Darek

Opiekun TF2 4FUN
 • Zawartość

  139
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

2 obserwujących

O Darek

Ostatnie wizyty

1638 wyświetleń profilu
 1. Dodane nowe atrybuty na bronie: Dupalacz, Bazooka biedaka, Człekoroztapiacz, Kunai krętacza, Prześwietny puklerz, Ullapoolski Pal, Efekt eureki, Bostoński tłuczek, Trójruniczne Ostrze i Perska Perswazja Post u góry się aktualizuje.
 2. Tryb TF2Ware został usunięty z listy nominowanych map. Zostanie wprowadzony ponownie gdy problem zostanie rozwiązany.
 3. Słyszałem że w biedronce szło wyrwać ale zanim się dowiedziałem to u mnie już nie było. Jak ktoś ma jakieś jeszcze propozycje to byłbym wdzięczny. :P
 4. Hej, szukam jakieś klawiatury mechanicznej która będzie sięgać do 200 zł. Nie chce wydawać jakoś specjalnie dużo pieniędzy na to dlatego taki mały budżet. :P Jakieś kolory podświetlania mnie nie interesują, chce by klawisz był odczuwalny przy naciskaniu, głośne klikanie mi nie wadzi. Chciałbym by klawiatura nie zabierała dużo miejsca na biurku. Mam nadzieje że ktoś obadany w tych klawiaturach mechanicznych jest lepiej niż tylko wejść w google, wpisać "klawiatura mechaniczna za 200 zł" i wrzucić pierwszą lepszą z brzegu. Z góry dzięki :P
 5. Nasi dzisiejsi zwycięzcy w Saxtonowych Sobotach: Sponge - wygrywa VIP na 7 dni + Universal Translator + The Graylien Vaph - wygrywa VIP na 5 dni + The First American + Old Guadalajara + Taunt: Results Are In Luskip - wygrywa VIP na 4 dni + The Viking Braider + Medi-Mask + The Tin-1000 Gratulację wygranym oraz proszę o zgłoszenie się po nagrody do mnie na Steam!
 6. Tylko garstce udało się uciec, o to nasi odważni, nieustraszeni uciekinierzy: Aveś wygrywa VIP na 5 dni + Strange Specialized Killstreak Warrior's Spirit + Bolted Bushma + tag [Nieustraszony] Nick Kemor wygrywa VIP na 4 dni + Archer's Sterglin + Bolted Bushma + Vigilant Pin [EJEM] Cpt.Water wygrywa VIP na 3 dni + Double Dog Dare Demo Pants + War Pig Gdy był remis w punktach braliśmy pod uwagę kto pierwszy uzyskał dany wynik. Gratulację wygranym oraz proszę o zgłoszenie się po nagrody do mnie na Steam!
 7. Ucieczka z ośrodka! Event polega na zdobyciu PDA i przeżyciu aż droga ucieczki zostanie otwarta! Gracze przez 60 minut będą próbowali przetrwać i uciec z ośrodka. Jak wziąć udział? Wejdź na serwer w piątek (16 czerwca) o 20:00 i pokaż czy jesteś w stanie podołać ucieczce! Nagrody: 1 miejsce: VIP na 5 dni + Strange Specialized Killstreak Warrior's Spirit + Bolted Bushma + tag [Nieustraszony] Nick 2 miejsce: VIP na 4 dni + Archer's Sterglin + Bolted Bushma + Vigilant Pin 3 miejsce: VIP na 3 dni + Double Dog Dare Demo Pants + War Pig Jesteś gotowy podjąć się tego wyzwania? Gotowi na poświęcenie wojownicy przygotujcie się na 16 czerwca o godzinie 20:00 na 4Funie! Do zobaczenia na serwerze! Administracja Max-Play Regulamin: §1. Zasady ogólne 1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "UCIECZKA Z OŚRODKA". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania. 2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja. 3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta. 4. Admini i rangi powyżej oraz zwycięzcy z pierwszego miejsca "MARATON 4FUNA" nie biorą udziału w evencie. 5. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl. §2. Zasady rozgrywki 1. Rozgrywka będzie się odbywać na mapie slender_alpha_complex_b1 i będzie trwała 60 minut. 2. Event polega na zebraniu PDA oraz przetrwaniu do 40 sekundy aż droga ucieczki (winda) się otworzy. 3.Przypadki podpowiadania gdzie aktualnie znajduje się przeciwnik bądź PDA będzie karane wykluczeniem z eventu bądź banicją na czas nieokreślony. 4. Użycie jakichkolwiek programów third-party dających przewagę uczestnikowi będzie kończyło się banem permanentnym uczestnika na całej sieci Max-Play. To samo tyczy się wszelkich skryptów na bhop itp. Nie tolerujemy cheaterów. §3. Postanowienia końcowe 1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 8. Dzisiejszym zwycięzcami Saxtonowej Soboty są: Rangar - wygrywa VIP na 7 dni + Hong Kong Cone + Pip-Boy + Tag [Pogromca Saxtona] pwrk- Wygrywa VIP na 5 dni + Zapakowany Prowiant Chucken - Wygrywa VIP na 4 dni + Mad Mask Gratulację wygranym oraz proszę o zgłoszenie się po nagrody do mnie na Steam!
 9. Admin skrócił bana do tygodnia, następnym razem pomyśl zanim zaczniesz walić kwestie z lmaobox. Ps: to co podałeś to nie steamid.
 10. Zwycięzcy w maju: Memixs NeverGiveUp_[PL] Aveś Wygrywają po 1 metalu rafinowanym + VIP na 5 dni! Gratulację wygranym oraz proszę o zgłoszenie się do mnie po nagrody na Steam!
 11. Z okazji że dzisiaj 1 Czerwca, postanowiliśmy wam złożyć życzenia. Jako że to jedyny taki dzień w roku, to mamy dla was prezent! Każdy gracz który wbije na serwer dzisiaj, otrzyma dostęp do wszystkich komend VIPa! Wiele radości i miłej gry! ~Administracja Max-Play
 12. Saxtonowa Sobota zakończyła się pomyślnie, a dzisiejszymi zwycięzcami są: Sponge - wygrywa VIP na 7 dni + Drwina: połykacz ognia + Drwina: perfekcyjny pałkarz + tag [Pogromca Saxtona] Chucken - Wygrywa VIP na 5 dni + Zabili go i uciekł + Tyci tyci szpieg Super Speed Guy - Wygrywa VIP na 4 dni + Warkoczyki Wikinga + Gorąca Głowa Gratulację wygranym oraz proszę o zgłoszenie się po nagrody do mnie na Steam!
 13. Podanie odrzucone. Brak kontaktu ze mną w celu sprawdzenia znajomości komend. Do zamknięcia.
 14. .

  Podanie odrzucone. Do zamknięcia.
 15. Dodane nowe atrybuty na bronie: Naostrzony fragment wulkanu, końska dawka, blutsauger, cukrowa laska, uroczysta przysięga, tomisław. Post u góry się aktualizuje.