Skocz do zawartości
YumA

Sprzedaż konta steam

9 odpowiedzi w tym temacie

YumA    13

Dzień dobry

Szukam porady co do wyceny konta steam, żeby cena nie była ani przesadnie wygórowana, ani zaniżona... ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Fros   

Cześć.

Jeżeli chodzi o wycenę konta steam potencjalni kupcy patrzą na kilka rzeczy:

- Przede wszystkim niekaralność konta, wszelkie Vac'i, trade bany czy inne wykroczenia są tutaj nie na miejscu.

- Ilość i jakość gier, 

- Plecak czyli przedmioty w nim zawarte,

- Na dalszym miejscu lvl Steam itp.

Pamiętaj, że przy wycenie gier nie brać pełnej ich wartości tylko trochę opuścić powiedzmy 70-80% co jest optymalne. Nie licz oczywiście takich drobnych gier liczonych w centach. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
AdamWTS   

Rip Yuma.

Przed sprzedażą konta polecam ci najpierw sprzedać wszystkie itemy z plecaka. Mniej cackania się z ustalaniem wartości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
YumA   

To jest tak, że bardziej z ciekawości pytam, jeszcze nie wiem czy będę chciała sprzedawać konto, ale tak orientacyjnie nie zaszkodzi.
Itemów z plecaków wole nawet nie uwzględniać, nie mają dla mnie tak naprawdę żadnej wartości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Velture   

Pomijam itemy.

Konto wyceniam na ok 100zł max. 150 jakbyś trafiła na konesera ale to wątpliwe.

Bez obrazy kocie ale nie dałbym za to stówki nawet.

Stare gry i w większości jeszcze jakieś darmowe a te płatne nic nie warte.

Jakby ktoś ci dał stówę to na twoim miejscy bym brał - nie patrzę na itemy bo one są też gówno warte.

Takie czasy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Darek   

Za odkop miesiąca. ;D

6-Gold.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Tematy

• Blokada nałożona, zamykam.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Bonny STEAM_0:1:9598918 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:   3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Myślę że mógłbym wnieść dużo na serwer, gram już naprawdę sporo, ludzie mnie znają, potrafię odróżnić skilla od haxa i mam doświadczenie w byciu adminem ;) 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, używam go gdy nastanie taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 11:00-15:00 18:00-22:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już adminem na serwerze CS:GO FFA byłem do końca tylko serwer padł, myślę że podstawy przynajmniej spokojnie znam :) 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do grupy i mam połączone konto z forum.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Bonny STEAM_0:1:9598918 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Myślę że mógłbym wnieść dużo na serwer, gram już naprawdę sporo, ludzie mnie znają, potrafię odróżnić skilla od haxa i mam doświadczenie w byciu adminem ;) 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, używam go gdy nastanie taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 11:00-15:00 18:00-22:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już adminem na serwerze CS:GO FFA byłem do końca tylko serwer padł, myślę że podstawy przynajmniej spokojnie znam :) 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do grupy i mam połączone konto z forum.
    •  
      1. Twój nick: kajgert ale wtedy miałem SN|OP|EK
      2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:168676060
      3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1%3A1%3A168676060&Submit=Szukaj   4. Data zdarzenia: 7.07.2017
      5. Opis zdarzenia: brak mutacji, czekałem to pół roku żeby przejść tą mutacje i wydaje mi się że ją już przeszedłem. 
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej