Skocz do zawartości
The9Green

[warn] The9Green

3 odpowiedzi w tym temacie

The9Green    0

Nick : The9Green
Data : 6.05.2017
Osoba nadająca warna : Lord Yabol
Komentarz : Czy ktoś może mi wytłumaczyć z jakiej przyczyny dostaje warn z tytułem 'zbędne posty'? Nie złamałem regulaminu forum w żaden sposób, wczoraj jakoś po 21 na sb zadałem jedno pytanie na temat tego kiedy się demka na hltv aktualizują, nad sb widnieje

Shoutbox nie jest miejscem zgłaszania problemów, skarg ani żadnych innych ważnych spraw. Do zgłaszania powyższych służą stosowne działy. Problemy i skargi zgłoszone w shoutboxie nie będą rozpatrywane.

I pytanie na temet demek to nie jest ani problem, ani skarga, anic nic z tych rzeczy, które są wyżej zapisane.

Po chwili wszedł Lord Yabol i usuwa móje pytanie (gdzie oczywiście moje pytanie nie kolidowało w żaden sposób z waszym regulaminem sb), i coś tam pisze, że sb nie jest od tego, więc zapytałem się co jest,  to odpowiedział, że pm. Po chwili wysłałem do niego pm z tym, oraz napisałem że zapytałem się go na pm o to. Ale oczywiście jak widać olał mnie (P.S. Pięknie masz w dupie ludzi). Jakoś po 22 na sb widniały moje wypowiedzi 'świetne podejście' oraz odpowiedź dla @Aneril 'ale on nic nie odpowiedział przecież' i dostaje warna za zbędne posty? Powiedzcie mi gdzie w tym momencie złamałem wasz regulamin? To że jak nie masz racji to odrazu usuwasz wpisy i dajesz warny? 

P.S.

Rozumiem, że według Ciebie normalne wypowiedzi to zbędne posty, a to już nie

✓ ?

@DOWN: W tym rzecz, że ostatnio demka szybciej się pojawiły, dlatego było pytanie. 

Edytowane przez The9Green

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomeq    10

Nie wiem co masz do mojej wypowiedzi... A co to tego to masz caly zarząd, menegerow lub opiekunów zeby sie spytac. Ale po co ? Przeciez jest napisane na Czerwono u góry nad demkami o ktorej sie aktualizują demka...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lord Yabol    123
Godzinę temu, The9Green napisał:

Komentarz : Czy ktoś może mi wytłumaczyć z jakiej przyczyny dostaje warn z tytułem 'zbędne posty'? 

Bo powiedziałem ci raz, że SB nie jest miejscem, w którym możesz zapytać o upload dem. Prawda jest taka, że wystarczyłoby dodać dwa do dwóch i byś sam wydedukował, że jeżeli kiedykolwiek dema zostały wrzucone przed datą z wielkiego czerwonego napisu, to było to ręcznie.

Jakoś po 22 na sb widniały moje wypowiedzi 'świetne podejście' oraz odpowiedź dla @Aneril 'ale on nic nie odpowiedział przecież' i dostaje warna za zbędne posty? Powiedzcie mi gdzie w tym momencie złamałem wasz regulamin? To że jak nie masz racji to odrazu usuwasz wpisy i dajesz warny? 

I po raz kolejny - SB nie służy do wjazdów na to, jakie mam podejście, bo to zwyczajna prowokacja. Jak chcesz coś zgłosić, to klep skargę na mnie do zarządu. Chociaż akurat w tym wypadku kompletnie nie masz powodu.

Po chwili wysłałem do niego pm z tym, oraz napisałem że zapytałem się go na pm o to. Ale oczywiście jak widać olał mnie (P.S. Pięknie masz w dupie ludzi)

A nie przyszło ci do głowy, że byłem afk?

A tak poza tym:

O3tPIBm.png?1

Jak miałem ci odpisać? Listownie? Sorry, aż tak to mi nie zależy.

@edit zamykam dla uniknięcia spamu, zarząd się tym zajmie za trochę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej