Skocz do zawartości
Karolina

Podanie o admina Karolina

2 odpowiedzi w tym temacie

Karolina    0

1. Twój nick oraz SteamID: Karolina, STEAM_0:1:48190211

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://tf2-4fun.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=564

3. Twój wiek: 18

4. "Dlaczego ty?": Uważam, że jako już właściwie weteran serwerowni Max-Play warto mieć jakiś większy wpływ na zarządzanie 4Funem. Nie raz nie dwa byłam w sytuacji, gdzie adminów brak, nikogo na Discordzie, a na !calladmin nikt nie odpowiada, a taki wiktor2008 został sam w domu z dostępem do mikrofonu, ktorego chętnie używa. Mój obecny krótki czas połączenia może zniechęcić obecną administrację, niestety większość czasu przebytego na serwerze zgromadziła się w okolicach trzech lat temu za czasów opiekunowania Jamaicana. Chciałabym powiększyć grono adminów, bo przecież nigdy za wiele, sytuacje są różne, a grieferzy i hackerzy się mnożą.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: owszem i owszem

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: W tej chwili mogę wejść w każdej godzinie kiedy tylko jestem online na Steamie, natomiast w normalnych, niewakacyjnych okresach czasu mogę być na serwerze od okolic godziny 16 do późnego wieczora lub godzin nocnych.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: niestety byłaby to moja pierwsza sytuacja bycia zaszczyconą funkcją administratora, ale moge siedzieć nawet dzień i noc recytując komendy, żeby ładnie zdać test z ich znajomości.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): owszem i owszem

Ojej, z całego tego zagmatwania dałam podanie w zły dział, czy mogę prosić o przeniesienie?

Edytowane przez Karolina

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej