Wilu

Prośba o UnMute. Wilu [ Only DD2/MIR ]

4 posty w tym temacie

Prośba o UnMute

[Odwołanie]

[Nazwa serwera] COUNTER STRIKE GLOBAL OFFENSIVE [ Only DD2/MIR ]

Nick: Wilu

1. Twój nick: Wilu
2. Twój Steam ID :  STEAM_0:1:112609286

3. Link do sourcebans: np.

http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&advSearch=Wilu&advType=name

4. Data zdarzenia: Prawdopodobnie dzisiaj
5. Opis zdarzenia: Wchodze dzisiaj na serwer, oczywiście jak zawsze nie gram codziennie bo pracuje w delagacjach (3 tyg del- 1 tydzien urlopu) żeby sobie postrzelać, po kilku rundach gry i dawania info przez mikro zorientowałem się że coś jest nie tak... koledzy mnie nie slyszą, nie odpowiadaja (nie reaguja) Info na say nie działa... Zastanawiam sie o jest? A top była mapa Mirage, myśle sobie ktos sobie robi jaja i dał mi mute - OK, nie wszystkim pasuje głos typa 32 lata w grze co jest rzadko spotykane. Na kolejnej mapie DD2 wszedł admin "DAT BOI" poprosiłem go żeby sprawdził przypadkiem czy nie mam mute? Odpisał mi że mam Per mute, teraz nasuwa się pytanie.. Dlaczego? Jaki tego powód? Kiedy? Nawet nie wiem jaki admin, a co najgorsze za co?  Moim zdaniem admin pomylil osoby i wlepil mi darmowego bana, w source bans widnieje nick podobny do mojego lecz rózni sie konto, wiec byc moze o to chodzi. Proszę  o  szybkie wyjaśnienie sprawy i jak najszybsze UM. Dziękuje 

0

mVTTQamWRW2lVhQFb9OAQA.png

GQwEV9EYS5uHKr_vXq9ijg.png

sądzę iż to jest powód i mute oraz gag został nadany prawidłowo.

0

To było wczoraj i przed wczoraj, pod okiem admina który grał na serwerze, nie przytaczaj mi tylko moich wypowiedzi, mogłeś wkleić całe logi z rozmowy, 2 sprawa jest taka ze podczas gdy sa dostepni admini na serwerze nie ma osób czitujących, ale po ich wyjsciu jech i mnogo niema dnia ani godziny zeby spokojnie pograc, komenda callamin na nic sie zdaje, kazdy ma prywatne zycie, a to ze nie jednemu puszcza nerwy jak mi w tym przypadku to nie jest nowość. Mute dał admin który kompletnie nie jest w temacie, moim zdaniem kazdy by sie tak zachował grając z cziterem w prezciwnym teamie, prosze kazdego was z grona H@ o kilku krotne wejscie na serwer, pograc troche poobserwowac co sie dzieje wtedy mozna pospekulowac na temat zachowan ludzi grających na serwerze, bo wydaje mi sie ze na ta chwile to z mojego grona, kilku znajomych niema ochoty grac na dd2/mirage serwer obsypany cziterami. Jedyni admini którzy sprzataja cały syf na serwerze to DAT BOI i Capsy, snipera sporadycznie widac, wiecej sie nie wypowiem dlatego ze wiekszosc czasu nie gram, jestem offline

0

Twoje wytłumaczenie pt. "zdenerwowali mnie cheaterzy" trochę blednie wobec faktu, że wyzwiska ciągną się jeszcze ze 3+ tygodnie wstecz.

23 minuty temu, Wilu napisał:

Mute dał admin który kompletnie nie jest w temacie

Nie jestem w temacie tzn.? Są jakieś okoliczności łagodzące w przypadku niecenzuralnych odzywek wobec postronnych?

Zamykam, jeżeli reszta zarządu ma obiekcje to niech otworzy/ściągnie silenca.

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.