Skocz do zawartości
Klekis

[odwołanie] COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE [ 1vs1 ARENA ] [ 44 sloty ] Klekis

13 odpowiedzi w tym temacie

Klekis    0

1. Twój nick: Klekis
2. Twój Steam ID:STEAM_1:1:435338972
3. Link do sourcebans:http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:435338972&advType=steamid&Submit

4. Data zdarzenia:28.04.2018
5. Opis zdarzenia: Dostałem bana za niby aima :D ktoś sie poskarżył adminowi po tym jak dostał kilka 1tapow i nagle bez żadnego sprawdzania przyszedł młody na serwer i tak o sobie dał bana :P mimo że był admin wcześniej i nie miał do mnie żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Synal3k    0

Siedziałem nad tobą na spekcie tak z gdzieś 20 min. Kilka osób mi pisało że dziwne hedy strzelasz, przyjrzałem się i stwierdziłem, że coś dziwnie strzelasz. Potem wpłyneło jeszcze kilka zgłoszeń na [email protected] i calladmin i jeszcze chwilę sobie popatrzyłem i wtedy pisałem do młodego żeby coś z tb zrobił bo ja nie mogę dawać banów.  Samo to że masz czyste konto bez awatara, 3 znajomych, podejrzewam ze malo godzin w cs było argumentem do dania ci bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Klekis    0

no proszę cie jak ja nawet nie byłem 20 min na serwerze a poza tym siedziałeś na arenkach na chwile znikłeś i po chwili wbiłeś z młodym i dostałem bana. Pisali ci i mowili na voice chat a ty dalej grałeś nawet ze mna :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Synal3k    0

oj byłeś 20 min, i nie znikłem na chwilę. Pisali i mówili to reagowałem, musiałem cię sprawdzić i to nie była chwila jak ci się wydaję. Jak ktoś kogoś zgłasza to trzeba sprawdzic, a jak jest tych zgłoszeń dużo to już mam pewne podejrzenia, przecież te skargi nie wzięły się z nikad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Klekis    0

dla ciebie dużo to są 2 osoby? Chciałbym dodać że to chyba normalne że się próbuje strzelać hedy na mapkach 1 na 1, nawet jeśli mieli podejrzenia to one były bezpodstawne :), jeżeli ktoś jest lepszy od drugiej osoby to odrazu zasługuje na bana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Synal3k    0

Nie były to dwie osoby. Dostałem jedno zgłoszenie na Voicechacie, dwa na calladmin, i jedno na pw steam. Tak, to normalne że próbujesz strzelać hedy, ale słuchaj, wciel się teraz w admina, dostajesz 4 reporty na gracza, sprawdzasz mu profil a tam czysto, brak awataru, 3 znaj, czyste konto, ogladasz go przez chwile i gra ci nie pasuje do konta, strzela bardzo dobre i dziwne banie, nwm czy jestes smurfem ale takich hedów nie widzialem, jeszcze na takim koncie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Klekis    0

dlatego specjalnie wszedłem, masz linka http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3071

tu jest mój main przed resetem byłem wiecęj na serwerze ale mam mniej czasu teraz, na ten serwer wchodze żeby sie rozgrzać. Jeśli to nie przekona to trudno. Dodam że miałem też vipa na miesiąc kupionego na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Synal3k    0
Napisano (edytowane)

Zostawiam do werdyktu

Edytowane przez Synal3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    259

poproszę o godzinę, w której było wydarzenie i ocenię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Klekis    0

22:31

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZosiazMarsa    67

To nie jest temat do prowadzenia dyskusji. Proszę poczekać na sprawdzenie demka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FarQ    259

Ban nadany prawidłowo, widać gołym okiem, że zostały użyte programy zewnętrzne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej