Gracze zwyczajnie się zabijają, gdy proszę o wyrozumiałość...
 2. Problem - update sapera

  Przy 30 pkt-ach wytrzymałości osoba mająca 190 hp po wejściu w minę miała 50 coś hp. Hmm jeżeli 95+(2*60)=215, bo miałem te 60 pkt-ów inty to przy tych 30 pkt-ach wytrzymałości na 1 musiałaby przypadać redukcja dmg o ponad 2, ale tak to chyba nie działa. Postaram się to jeszcze sprawdzić innym razem jak znajdę kogoś bardziej wiarygodnego, ale na pierwszy rzut oka, raczej problem nadal istnieje.
 3. Problem - update sapera

  Jak wejdzie i będzie działać to do zamknięcia.
 4. Update co do sapera nie działa. Wedle nowego przelicznika (95 + (2*60)) = 215 - powinienem zadać takie obrażenia z jednej miny dla osoby, która ma wytrzymałość na poziomie 0. Sprawdziłem to dwukrotnie - (raz zadając 95 dmg, innym razem nieco ponad 100).
 5. Istotność lvl-a w grze

  I na taką rolę właśnie liczę ;)
 6. Zmiany - saper i limit pkt-ów.

  Do zamknięcia (Y)
 7. Istotność lvl-a w grze

  Są inne osoby, a nie jeden Camer. Jesteś ty Blacky, jest drugi opiekun, jest wielu adminów (z tego, co słyszałem od ciebie na serwerze - wystarczająco, by wszystkiemu podołać). Camer mając na głowie większy obszar max-play-a, jest zdecydowanie bliżej i częściej w moich tematach. Do tego, gdy sam poprosił o opinię pozostałych członków administracji w jednym z moich tematów, to odpowiedział mu... nikt. Każdy czeka tyle czasu hmm... czyli jak jest prosta możliwość rozwiązania problemu sprawnie i szybko to i tak to przedłużamy... dziwne podejście. Myślę, że bazą dla sprawności tego pomysłu byłoby (to naprawdę się przydaje) zwiększenie punktów inteligencji. Dlaczego? Po to, by było to jakoś proporcjonalnie odczuwane w stosunku do lvl-a. 40 pkt-ów można dosyć łatwo zdobyć. Efekt byłby inny od pożądanego - różnica między 1-150 lvl byłaby większa niż między 150-500. Dlaczego? - W przypadku ghosta wystarczyłoby to już na osiągnięcie maksymalnej długości nieśmiertelności, a różnice byłyby w ZNACZNIE mniej istotnych aspektach takich jak zdrowie lub wytrzymałość. Camer - jeżeli całe zadanie miałoby się sprowadzić do zwykłego podania tobie racjonalnych, stonowanych przeliczników na wszystkich klasach, które są jakkolwiek uzależnione w grze od inteligencji, to jestem w stanie nieco poeksperymentować i się tym zająć. Kończąc - proszę tu o opinię CAŁEJ ADMINISTRACJI, co do poruszonych tematów. Pozdrawiam :)
 8. Istotność lvl-a w grze

  Proponuję nadanie większej istotności co do lvl-a postaci. Często jest tak, że gracze na niskim poziomie, nie przejawiając dużo większych umiejętności potrafią skutecznie radzić sobie z tymi, którzy na serwerze już trochę są i mają wyexpione postacie. Myślę, że głównie powinno to oddziaływać na umiejętności tych postaci przykładowo: - ghost - każde x pktów inteligencji to dodatkowe y czasu bycia nieśmiertelnym - bikini girl - każde x pktów inteligencji to dodatkowy granat Mam nadzieję, że temat nie pozostanie bez odpowiedzi. Inne moje propozycje czekają na nią już dobrze ponad tydzień... a to za dobrze nie świadczy, tym bardziej, że konkurencyjne serwery nie śpią. Więc piszemy ;) Pozdrawiam
 9. Zmiany - saper i limit pkt-ów.

  Proponuję zbuffowanie sapera. Od czasu wprowadzenia obostrzeń w regulaminie nie spotkałem się z innym graczem, który grałby tą klasą. W związku z tym, że min w wielu miejscach już nie można stawiać (ostatnio wyrwałem ostrzeżenie nawet za dobrze postawione), proponuję ich wzmocnienie. Można zwiększyć bazowe dmg, przelicznik od inteligencji lub zwiększyć limit samej inteligencji, gdyż jest to jedyne... 40. Pociągając dalej temat odnośnie limitów - mając już wyższy lvl na dowolnej klasie ciężko o jakąkolwiek przydatność poszczególnych pkt-ów tak na moim przykładzie: Komandos lvl 400+: prędkość = max, wytrzymałość = max, życie = max, i teraz z konieczności muszę dodawać w dmg, bo dgl-a czasem zastosuję, ale bardzo rzadko. Zwiększenie limitów pozwoliłoby na pełniejsze wykorzystanie potencjału poszczególnych klas i jakiś sens w nabijanu kolejnych lvl-i. Mam nadzieję, że zobaczę tu jakieś odpowiedzi/pomysły/uwagi, bo żeby się dobrze grało nie powinno tylko mi na tym zależeć, a całej społeczności serwera wraz z administracją. Zachęcam podobnie do wyrażenia swoich myśli w innych tematach pisanych przeze mnie i nie tylko, bo troszkę pustką w nich wieje, a jedynie Herr CamerDisco dotychczas jest gwarantem jakiś oznak życia :D
 10. Propozycji kilka

