Skocz do zawartości
RobbieZgnilek

Mikro +16

4 odpowiedzi w tym temacie

Witam nazywam się Paweł mam 14 lat i chciałbym zaproponować zmianę na serwerach, chodzi tutaj o mikro po mutacji jest wiele osób takich jak ja, które są ogarnięte nie mają aż tak złego głosu, nie drą mordy przez mikro, nie gadają głupot i chcą porozmawiać na serwerze, ale nie mogą bo dostają muty, wiadomo, że zniesienie tej imperatywy przyczyni się do tego iż admini będą mieli troche więcej roboty np gdy ktoś nie mający mutacji będzie nadużywał komunikacji głosowej, ale myślę też, że sprowadzi to na serwer wiele nowych graczy. Jestem ciekaw co wy sądzicie na ten temat wypowiadajcie się niżej.

Edytowane przez RobbieZgnilek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mlodyy    27

Oj Robbie Robbie :D To dobre 14lat...

Jestem na nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak...Moim zdaniem bezsensowny pomysł. Sądze iż 85% 14-latków nie jest ogarniętych. Dlaczego? Sam grając na serwerze 1vs1 #22 Sloty spotkałem się z banda matołkowatych dzieci które po kilku zgonach wjeżdżają mi na moja rodzinę a także wyzywają od...nie powiem jakich.

Jestem za pomysłem iż jeżeli dany gracz rozmawia pomimo braku mutacji, administrator powinien się spytać graczy czy dana osoba jest irytująca i przeszkadza swoim głosem. Jeżeli nie to nie jest potrzebą mutować takiej osoby. Lecz jeżeli przeszkadza to dać ostrzeżenie dopiero gdy wcześniejsze działanie nie pomoże zostaje zmutowanie takiego delikwenta.

Edytowane przez orginalattack

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blacky    6

Na nie. Zasada ta co jest przydaje się, ponieważ jest bardzo dużo graczy bez mutacji i większość po ostrzeżeniu się nie odzywa. Jak masz dobry głos to możesz dogadać się z adminem danego serwera, jeśli nic nie przeszkadza to powinien pozwolić ci mówić, o ile to co mówisz jest prawdą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta