Skocz do zawartości
Michal00

Zmiany na lepsze.

4 odpowiedzi w tym temacie

Michal00    0

Myślę że na serwerze przydałby by się tick 128 a jest 64. Wiem że w to wlicza się cena ale po co to 33 sloty skoro graczy i tak tyle nie ma. Lepiej zmniejszyć sloty do 24-26 a wprowadzić tick 128. Druga sprawa jest to skaczące SV skacze ono nawet do 15 i przez to rozgrywka nie jest płynna. Najlepiej zmienić hosting bo --- jest słaba. Trzecia sprawa zablokowanie rozmawiania z przeciwną drużyna gdy się zginie , i ich po prostu nie słyszeć. Według mnie powinno być tak jak na grach rankedowych , tylko podczas zmiany drużyn można rozmawiać z przeciwnikami. Czwarta sprawa jest to usunięcie trwania meczu a dodać tak jak jest na faceit , czyli dodać dogrywkę jeśli będzie wynik 15:15 a normalnie grać do 16 pkt. Według mnie wprowadzenie takiego czegoś pomoże serwerowi. A i myślę że powinny być dwa vipy np. VIP- 105 hp, 2 hp za killa , 4 hp za headshota, flesh i smoke, dostęp do lepszych rękawic oraz noży ( noze które mogą byc zablokowane dla normalnych graczy to karambit, buterflly, m9 bayonet , i darmowy kevlar co rund, i max 115 hp, 150$ na start kazdej rundy. MVIP(maxvip)- 110 hp,  3 hp za killa, 5 hp za headshota , 2 flesze, smoke i granat , dostęp do lepszych rękawic oraz noży takich samych jak u vipa, darmowy kevlar z hełmem co runde (hełm wykluczony przy rundach pistoletowych bo duzo daje samo to ze ma sie dowolny pistolet i zestaw granatów, i 200 $ na start kazdej rundy.\

A i cena vipa niech zostanie 11 zł smsem , i 9 zl przelewm. a MVIP 22 zł smsem , 18 zł przelewem,- miesiac. VIP 22 zł smsem , 18 zł przelewem, - 3 miesiące. MVIP 33 zł smsem , 28 zł przelewem.

A i vip i mvip oczywiscie wolny slot na serwerze i tag VIP MVIP p na czacie oraz inny kolor.

Edytowane przez Lord Yabol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lord Yabol    111
Godzinę temu, Michal00 napisał:

po co to 33 sloty skoro graczy i tak tyle nie ma.

B4iEMFQ.png?1

Myślę że na serwerze przydałby by się tick 128 a jest 64

Druga sprawa jest to skaczące SV skacze ono nawet do 15 i przez to rozgrywka nie jest płynna

Na serwerze 20+ slotowym możesz mieć albo 128 tr, albo stabilny gameplay bez skoków varów. Jeżeli serwer ma skoki SV przy takim obłożeniu na 64 tr, to pomyśl, że na 128 będą one przeszło 2 razy takie.

Co do reszty sugestii - zastanowimy się.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Michal00    0

To ja bym zmniejszył sloty , dodał tick 128 i w lepszy hosting zafundować i jeszcze jak dzisiaj grałem to zauważyłem ze hud jest inny niż na innych serwerach. Lepiej zrobić mniejszy zeby pokazywało wszystkich graczy. Jeszcze usunięcie tej kamery po śmierci bo to jest denerwujące nie raz, i ten noblock przez cała rundę nie idzie się nigdzie podsadzić proponuje dodać  na pierwsze 5 s i pod komenda !nb masz na 5s.

Edytowane przez Michal00

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
CamerDisco    100

Jeśli nie zauważyłeś to wszystkie nasze serwery mają takie same IP, co świadczy o tym że nie używamy hostingu gier, a posiadamy własny serwer dedykowany, przez co nie ma takiej możliwości jak "zafundować lepszy hosting", jeśli chcesz 128 Tick to zapraszam na nasz serwer FFA, co do pozostałych zmian to postaram się dzisiaj/jutro ogarnąć to i dam jeszcze informację w tym temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta