Skocz do zawartości
H4XX

Podanie na Administratora

3 odpowiedzi w tym temacie

H4XX    0

1. Twój nick oraz SteamID: H4XX | STEAM_0:1:146365599

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=27046

3. Twój wiek: 18 lat

4. "Dlaczego ty?": Witam, mam na imię Mateusz. Jestem od pewnego czasu bardzo aktywny na serwerze, gram codziennie. Nie lubię opowiadać o sobie, lecz mogę powiedzieć, że jestem ogarnięty, odpowiedzialny i otwarty na znajomości. Po mojej półrocznej przerwie z Counter-Strike: Global Offensive wróciłem na ten serwer. Zauważyłem, że w godzinach po południowych a nawet wieczorem brakuje administracji. Wiele osób nadużywa mikrofonu. Zawsze chciałem być tutaj administratorem. Posiadam dość duży staż jako administrator, byłem nim wielokrotnie na różnych serwerach m.in na Arenkach w sieci, która jeszcze funkcjonuje, lecz odszedłem na własne życzenie. Swoje pierwsze podanie napisałem ponad rok temu, lecz zostało ono odrzucone przez Lord Yabol z powodu mojej wulgarności w stronę graczy. Poprawiłem się, już nie jestem toksyczny i chciałbym się ubiegać o to stanowisko. Jeśli pomoże mi to w jakiś sposób dam odnośnik do starego podania : http://max-play.pl/topic/728-odrzucone-podanie-na-administratora

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, podczas każdej rozgrywki rozmawiam z ludźmi.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Głównie po południu w godzinach 14-21 w dni powszednie. W sobotę i niedzielę mogę być również rano.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak, byłem administratorem jak napisałem wyżej.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiście.

Z góry dziękuję za przeczytanie tego podania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mlodyy    97

Na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZosiazMarsa    69

Nadaję admina testowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej