Skocz do zawartości
NoLimiT

Podanie o Admina- NoLimiT

2 odpowiedzi w tym temacie

NoLimiT    0

1. Twój nick oraz SteamID: Nick: NoLimiT

SteamID:  STEAM_1:1:215828362

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=19667

3. Twój wiek: 14

4. "Dlaczego ty?": Przesiaduję na serwerze długo. Widzę że gdy nie ma Admina Online to wszyscy albo się wyzywają albo nadużywają Mikrofonu, a to utrudnia grę.. Na serwerze co prawda gram ok. 3-4 dni. Ale posiadam bardzo dużę Umiejętności Adminowania. Zapewnię że postaram się grać na serwerze po 5-6h. PS. Zdaję sobie sprawę że mało H w cs'a, ale to spowodowane jest tym iż stare konto na którym miałem ok. 244h Oddałem Koledze.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam, korzystam tylko wtedy gdy jest potrzeba.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Od godziny 15:00 do godziny 21:30

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem Administratorem na innych serwerach, niestety poupadały one. Oceniam umiejętności na 8/10. Znam komendy, a jeżeli czegoś nie wiem to zapewniam iż się poduczę

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę, tak Połączyłem konto Steam z forum.

Przykłady wczorajszych i dzisiejszych akcji:

Gracz wbił na serwer, zagrał 1 mapę bez cheatów, następną włączył Aimbota i Wallhacka..

Albo gracz dzisiaj puszczął przez 4 mapy muzykę, której nikt słuchać nie chciał..

PS. Liczę na Dobre ocenienie mojego podanka

~Pozdrawiam NoLimiT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lord Yabol    123
7 godzin temu, NoLimiT napisał:

3. Twój wiek: 14

Czas połączenia (całkowity):0d 05:21:34h

Pasuję. Możemy ewentualnie wrócić do tematu, jak nabijesz więcej godzin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej