Skocz do zawartości
thorus197

Xbox360 x PS3

14 odpowiedzi w tym temacie

thorus197    1

SIemka !

Mam okazje kupic Xklocka 360 w bardzo fajnej cenie z padami i okablowaniem.

Zastanawiam sie - gdzie sa lepsze/fajniejsze gry ? Xbox czy ps3 ? 

Na razie bez kinnecta - same pady i gry

Zawsze bylem PCgamerem, do czynienia z konsolami mialem tyle co pegazusy, ps2 i XBOX z kinectem co bylo niesamowitym przezyciem - ale na to trzeba wiecej przestrzeni. 

Pozdrawiam  !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak chcesz moge ci sprzedać konsole PS3 z dwoma padami , kamerka ,  dwa pady do tej kamerki (nwm jak się nazywają)  + dużo gier mam jak chciałbyś dokupić , pewnie i coś dorzucę do konsolki 

Żeby grać online na Xboxie musisz kupować abonament czy coś w tym stylu a na ps3 wystarczy wifi i tyle ;)

Edytowane przez BongoDongo646

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kosiu    3
3 godziny temu, thorus197 napisał:

Zastanawiam sie - gdzie sa lepsze/fajniejsze gry ? Xbox czy ps3 ? 

PS zawsze i wszędzie. Nie ważne który model.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
NaruTo    1

Sprawdz sobie jakie eksluziwy ma xbox i jakie ma plejak. Nie sugeruj sie tez opiniami miszczuw odnosnie pada od xboxa, ze niby "lepszy" i wygodniejszy. Zalezy to tylko od ciebie. Ja gralem na padach obydwu konsol i pady jak pady, nic niesamowitego w nich nie ma, ani u xboxa aniu u plejstona.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
thorus197    1
3 godziny temu, BongoDongo646 napisał:

Jak chcesz moge ci sprzedać konsole PS3 z dwoma padami , kamerka ,  dwa pady do tej kamerki (nwm jak się nazywają)  + dużo gier mam jak chciałbyś dokupić , pewnie i coś dorzucę do konsolki 

Żeby grać online na Xboxie musisz kupować abonament czy coś w tym stylu a na ps3 wystarczy wifi i tyle ;)

Do UK wyslesz ? :>

1 godzinę temu, NaruTo napisał:

Sprawdz sobie jakie eksluziwy ma xbox i jakie ma plejak. Nie sugeruj sie tez opiniami miszczuw odnosnie pada od xboxa, ze niby "lepszy" i wygodniejszy. Zalezy to tylko od ciebie. Ja gralem na padach obydwu konsol i pady jak pady, nic niesamowitego w nich nie ma, ani u xboxa aniu u plejstona.

Tak jak mowie, mialem tylko do czynienia przez chwile z xboxem 360 i pad jak pad - ciezki ale lezal dobrze. :) 

Chodzi mi raczej o gry, bo jakies roznice pewnie wystepuja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lord_Ader    7

a jeżeli już jednak musisz kupować konsole to sprawdź przede wszystkim ekskluzywy, które by Cię bardziej interesowały. Osobiście wolę pad od xboxa jest wygodniejszy niz ps, ale jakos ze sam bylem kiedys pisantem i mialem psx to wybralbym ps

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
HBZ    0

Tylko ps3 lepsza grafa , wiecej gier (exclusivy : uncharted 1,2,3 oraz genialne the last of us , gran turismo 5, 6 i inne .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SWIRUS    2

PS3 moim zdaniem jest o wiele lepsze jeżeli w planach ma się przenieść na ps4 - to wszystkie trofea czy inne bzdury będą z Tobą zawsze.. Ale to nie tylko o to też chodzi, ludzie się biją że ps jest lepsze od xbox i odwrotnie.. To od Ciebie zależy na czym będziesz chciał grać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta