Lord Yabol

Manager
 • Zawartość

  1039
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  44

Zawartość dodana przez Lord Yabol

 1. http://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=34459&page=1
 2. Pisałeś podanie raptem 6 dni temu. + + wyzwiska w czacie + miewałeś wpadki już gdy ostatnim razem miałeś admina Pass.
 3. Aż za bardzo: brzydki wyraz nr 1 brzydki wyraz nr 2 brzydki wyraz nr 3 Odrzucam.
 4. https://www.humblebundle.com/store/killing-floor
 5. Prosimy o zgłaszanie tutaj wszelkich bugów, jakie napotkaliście w trakcie gry na serwerze CS:GO Surf Combat.
 6. 2.5/5
 7. Zły dział.
 8. To ciekawe. Odrzucone po raz kolejny.
 9. Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam! A kto? MAX-PLAY 15 maja obchodzimy swoje 8 urodziny! Z tej okazji na wszystkich serwerach Max-Play trwa... URODZINOWY SCAVENGER HUNT!!! Zbieraj tokeny Max-Play i wygraj myszkę, skiny oraz VIPy!!! 1. miejsce: MYSZKA STEELSERIES RIVAL 100 + VIP 21 dni 2. miejsce: AWP FEVER DREAM MW + VIP 14 dni 3. miejsce: AWP ELECTRIC HIVE FT + VIP 7 dni Ponadto, 5 osób które zebrało najwięcej tokenów Max-Play otrzyma KLUCZ DO SKRZYNKI SPECTRUM Bo na nasze urodziny to WY dostajecie prezenty! Event trwa od 15 maja do 15 czerwca! Losowanie odbędzie się 16 czerwca! Dziękujemy za 8 lat wspólnej gry i życzymy powodzenia! Administracja Max-Play §1. Zasady ogólne 1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "WIOSENNA LOTERIA SKINOWA". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania. 2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja. 3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta. 4. Admini i rangi powyżej nie mogą brać udziału w evencie. 5. W evencie nie biorą udziału gracze serwera Surf, powody są oczywiste. Mianowicie nie można tam nikogo zabić. 6. Konto steam, które zostało wylosowane, musi należeć do grupy Max-Play Official. W przeciwnym razie następuje ponowne losowanie nagrody. 7. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody poprzez stworzenie posta w tym temacie. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl. 8. Sieć serwerów pod nazwą Max-Play.pl w skład którego wchodzi forum internetowe może ogłaszać konkursy, gdzie zwycięzca/y otrzymuje/ą nagrody rzeczowe, które wymagają dostarczenia. 9. Przystąpienie do konkursu równoznaczne jest z zaakceptowaniem faktu, że wymagane będzie udostępnienie danych osobowych umożliwiających dostarczenie nagrody rzeczowej. 10. Zgodnie z polityką prywatności, dane osobowe wymagane do dostarczenia nagrody rzeczowej usuwane są po jej wysłaniu. 11. W przypadku rezygnacji z podania danych umożliwiających wysyłkę, następuje ponowne losowanie zwycięzcy. §2. Zasady rozgrywki 1. Event polega na strzelaniu do przeciwników. Przypadki "dawania się sobie" i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play. 2. Użycie jakichkolwiek programów third-party dających przewagę uczestnikowi będzie kończyło się banem permanentnym uczestnika na całej sieci Max-Play. To samo tyczy się wszelkich skryptów na bhop itp. Nie tolerujemy cheaterów. §3. Postanowienia końcowe 1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 10. Twoje wytłumaczenie pt. "zdenerwowali mnie cheaterzy" trochę blednie wobec faktu, że wyzwiska ciągną się jeszcze ze 3+ tygodnie wstecz. Nie jestem w temacie tzn.? Są jakieś okoliczności łagodzące w przypadku niecenzuralnych odzywek wobec postronnych? Zamykam, jeżeli reszta zarządu ma obiekcje to niech otworzy/ściągnie silenca.
 11. rekrutacja

  To nie jest link do HLX. A nie powinieneś Nie połączyłeś. Pass.
 12. WIELKIE WAKACYJNE LOSOWANIE na Max-Play! Graj na Arenie 1v1 #1 weź udział w losowaniu i wygraj AK BLOODSPORT FT x3 1 godzina spędzona na Arenie 1v1 #1 Max-Play w miesiącu poprzedzającym losowanie to 1 LOS! Im więcej grasz, tym większe masz szanse na wygraną! Zwycięzca każdego losowania otrzymuje AK BLOODSPORT FT o wartości 200 zł! Terminy losowań: 1 lipca 2017 1 sierpnia 2017 1 września 2017 Ilość swoich losów możesz sprawdzić komendą !losy Życzymy powodzenia! Administracja Max-Play §1. Zasady ogólne 1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "WIELKIE WAKACYJNE LOSOWANIE". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania. 2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja. 3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta. 4. Aby móc odebrać nagrodę, konto steam, które wygrało, musi być podpięte do konta na forum zwycięzcy (więcej o tym tutaj) oraz należeć do grupy Max-Play Official. 5. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody poprzez stworzenie posta w tym temacie. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl. §2. Zasady rozgrywki 1. Event polega na strzelaniu do siebie. Przypadki "dawania się sobie" i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play. 2. Użycie jakichkolwiek programów third-party dających przewagę uczestnikowi będzie kończyło się banem permanentnym uczestnika na całej sieci Max-Play. To samo tyczy się wszelkich skryptów na bhop itp. Nie tolerujemy cheaterów. §3. Postanowienia końcowe 1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 13. Brak wzoru.
 14. 2.5/5
 15. Rozpatrzone, zamykam.
 16. Zwycięzcy: Revix kaszanka SK!P BuNiOs rafal75.rw BH+WH+TRIGGER=ME Kuba Gratulujemy!
 17. DZIEŃ DZIECKA Z MAX-PLAY Dziś 1 czerwca, a to oznacza EVENT NA DZIEŃ DZIECKA!!! Bądź PIERWSZY w dziennym rankingu HLX dowolnego serwera MAX-PLAY i wygraj VIPa na 7 dni! Wystarczy, że 1-szego czerwca nabijesz najwięcej punktów ze wszystkich na danym serwerze MAX-PLAY, aby otrzymać rangę VIP na tydzień! Rozdanie VIPów odbędzie się następnego dnia (2 czerwca). Wiele radości i miłej gry! Administracja Max-Play §1. Zasady ogólne 1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "DZIEŃ DZIECKA Z MAX-PLAY". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania. 2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja. 3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta. 4. Admini i rangi powyżej nie mogą brać udziału w evencie. 5. W evencie nie biorą udziału gracze serwera Surf, powody są oczywiste. Mianowicie nie można tam nikogo zabić. §2. Zasady rozgrywki 1. Event polega na strzelaniu do siebie. Przypadki "dawania się sobie" i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play. 2. Użycie jakichkolwiek programów third-party dających przewagę uczestnikowi będzie kończyło się banem permanentnym uczestnika na całej sieci Max-Play. To samo tyczy się wszelkich skryptów na bhop itp. Nie tolerujemy cheaterów. §3. Postanowienia końcowe 1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 18. Pasuję. Możemy ewentualnie wrócić do tematu, jak nabijesz więcej godzin.
 19. Wobec tego zamykam.
 20. admin bolo

  http://csgo-only.max-play.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=17662
 21. 2/5
 22. Nie.
 23. http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=6296&page=1 I z takim czymś w czacie składasz podanie na admina?
 24. http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playersessions&player=27379 Każda sesja to K/D Ratio albo blisko 2, albo sporo powyżej. Poza tym nowe konto, tylko z CS:GO i nabite 21 godzin. Wygląda... dziwnie. Zamykam temat i czekam na wypowiedź @BoteczQ. @edit Warn za tag.
 25. Bump - zmiany w nagrodach