Skocz do zawartości
Tyt00s

Serwer Arena CSGO plugin JumpStats

12 odpowiedzi w tym temacie

Tyt00s    0
Napisano (edytowane)

Po rundzie czasami nie ma co robić, bo się wygrywa. Jest za to zwiększona akseleracja w powietrzu (można zmieniać tor lotu i przyspieszać air strafe'ami). Taką własciwość mają serwery bhop i kz, gdzie można robić long jumpy. Dużo graczy dąży do perfekcji w statystykach związanych z poruszaniem się, inaczej 'movementem". Myślę, że taki dodatek na serwerze bardzo by się wyróżniał i stanowił jednocześnie pretekst do wyboru właśnie tego serwera do gry.

Na serwerze jest juz wgrany sourcemod, wiec jumpstats/kztimer to plugin do zrzucenia i ewentualnej konfiguracji.

Mam nadzieje, że niedługo będę mógł zobaczyć go w akcji, bo raczej nie przynosi ze sobą żadnych wad, chociaż na serwerze jest już całkiem duży spam w czacie przez inne pluginy.

Edytowane przez Tyt00s
poprawka zdania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzymekTm    1

Podpisuje się pod tym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tyt00s    0
Napisano (edytowane)

Jeżeli HeadAdmin zdecyduje się na ten pomysł to w razie trudności i problemów jestem w stanie nawiązać kontakt z deweloperem pluginu lub kimś kto ma z nim więcej doświadczenia na aktywnym serwerze Discord.

Edytowane przez Tyt00s
znowu poprawka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mlodyy    97

Myślę, że Camer nie będzie miał z tym problemów, bo jest dobrym technikiem, a co do samego pomysłu to z jednej strony byłbym na tak, a z drugiej na nie. Niektórzy próbują robić bhopa bez ułatwień, aby przenieść potem tę umiejętność na matchmakingi, czy inne gry turniejowe, choćby faceit albo inne mixy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tyt00s    0
2 hours ago, Mlodyy said:

Niektórzy próbują robić bhopa bez ułatwień, aby przenieść potem tę umiejętność na [...]

Nie popieram takiego podejścia. Przy normalnych ustawieniach serwera Valve'owskiego sama zwiększona akceleracja powietrzna (bhop - 999, wasz serwer - 200, kz - 100, competitive - 12) pozwala na zmianę toru lotu praktycznie natychmiastowo - skakania dalej. Mniejsza akceleracja powietrzna - mniejszy zakres ruchów w powietrzu - mniejszy przyrost prędkości. Statystyki byłyby jedynie dodatkiem do (?)zamierzonej funkcji na serwerze. Bhop bez ułatwień jest już bardzo dobrze zaimplementowany, bo serwer operuje na 64tickach (analogicznie do MatchMakinga). Jeżeli ktoś ćwiczy movement to taki plugin mu nie zaszkodzi, za to pokaże synchronizację strafe'ów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZosiazMarsa    69

Moje osobiste prywatne zdanie: jestem na nie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gromek    5

Ja jestem na Tak. Zawsze to jakieś urozmaicenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tyt00s    0
Napisano (edytowane)

CamerDisco, zgadza się. To dokładnie to ale należałoby zmienić niektóre wartości wpływające na strzelanie. Akceleracja na ziemi z 6 na 5.5, lub wedle uznania (można zostawić), bo trochę zmieniają mechanikę gry. Plugin można dostosować też tak, żeby ustawienia były identyczne jak na configu valve ale to raczej mija sie z celem. Longjumpy uznawane za dobre sa faktycznie do uzgodnienia, jezeli poziom jest niski to powinny sie zgodnie z nim zmniejszac.

Edytowane przez Tyt00s
?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    177

Osobiście nie jestem przekonany do pomysłu, nie pasuje po prostu do trybu serwera arena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gromek    5

Chyba chodzi o to żeby sie wyróżniać na tle innych serwerów. Odważne posunięcia mogą zagarnąć większą ilość graczy, a jeżeli to się nie sprawdzi, to można zawsze usunąć plugin, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    230

Tak, zawsze można wrzucić plugin, który praktycznie nic nie zmienia w trybie, żeby potem się dowiedzieć że serwer wykrzaczyło przez niego 8 razy w godzinach szczytu.

Pomijając to, sam pomysł jest średni bo jeżeli chcesz nauczyć się robić bhopa w sposób, który możesz wykorzystać również na oficjalnych serwerach Valve, to robienie go w środowisku typowym dla KZ z alterniętymi zmiennymi movementu delikatnie mija się z celem. Camer i Zosia swoją opinię wyrazili, ja również jestem na nie i myślę, że możemy tym zakończyć dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej