Skocz do zawartości

Lord Yabol

Zarząd
 • Zawartość

  1484
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  78

Zawartość dodana przez Lord Yabol

 1. Oceń utwór powyżej

  5/5
 2. [Skarga][CSGO AWP] Piotras

  Ban nadany, zamykam.
 3. [Skarga][CSGO AWP] Piotras

  A ja mam wrażenie, że wystarczyło napisać PW/bumpnąć, zamiast popełniać prowokacyjne posty i zachowywać się jak dzieciak. Za moment ktoś się wypowie.
 4. BANNED

  Racism is strictly prohibited on MP servers. It is very unfortunate that you still cannot quite grasp that. The ban remains. We will not discuss this matter any further.
 5. Witajcie! W dniu dzisiejszym otwarty zostaje nowy serwer pod egidą Max-Play - TeamSpeak 3. Otrzymywaliśmy od Was sygnały dosłownie od czasu zamknięcia naszego poprzedniego TS3, jakobyście chcieli mieć gdzie porozmawiać ze znajomymi, nie rozstając się z MP - oto efekt próśb ;) IP: ts3.max-play.pl Dzisiaj zostaje również zamknięty nasz serwer Mumble. Dziękujemy wszystkim, którzy używali go przez te wszystkie lata, a pustkę po jego zniknięciu proponujemy wypełnić za pomocą naszego nowego serwera TS3, na który Was wszystkich serdecznie zapraszamy.
 6. BANNED

  Offensive language is one thing, racism and calling people the n-word is quite another pair of shoes. That will not be tolerated. You will not be issued an unban.
 7. prosba o unmute

  Brak wzoru.
 8. Oceń utwór powyżej

  3.5/5
 9. MUTE NA SERWERZE

  Brak wzoru.
 10. Odwołanie do Muta/Gaga

  Po pierwsze, udało ci się naruszyć filtr 2 razy. Pierwszy offence skutkuje tylko ostrzeżeniem. Po drugie, reszta twojego czatu nie wygląda wcale lepiej. http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=5471&page=1 Po trzecie, zły dział. Odrzucam.
 11. ŚWIĘTA Z MAX-PLAY 2017

  Ho Ho Ho! W tym roku najlepsze świąteczne prezenty są na MAX-PLAY Graj na serwerach Max-Play, zbieraj tokeny prezentów i wygraj StatTrak AK-47 | Sedno zamieszania FT + 3X KLUCZ CS:GO Osoba z największą ilością zebranych tokenów prezentu w Wigilię 24 grudnia 2017 wygrywa StatTrak AK-47 | Sedno zamieszania, ponadto z TOP20 graczy z największą ilością tokenów zostaną rozlosowane 3 osoby, które otrzymają 1X KLUCZ CS:GO ADMINISTRACJA MAX-PLAY ŻYCZY WESOŁYCH ŚWIĄT!!! Regulamin: §1. Zasady ogólne 1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "ŚWIĘTA Z MAX-PLAY 2017". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania. 2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja. 3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta. 4. Przypadki rażącego złamania regulaminu serwera/forum przez zawodnika w trakcie trwania eventu będą skutkowały jego dyskwalifikacją i odpowiednio długim banem. Jeżeli zdyskwalifikowany zostanie zwycięzca eventu, nagrodę otrzymuje osoba na miejscu drugim. 5. Aby móc odebrać nagrodę, konto steam, które wygrało, musi należeć do grupy Max-Play Official. 6. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl. 7. Aktualny ranking jest dostępny na serwerze - należy użyć komendy !eventranking. Ponadto wyniki można sprawdzić na stronie http://event.max-play.pl/ §2. Zasady rozgrywki 1. Event polega na uczciwym fragowaniu przeciwnika i zbieraniu prezentów. Przypadki umów między graczami mającymi na celu sztuczne windowanie wyników w evencie i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play. 2. Użycie jakichkolwiek programów third-party dających przewagę uczestnikowi będzie kończyło się banem permanentnym uczestnika na całej sieci Max-Play. To samo tyczy się wszelkich skryptów na bhop itp. Nie tolerujemy cheaterów. §3. Postanowienia końcowe 1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 12. Oceń utwór powyżej

  4/5 Nie regulujcie odbiorników, Bathory to ziemniak quality.
 13. Oceń utwór powyżej

