Skocz do zawartości
woda

Podanie na administratora

6 odpowiedzi w tym temacie

woda    0

1. Twój nick oraz SteamID: ¬vodka, STEAM_0:1:1525402

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=22128

3. Twój wiek: 25

4. "Dlaczego ty?": Fajny serwer, przyjazna atmosfera i poziom na eleganckim poziomie - dlatego ludzie przychodzą i zostają z nami razem na arenach MaxPlay.pl Niestety są też tacy którzy wchodzą i te grę psują, aktualni administratorzy  robią swoją robotę  fakt, ale czasami  też ich brak i myślę ze 1 dodatkowa osoba w załodze może się przydać do utrzymania kultury i atmosfery na serwerach o którą razem dbamy. 

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam i korzystam gdy tylko ktoś mi odpowiada  

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Ciężko mi tu rzucić sztywno godzinami, gram za dnia i nocy w każdych godzinach w sumie. 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Długie lata administracji za czasów CS 1.6 z AMXX. Przykładałem rękę do programowania serwera znajomego i jakiś czas pełniłem tam rolę admina testując między czasie ewentualne błędy SM.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak/Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Jasna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzymekTm    1

Pomocny i konsekwentny gracz arenek.
Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gromek    4

Podpisuje się pod słowami @SzymekTm. Również polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wika    6

Pomocny i bardzo miły gracz :)  Jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gromek    4
1 godzinę temu, Wika napisał:

Pomocny i bardzo miły gracz :)  Jestem na tak

Pani @Wika zauważyła błąd związany z cyt. "O podaniu wypowiadać się będą managerowie oraz opiekunowie i administratorzy serwera, na które zostało złożone podanie." Więc prosiłbym kogoś wyższego rangą o usunięcie posta bez konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej