Skocz do zawartości

Aneril

Bogini
 • Zawartość

  917
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  31

Ostatnia wygrana Aneril w dniu 5 Maj

Użytkownicy przyznają Aneril punkty reputacji!

Reputacja

79 Excellent

5 obserwujących

O Aneril

Ostatnie wizyty

6482 wyświetleń profilu
 1. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  5/5 doskonale pasuje do mycia okien - po prostu oddaje moje uczucia idealnie BTW. Jestem natomiast zawiedziona Twoją postawą, żeby z tekstem? Ps. Ktoś tu zabija temat A teraz być może coś, po czym ludzie tu zaglądający nie dostaną wielkiego, kosmatego WTF?
 2. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  I to podobno ja zabijam temat... Pff! Mam problem z wydaniem oceny.. Początek to takie 1/5, muzyka reszty utworu to 3,5/5, natomiast wokal 5/5 :D Średnia wychodzi 3,2 (w zaokrągleniu) ale za ten wokal podciągam do 4/5 ^^
 3. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  1/5 Początek nawet zachęcający, ale koło 40 sekundy muzyka się "rozkręca" i zabija klimatycznie nagrane video. A teraz utwór zapewne starszy od wiekszości z Was:
 4. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  1/5 za bardzo trąci disco polo, na dodatek koleś pieje tak, jak by mu ktoś wsadził jaja w imadło ;/
 5. Wskazałeś 2 problemy: 1. Brak możliwości komunikacji na serwerze. 2. Brak zrozumienia powodów odrzucenia podania. Otrzymaleś odpowiedź w kolejności w jakiej przedstawiłeś problemy: Ad. 1: otrzymałeś link do swojego chatu za który otrzymałeś blokadę. Ad. 2: przedstawiono powody które zaważyły na odrzuceniu podania. W odpowiedzi, przedstawiasz trzeci problem, który nie wystąpił wcześniej, to jest wniosek o unmute i to na dodatek z rażącymi błędami. Nie dość, że nie potrafisz sprecyzować czego chcesz, to kiedy otrzymujesz odpowiedź zgodnie ze swoim wnioskiem, wykazujesz zerową zdolność zrozumienia konsekwencji i masz chimery jak mała dziewczynka. Ułatwię wszystkim życie: blokada pozostaje.
 6. Aneril

  Podanie na Admina

  Uhum.. Ostatnia blokada z 18 kwietnia. Obawiam się, że ze stratą dla wszystkich. Serio? Sprawdzenie skopiowanego tekstu przekracza możliwości. ??? Jakieś próby rekompensowania sobie braków, czy jak??? + powody blokad + chat Doprawdy, też jestem ciekawa werdyktu administracji..
 7. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  5/5 choć jestem troszkę zawiedziona wokalem, spodziewałam się czegoś konkretnego a tu bez problemu idzie zrozumieć co on śpiewa :( @Lord Yabol chyba trochę dramatyzujesz :P Ale ok, coś łatwego, lekkiego i przyjemnego:
 8. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  1/5 zupełnie do mnie nie trafia.. Idąc za ciosem.. ;) (jak ktoś nie ogarnia to w 8 minucie zaczyna się Storm, jeden z najczęściej "remixowanych" fragmentów)
 9. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  1/5 ten wokal jest po prostu szpetny :/ A teraz coś z prawdziwej klasyki (polecam na dobrym naglośnieniu/słuchawkach):
 10. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  2/5 Przekaz nawet ok, ale tego się słuchać nie da ;/
 11. Aneril

  Prośba o zniesienia perm muta na czasowego.

  Tak tylko przypominam, że odwołania rozpatruje nie admin który je nadał a opiekun serwera lub wyżej :)
 12. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  5/5 za przekaz (choć muzycznie średnio pasuje). Skoro już jesteśmy przy takich "sympatycznych" kawałkach, to tu jest faktycznie coś "starszego" (zupełnie nie rozumiem jak coś co ma ledwie 4 lata można uznawać za "starszy kawałek" oO): Edit: utwór zawiera parę niecenzuralnych słów oraz drastycznych opisów, osoby wrażliwe uprasza się o rozwagę.
 13. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  4,5/5 A teraz jestem szalenie ciekawa, kto się podejmie oceny całości :>
 14. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  5/5 Utwór idealnie oddaje mój nastrój rano i bez pierwszej kawy :D
 15. Aneril

  Oceń utwór powyżej

  1/5
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×