  Dokładnie nie wiedziałem, chciałem podać całą grupę wyżej postawionych i brakuje mi jednego słowa to piszę admini, ale ok.
 11. Propozycji kilka

  1. Przeliczniki. Wiem, że zdobycie lvl-a nie ma przeliczenia 1/1 na pkt-y umiejętności. Może warto byłoby tak zrobić. Jest to zawsze większa możliwość kontroli nad postacią, a w przypadku poszczególnych klas można by było łatwiej nadać indywidualne przeliczniki co do umiejętności. 2. Nabijanie lvl-a. W mojej opinii powinno być czymś dosyć wymagającym, co stanowiłoby pewne wyzwanie dla graczy, a przez to byłoby dodatkowym smaczkiem na serwerze. Podobnie jak na innych cod-ach może nawet warto by osiągnięcie pewnego lvl-a stanowiło o końcu edycji. Bardziej jednak zależy mi głównie na tym, by z lvl-a na lvl było nam trudniej wbić kolejny i kolejny. Najlepiej by jedynie najaktywniejsze osoby na serwerze były w stanie osiągnąć topowy lvl. Pozostaje tu jeszcze kwestia adminów, którzy mogą dodawać sobie owy lvl. Na to nie mam pomysłu. Jestem przeciwny jakiemukolwiek dodawaniu lvl-a, ale w tym przypadku pozostałoby to kwestią ich sumienia. Za nich nie zdecyduję, bo nie mogę ;p. 3. (ŻALĘ SIĘ, JEŻELI NIE ODPOWIADA TO POMIŃ TEN PKT) Może i się czepiam, ale klasy mega premium są wyjątkowo silne i tu bardziej jako moja ogólniejsza uwaga. Chciałbym, żeby osoby, które płacą miały jak najbardziej lepiej, jednak nie żeby miały ułatwianą grę do tak dużego stopnia. Zwykle sprowadza się to do dostępu do NIECO silniejszych klas oraz samego faktu skorzystania z czegoś innego, ciekawszego. I chciałbym by tak to wyglądało, bo jako osoba, która nie ma zamiaru wydawać pieniędzy na cs-a mogę szczerze powiedzieć, że to bardzo odstrasza i jest bardzo zauważalne. Dodatkowo sama moja obecność na serwerze jak i każdej innej osoby to też korzyść dla serwera z wiadomych względów, a tak... serwer pełny, a nawet i nie zawsze jedynie w godzinach szczytu. Przykładowe porównanie. Elitarny Łowca: -potrójny skok -granacik zamrażający -lekka widzialność -1/1 z szybkiej snajpy Komandos: -1/1... z noża, którym to ja nie strzelę -szybkość Na mapach typu dd2002, rats, i innymi które są często grane i mają wielkie przestrzenie jedna z tych klas jest genialna, a druga... no cóż. 4. Bardziej pytanie - czy będzie coś robione z tym limitem 40 pkt-ów inteligencji. Jakby dało radę to dajcie jakieś sposoby komunikacji na forum z osobami mającymi wpływ na zmiany na serwie.
 12. Zmiana w Phantom-ie.

  Zwracam honor. Myślałem, że jego działanie jest nieco inne. Nadal jednak jest to 1 item/klasa. Jeżeli rzeczywiście oznacza to brak jakichkolwiek nerfów dla tych klas to opinię na ten temat lepiej zachowam dla siebie. W przypadku potwierdzenia braku zmian --> temat do zamknięcia.
 13. Zmiana w Phantom-ie.

  Mogę zaakceptować to podejście, gdy powiemy sobie coś otwarcie. Jest tu wyraźne pay to win. Ponadto widać jak wiele warunków trzeba by spełnić, żeby mierzyć się z tą klasą - wysoki lvl i posiadanie jednego z wielu itemów (gorzej jak go się nie trafi). Jak dla mnie nawet on by za bardzo nie pomógł tak btw xD. Wracając, Agent Specjalny podlegał nerfowi mimo takiej samej pozycji, więc myślę, że chociaż zejście z tego potrójnego na podwójny skok by już coś dało, a sama klasa nadal pozostałaby topową.
 14. Zmiana w Phantom-ie.

  Pomogło EDIT: Dzięki xD
 15. Zmiana w Phantom-ie.

  By nie pisać nowego tematu: Jest możliwość wybrania mapki cs_wiocha_go, która nie chce się wgrać (na innych serwerach wchodzę bez problemu, więc chyba inni też tak mają).
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×