Skocz do zawartości
Mohammadpourkarkaragh

Zmiany - saper i limit pkt-ów.

4 odpowiedzi w tym temacie

Proponuję zbuffowanie sapera. Od czasu wprowadzenia obostrzeń w regulaminie nie spotkałem się z innym graczem, który grałby tą klasą. W związku z tym, że min w wielu miejscach już nie można stawiać (ostatnio wyrwałem ostrzeżenie nawet za dobrze postawione), proponuję ich wzmocnienie. Można zwiększyć bazowe dmg, przelicznik od inteligencji lub zwiększyć limit samej inteligencji, gdyż jest to jedyne... 40.
Pociągając dalej temat odnośnie limitów - mając już wyższy lvl na dowolnej klasie ciężko o jakąkolwiek przydatność poszczególnych pkt-ów tak na moim przykładzie:
Komandos lvl 400+: prędkość = max, wytrzymałość = max, życie = max, i teraz z konieczności muszę dodawać w dmg, bo dgl-a czasem zastosuję, ale bardzo rzadko. Zwiększenie limitów pozwoliłoby na pełniejsze wykorzystanie potencjału poszczególnych klas i jakiś sens w nabijanu kolejnych lvl-i.

Mam nadzieję, że zobaczę tu jakieś odpowiedzi/pomysły/uwagi, bo żeby się dobrze grało nie powinno tylko mi na tym zależeć, a całej społeczności serwera wraz z administracją.
Zachęcam podobnie do wyrażenia swoich myśli w innych tematach pisanych przeze mnie i nie tylko, bo troszkę pustką w nich wieje, a jedynie Herr CamerDisco dotychczas jest gwarantem jakiś oznak życia :D

Edytowane przez Mohammadpourkarkaragh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
CamerDisco    100

Wieczorem wejdzie update, który zmieni DMG miny sapera z bazowego 80 DMG na 95 DMG oraz int teraz będzie liczony * 2.

Zwiększyłem również maks. int do 60, zdrowie do 65, obrażenia do 70, wytrzymałość do 100.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej