Skocz do zawartości

Darek

Opiekun TF2 4FUN
 • Zawartość

  153
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

2 obserwujących

O Darek

 • Urodziny 29 Lipiec

Ostatnie wizyty

1806 wyświetleń profilu
 1. Aktualizacja Regulaminu w dniu 17.08.2017 Dodano podpunkt nowego trybu: IX. REGULAMIN MECHANIZED MERCS.
 2. Nowości na 4Funie!

  Dodano nowy tryb: Mechnized Mercs. Mapy do gamemoda: phe_orange_x3 phe_lost_in_desert phe_farm phe_orange_hideout_v1 phe_orange_superfort_tbrv2 phe_rumble_rc1 phe_supplysabotage_beta_v5
 3. Jeden dzień na odpoczynek jest w sam raz byś ochłonął i przemyślał swoje zachowanie. Następnym razem możesz dostać o wiele gorszą kare. Odwołanie odrzucone. Zamykam.
 4. Ban na miesiąc [4Fun] Memezis

  To nie pierwszy raz gdy Ci się zdarza obrażać graczy w ten sposób, nawet jeżeli jest to twój pierwszy ban na koncie, nie daje to żadnej "taryfy ulgowej", jak to zresztą sam ująłeś. Odwołanie odrzucone.
 5. Zwycięzcy dzisiejszej Saxtonowej Soboty: Sponge - wygrywa VIP na 7 dni + Backstabber's Boomslang + Tag [Pogromca Saxtona] Owl - wygrywa VIP na 5 dni + Battle Bird Quasil - wygrywa VIP na 4 dni + HazMat Headcase + Fed-Fightin' Fedora Gratulacje wygranym! Po nagrody proszę zgłosić się do mnie na Steam!
 6. Propozycje nowych modów/map/bossów

  No niestety ale nie jestem w stanie skompresować tego bardziej niż jest to aktualnie w formacie .bz2, a FDL mimo że się nie wydaje to jest dobry. FF2 to tryb który niestety ale gdy się zsumuje cały rozmiar plików do pobrania od bossów wychodzi bardzo dużo. Same dźwięki to już sporo, a dochodzi do tego jeszcze masa materiałów i samych modeli bossów. Gdybym miał zmniejszyć liczbę pobieranych plików musiałbym wywalić przynajmniej połowę bossów. Dla nowych graczy może się wydawać to dobre bo mniej pobierania jednak dla stałych bywalców zaczyna brakować urozmaicenia w owych bossach. Postaram się jakoś zmniejszyć liczbę usuwając te bardziej zajmujące miejsce ale nie gwarantuje że efekt będzie powalający. Nie wina serwera że odruchowo wciskasz wyświetlające się komunikaty. Następnym razem zwracaj na takie rzeczy uwagę. Nigdzie na oficjalnej stronie FF2 alliedmoders nie podano tej komendy, ale możesz spróbować wpisać "!ff2toggle", lub przy kolejnej mapie FF2 powinien wyświetlić się ten sam komunikat z tym pytaniem. Jeżeli nadal będziesz miał jakiś problem z FF2 dodaj mnie na Steam, przyjmuje zawsze zaproszenia i możesz osobiście zadawać mi pytania jak to robi większość graczy.
 7. Nowości na 4Funie!

  Dodane nowe bossy: Bad Ass Engineer Candyman Chinchinv2 Corrupted Barney Nightmare Sniper Scp966 Soul Reaper Soupcock Porkpie Swag Spy Większości bossów zostały polepszone statystyki Każdy boss ma 45% odporności na odrzut od obrażeń. Dodane nowe mapy: vsh_capani_v6 vsh_coldvine_b1 vsh_detra_v3 vsh_dustynight_b1 vsh_egyptyspot_v2 vsh_horseshoe_b4 vsh_mann_city vsh_militaryzone_v2b vsh_partyisland_v7 vsh_wintermountainsv4a vsh_yammoe_v5 Naprawiono balansowanie drużyn na poszczególnych trybach. Zwiększono okres czasu po którym wyrzuca gracza na trybie FF2. Dodano nowe joinsoundy&adminsounds.
 8. Szukam laptopa do 1000 zł jak w tytule. Chciałbym by nie był jakiś duży, najlepiej 13-14 calowa matryca. Taki do mniej wymagających gierek. ;)
 9. Dodane nowe atrybuty na bronie: Dupalacz, Bazooka biedaka, Człekoroztapiacz, Kunai krętacza, Prześwietny puklerz, Ullapoolski Pal, Efekt eureki, Bostoński tłuczek, Trójruniczne Ostrze i Perska Perswazja Post u góry się aktualizuje.
 10. Tryb TF2Ware został usunięty z listy nominowanych map. Zostanie wprowadzony ponownie gdy problem zostanie rozwiązany.
 11. Klawiatura mechaniczna

  Słyszałem że w biedronce szło wyrwać ale zanim się dowiedziałem to u mnie już nie było. Jak ktoś ma jakieś jeszcze propozycje to byłbym wdzięczny. :P
 12. Klawiatura mechaniczna

  Hej, szukam jakieś klawiatury mechanicznej która będzie sięgać do 200 zł. Nie chce wydawać jakoś specjalnie dużo pieniędzy na to dlatego taki mały budżet. :P Jakieś kolory podświetlania mnie nie interesują, chce by klawisz był odczuwalny przy naciskaniu, głośne klikanie mi nie wadzi. Chciałbym by klawiatura nie zabierała dużo miejsca na biurku. Mam nadzieje że ktoś obadany w tych klawiaturach mechanicznych jest lepiej niż tylko wejść w google, wpisać "klawiatura mechaniczna za 200 zł" i wrzucić pierwszą lepszą z brzegu. Z góry dzięki :P
 13. Nasi dzisiejsi zwycięzcy w Saxtonowych Sobotach: Sponge - wygrywa VIP na 7 dni + Universal Translator + The Graylien Vaph - wygrywa VIP na 5 dni + The First American + Old Guadalajara + Taunt: Results Are In Luskip - wygrywa VIP na 4 dni + The Viking Braider + Medi-Mask + The Tin-1000 Gratulację wygranym oraz proszę o zgłoszenie się po nagrody do mnie na Steam!
 14. Tylko garstce udało się uciec, o to nasi odważni, nieustraszeni uciekinierzy: Aveś wygrywa VIP na 5 dni + Strange Specialized Killstreak Warrior's Spirit + Bolted Bushma + tag [Nieustraszony] Nick Kemor wygrywa VIP na 4 dni + Archer's Sterglin + Bolted Bushma + Vigilant Pin [EJEM] Cpt.Water wygrywa VIP na 3 dni + Double Dog Dare Demo Pants + War Pig Gdy był remis w punktach braliśmy pod uwagę kto pierwszy uzyskał dany wynik. Gratulację wygranym oraz proszę o zgłoszenie się po nagrody do mnie na Steam!
 15. Ucieczka z ośrodka! Event polega na zdobyciu PDA i przeżyciu aż droga ucieczki zostanie otwarta! Gracze przez 60 minut będą próbowali przetrwać i uciec z ośrodka. Jak wziąć udział? Wejdź na serwer w piątek (16 czerwca) o 20:00 i pokaż czy jesteś w stanie podołać ucieczce! Nagrody: 1 miejsce: VIP na 5 dni + Strange Specialized Killstreak Warrior's Spirit + Bolted Bushma + tag [Nieustraszony] Nick 2 miejsce: VIP na 4 dni + Archer's Sterglin + Bolted Bushma + Vigilant Pin 3 miejsce: VIP na 3 dni + Double Dog Dare Demo Pants + War Pig Jesteś gotowy podjąć się tego wyzwania? Gotowi na poświęcenie wojownicy przygotujcie się na 16 czerwca o godzinie 20:00 na 4Funie! Do zobaczenia na serwerze! Administracja Max-Play Regulamin: §1. Zasady ogólne 1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "UCIECZKA Z OŚRODKA". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania. 2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja. 3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta. 4. Admini i rangi powyżej oraz zwycięzcy z pierwszego miejsca "MARATON 4FUNA" nie biorą udziału w evencie. 5. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl. §2. Zasady rozgrywki 1. Rozgrywka będzie się odbywać na mapie slender_alpha_complex_b1 i będzie trwała 60 minut. 2. Event polega na zebraniu PDA oraz przetrwaniu do 40 sekundy aż droga ucieczki (winda) się otworzy. 3.Przypadki podpowiadania gdzie aktualnie znajduje się przeciwnik bądź PDA będzie karane wykluczeniem z eventu bądź banicją na czas nieokreślony. 4. Użycie jakichkolwiek programów third-party dających przewagę uczestnikowi będzie kończyło się banem permanentnym uczestnika na całej sieci Max-Play. To samo tyczy się wszelkich skryptów na bhop itp. Nie tolerujemy cheaterów. §3. Postanowienia końcowe 1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×