  4/5, zjadliwy kawałek, chociaż nie jara mnie specialnie BLS Mam nadzieję, że Dusta jeszcze nie wrzucałem...
 14. Unban

  Jeżeli miesiąc silenca od pluginu nie nauczył cię kulturalnego zachowania na serwerze, to wątpię, żeby cokolwiek mogło. Odwołanie odrzucone.
 15. Ban multikonto

  Brak wzoru.
 16. prośba o unmute

  Zły dział.
 17. FRAG RACE

  Niedługo przekonamy się, kto jest najlepszym zabijaką na Max-Play, bo 15 października startuje event FRAG RACE Graj na serwerach Max-Play, fraguj i wygraj NÓŻ BOWIE | ŚNIEDŹ FT Nagrodę zdobywa ten, kto jako pierwszy zabije 15000 razy! Ilość swoich fragów możecie sprawdzić tutaj TOP 10 jest dostępne pod komendą "!fragrace" Wchodźcie na serwery Max-Play i walczcie! WYŚCIG ZACZYNA SIĘ 15 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 22:40 Powodzenia! Administracja Max-Play REGULAMIN §1. Zasady ogólne 1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "FRAG RACE". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania. 2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja. 3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta. 4. Przypadki rażącego złamania regulaminu serwera/forum przez zawodnika w trakcie trwania eventu będą skutkowały jego dyskwalifikacją i odpowiednio długim banem. Jeżeli zdyskwalifikowany zostanie zwycięzca eventu, nagrodę otrzymuje osoba na miejscu drugim. 5. Aby móc odebrać nagrodę, konto steam, które wygrało, musi należeć do grupy Max-Play Official. 6. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl. §2. Zasady rozgrywki 1. Event polega na uczciwym fragowaniu przeciwnika. Przypadki "dawania się sobie" i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play. 2. Użycie jakichkolwiek programów third-party dających przewagę uczestnikowi będzie kończyło się banem permanentnym uczestnika na całej sieci Max-Play. To samo tyczy się wszelkich skryptów na bhop itp. Nie tolerujemy cheaterów. §3. Postanowienia końcowe 1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.
 18. Unmute mnie pls Moze zdejmią

  Odrzucone.
 19. Unmute my pls

  Prosimy o zgłaszanie takich przypadków administracji/pisanie skarg. Nie istnieje taki powód do nałożenia blokady voice jak "nadużywanie czatu głosowego bez mutacji". Albo masz mutację i możesz używać mikrofonu na naszych serwerach, albo jej nie masz. Przepraszam za admina, który nie był w stanie udzielić ci poprawnej informacji na ten temat. Temat zamykam, ponieważ poniekąd sam powiedziałeś, iż mutacji jeszcze nie przeszedłeś.
 20. Prośba o unmute

  Przymknę w tym przypadku oko na niezastosowanie się do wzoru. Twój permmute zostaje ściągnięty. Jednocześnie natomiast nadaję następnego na miesiąc z racji tego, iż 2 godziny temu naruszyłeś filtr i, w związku z wówczas wciąż trwającą blokadą na czat głosowy, otrzymałeś za to jedynie gag. Zamykam.
 21. Mam muta nie wiem czm

  Brak wzoru + zły dział.
 22. Unban

  Prosiłbym o zastosowanie się do wzoru.
 23. Prosze o unmuta shayy_ maxplay surf

  W tym momencie nie ma mowy o zdjęciu muta. Prosimy o kontakt za jakieś 3 lata.
 24. Podanie V2

  Sprawdziłem. http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=621 Podanie odrzucone, nakładam permsilenca za wyzwiska.
 25. [Odwolanie][AWP]khrystal

  Reklamowanie stron z cheatami, tak na serwerach, jak i na forum, jest zabronione. W tym sensie każdy przypadek wklejenia linku do takiego serwisu, jak również podanie jego nazwy na czacie lub voice jest naruszeniem regulaminu. Gdybyś wspomniał nazwę tego typu site'a w luźnej rozmowie na voice, przez przypadek, to byłbym skłonny przymknąć na to oko. W omawianej sprawie jednak zostałeś poproszony przez jednego z graczy o podanie linku do swojego ABHa (bez - już w tym momencie zbędnego - wgłębiania się czy takiego masz, czy nie), co skwapliwie uczyniłeś. Coś takiego jest traktowane jako reklama i zostało adekwatnie ukarane. Temat uważam za wyczerpany. Zamykam.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×