Skocz do zawartości
Shiro33

Podanie

3 odpowiedzi w tym temacie

Shiro33    0

Twój nick oraz SteamID: Shiro  STEAM_0:0:224929010

Link do HLstatsXhttp://csgo-arena.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=36890

Dlaczego ja: jestem całkiem młody co za tym idzie szybko się uczę więc raczej komendy SM nie sprawią mi problemu,lubię też porozmawiać i integrować się z innymi graczami.W weekend wstaje wcześnie i zauważyłem że rano prawie nigdy nie ma administracji , dzięki temu serwer byłby ogarnięty już od rana

Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam mikrofon i z niego korzystam

W jakich godzinach najczęściej grasz: od 15:00 do 19:00 w weekend od 6:00 do 16:00 z przerwami

Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Nie mam żadnego doświadczenia i nie znam komend tak jak wspomniałem wyżej

Czy należysz do grupy Steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie? Tak

Edytowane przez Shiro33

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mlodyy    25

Pomimo wieku całkiem ogarnięta i miła osoba. Co do obecności adminów rano, to rzeczywiście jest tak, ponieważ aktywność niektórych z nich jest naprawdę "powalająca" - przyda się ktoś kto da radę rano wejść i ogarnąć serwer gdyby się coś działo. Widuję Cię dosyć często na serwerze.

Gdyby zależało to ode mnie to dałbym Ci szanse :)

PS: Polecam poszukać na internecie jakiś podstawowych komend związanych z byciem adminem serwera, jakiś poradni czy coś w tym stylu.

PS2: Jeśli chcesz mogę Ci niektóre z komend napisać, z tego co mi się wydaje mam Cię na steamie, więc jak coś to pisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej