Skocz do zawartości
Blacky

Podanie o admina Blacky

2 odpowiedzi w tym temacie

Blacky    11

1. Twój nick oraz SteamID: Nick: Blacky SteamID:STEAM_1:0:137117146

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:http://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=13544

3. Twój wiek: 15 lat

4. "Dlaczego ty?": Wbiłem na serwer i zauważyłem, że bardzo duża liczba graczy obecnych na serwerze sie wyzywa więc postanowiłem napisać podanie, pozatym mam doświadczenie, bo byłem adminem już na 3 sieciach ze wiadomych względów nie podam ich nazwy. na jeden sieci jestem do teraz multi adminem i według właściciela sprawuje się bardzo dobrze, nie ma na mnie żadnych skarg. Pisze to podanie,ponieważ na tamtej sieci gra mało osób. Chciałbym pilnować na tym serwerze porządku.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam mikrofon i korzystam z niego.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Gram różnie ale często gram w godzinach porannych 8-11 i po południu 16-20. Może sie zdażyć że będę grał w innych.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak jak pisałem wyżej, byłem adminem na 2 sieciach i znam komendy SM nie tylko podstawowe.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak należe do waszej grupy na steam i mam połączone konto z forum.

Mam nadzięję, że dacie mi szanse którą dobrze wykorzystam

Pozdrawiam Blacky

Edytowane przez Blacky
Pominięcie rzeczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej