Skocz do zawartości
NoLimiT

Podanie o Admina- NoLimiT

2 odpowiedzi w tym temacie

NoLimiT    0

1. Twój nick oraz SteamID: Nick: NoLimiT

SteamID:  STEAM_1:1:215828362

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19667

3. Twój wiek: 14

4. "Dlaczego ty?": Przesiaduję na serwerze długo. Widzę że gdy nie ma Admina Online to wszyscy albo się wyzywają albo nadużywają Mikrofonu, a to utrudnia grę.. Na serwerze co prawda gram ok. 3-4 dni. Ale posiadam bardzo dużę Umiejętności Adminowania. Zapewnię że postaram się grać na serwerze po 5-6h. PS. Zdaję sobie sprawę że mało H w cs'a, ale to spowodowane jest tym iż stare konto na którym miałem ok. 244h Oddałem Koledze.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam tylko wtedy gdy jest potrzeba.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Od godziny 15:00 do godziny 21:30

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem Administratorem na innych serwerach, niestety poupadały one. Oceniam umiejętności na 8/10. Znam komendy, a jeżeli czegoś nie wiem to zapewniam iż się poduczę

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę, tak Połączyłem konto Steam z forum.

 

Przykłady wczorajszych i dzisiejszych akcji:

 

Gracz wbił na serwer, zagrał 1 mapę bez cheatów, następną włączył Aimbota i Wallhacka..

 

Albo gracz dzisiaj puszczął przez 4 mapy muzykę, której nikt słuchać nie chciał..

 

PS. Liczę na Dobre ocenienie mojego podanka

 

~Pozdrawiam NoLimiT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lord Yabol    157
7 godzin temu, NoLimiT napisał:

3. Twój wiek: 14

 

Cytuj

Czas połączenia (całkowity):0d 05:21:34h

 

Pasuję. Możemy ewentualnie wrócić do tematu, jak nabijesz więcej godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Tematy

 • Odpowiedzi

  • Nie jesteśmy zainteresowani twoją kandydaturą.
  • 1. Twój nick oraz SteamID: Spoko Ziom3k hellcase.com i STEAM_0:1:210420690 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=205 3. Twój wiek: 16 (za 1 tyg. ) 4. "Dlaczego ty?": Miałem doświadczenie , na wielu serwerach np.: W GTA V , GTA SA i na 2 serwerach w CS:GO ( niestety nie pamiętam nazwy). Gdy mam trochę wolnej chwili to staram sie grać w CS:GO ale nie tylko gram jeszcze w World of tanks  ( w World of Tanks gram profesjonalnie i wygrałem 93 turnieje) . Gdy ktoś mnie zdenerwuje (lekko mówiąc) to staram się mu wytłumaczyć że nie może tak robić i wytłumaczyć mu zasady serwera na przykład. Myśle że na serwerze nie mam z nikim zatargów a może i wręcz przeciwnie :D . Pozdrawiam 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i korzystam  6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej gram od godz. 15 do 20 , ale czasem też od 20 do 23 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Komendy znam , mniej więcej , ale mógłbym się nauczyć  8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę , oczywiście  9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak
  • Jutro zostanie opisane demko z danej mapy. Zrobiłbym to dzisiaj, ale nie jestem w stanie, bo aktualnie znajduję się poza domem i nie mam dostępu do komputera. Jeśli wrócę szybciej do domu to zrobię to jeszcze dzisiaj, ale nie mówię nic na 100%. Muszę obejrzeć to demko, bo jest to dzwina sytuacja, gdzie w ciągu niecałych 10 min zostałeś 8 razy reportowany.
  • Skoro ty nic o tym nie wiesz to ja jestem w stanie nawwt zasugerować iż korzystasz z bota który zabija i expi postać kiedy Ty śpisz albo jesteś w szkole. Takie boty można znaleźć np. na overwatch-ach.
  • Dostałeś łacznię 12 reportów co jest bardzo dużą ilością. Sprawdzając demko z 1 mapy nie zauważyłem aima ale dziwny movement i celowanie przez ściany prosto we wrogów. Na drugim to samo z aimem tylko stwierdziłem wh.   Edit: Ogólny poziom graczy jest bardzo niski? Co prawda grają silvery i goldy ale grają również wysokie rangi. Przykład? The cache, gracz który ma suprema bo spadł z ge mi pisze o Tobię iż mierzysz w każdego przez ściany i znasz każdy ich ruch. Niskie rangi powiadasz? Dodatkowo nie podjąłem tej decyzji sam, mam gnm czyli twoim zdaniem niską rangę i spytałem się innego admina co o Tobie sądzi. Efekt jest widoczny.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×