Skocz do zawartości

Lord Yabol

Zarząd
 • Zawartość

  1493
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  81

Ostatnia wygrana Lord Yabol w Rankingu w dniu 17 Grudzień

Lord Yabol posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

137 Excellent

O Lord Yabol

 • Urodziny 29.02.2016

Przegrany czas na serwerach (w godzinach)

 • CSGO Arena #1
  7.1
 • CSGO FFA
  0.5

Ostatnie wizyty

12899 wyświetleń profilu
 1. Oceń utwór powyżej

  5/5
 2. [Skarga][CSGO AWP] Piotras

  Ban nadany, zamykam.
 3. [Skarga][CSGO AWP] Piotras

  A ja mam wrażenie, że wystarczyło napisać PW/bumpnąć, zamiast popełniać prowokacyjne posty i zachowywać się jak dzieciak. Za moment ktoś się wypowie.
 4. BANNED

  Racism is strictly prohibited on MP servers. It is very unfortunate that you still cannot quite grasp that. The ban remains. We will not discuss this matter any further.
 5. Witajcie! W dniu dzisiejszym otwarty zostaje nowy serwer pod egidą Max-Play - TeamSpeak 3. Otrzymywaliśmy od Was sygnały dosłownie od czasu zamknięcia naszego poprzedniego TS3, jakobyście chcieli mieć gdzie porozmawiać ze znajomymi, nie rozstając się z MP - oto efekt próśb ;) IP: ts3.max-play.pl Dzisiaj zostaje również zamknięty nasz serwer Mumble. Dziękujemy wszystkim, którzy używali go przez te wszystkie lata, a pustkę po jego zniknięciu proponujemy wypełnić za pomocą naszego nowego serwera TS3, na który Was wszystkich serdecznie zapraszamy.
 6. BANNED

  Offensive language is one thing, racism and calling people the n-word is quite another pair of shoes. That will not be tolerated. You will not be issued an unban.
 7. prosba o unmute

  Brak wzoru.
 8. Oceń utwór powyżej

  3.5/5
 9. MUTE NA SERWERZE

  Brak wzoru.
 10. Odwołanie do Muta/Gaga

  Po pierwsze, udało ci się naruszyć filtr 2 razy. Pierwszy offence skutkuje tylko ostrzeżeniem. Po drugie, reszta twojego czatu nie wygląda wcale lepiej. http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=5471&page=1 Po trzecie, zły dział. Odrzucam.
 11. ŚWIĘTA Z MAX-PLAY 2017

  Ho Ho Ho! W tym roku najlepsze świąteczne prezenty są na MAX-PLAY Graj na serwerach Max-Play, zbieraj tokeny prezentów i wygraj StatTrak AK-47 | Sedno zamieszania FT + 3X KLUCZ CS:GO Osoba z największą ilością zebranych tokenów prezentu w Wigilię 24 grudnia 2017 wygrywa StatTrak AK-47 | Sedno zamieszania, ponadto z TOP20 graczy z największą ilością tokenów zostaną rozlosowane 3 osoby, które otrzymają 1X KLUCZ CS:GO ADMINISTRACJA MAX-PLAY ŻYCZY WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Regulamin: §1. Zasady ogólne 1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "ŚWIĘTA Z MAX-PLAY 2017". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania. 2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja. 3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta. 4. Przypadki rażącego złamania regulaminu serwera/forum przez zawodnika w trakcie trwania eventu będą skutkowały jego dyskwalifikacją i odpowiednio długim banem. Jeżeli zdyskwalifikowany zostanie zwycięzca eventu, nagrodę otrzymuje osoba na miejscu drugim. 5. Aby móc odebrać nagrodę, konto steam, które wygrało, musi należeć do grupy Max-Play Official. 6. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl. 7. Aktualny ranking jest dostępny na serwerze - należy użyć komendy !eventranking. Ponadto wyniki można sprawdzić na stronie http://event.max-play.pl/ §2. Zasady rozgrywki 1. Event polega na uczciwym fragowaniu przeciwnika i zbieraniu prezentów. Przypadki umów między graczami mającymi na celu sztuczne windowanie wyników w evencie i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play. 2. Użycie jakichkolwiek programów third-party dających przewagę uczestnikowi będzie kończyło się banem permanentnym uczestnika na całej sieci Max-Play. To samo tyczy się wszelkich skryptów na bhop itp. Nie tolerujemy cheaterów. §3. Postanowienia końcowe 1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 12. Oceń utwór powyżej

  4/5 Nie regulujcie odbiorników, Bathory to ziemniak quality.
 13. Oceń utwór powyżej

  4/5, zjadliwy kawałek, chociaż nie jara mnie specialnie BLS Mam nadzieję, że Dusta jeszcze nie wrzucałem...
 14. Unban

  Jeżeli miesiąc silenca od pluginu nie nauczył cię kulturalnego zachowania na serwerze, to wątpię, żeby cokolwiek mogło. Odwołanie odrzucone.
 15. Ban multikonto

  Brak wzoru.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×