Skocz do zawartości
Mohammadpourkarkaragh

Istotność lvl-a w grze

6 odpowiedzi w tym temacie

Proponuję nadanie większej istotności co do lvl-a postaci. Często jest tak, że gracze na niskim poziomie, nie przejawiając dużo większych umiejętności potrafią skutecznie radzić sobie z tymi, którzy na serwerze już trochę są i mają wyexpione postacie. Myślę, że głównie powinno to oddziaływać na umiejętności tych postaci przykładowo:
- ghost - każde x pktów inteligencji to dodatkowe y czasu bycia nieśmiertelnym
- bikini girl - każde x pktów inteligencji to dodatkowy granat
Mam nadzieję, że temat nie pozostanie bez odpowiedzi. Inne moje propozycje czekają na nią już dobrze ponad tydzień... a to za dobrze nie świadczy, tym bardziej, że konkurencyjne serwery nie śpią.
Więc piszemy ;) Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blacky    6
2 godziny temu, Mohammadpourkarkaragh napisał:

Mam nadzieję, że temat nie pozostanie bez odpowiedzi. Inne moje propozycje czekają na nią już dobrze ponad tydzień... a to za dobrze nie świadczy

Chciałbym podkreślić, że Camer nie tylko zajmuję sie sprawami serwera, ma też inne rzeczy, którymi sie zajmuję. Pozatym inni też czekają kilka dni, a nawet tygodnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
CamerDisco    100

Po pierwsze, to ktoś musiałby opracować bardzo przemyślany system dla dużej liczby klas, byłoby to bardzo trudne i pewnie codziennie trzeba byłoby zmieniać wiele przeliczników, gdyż okazywałoby się że coś jest zbyt OP,  np. obecnie ghost ma 4 sekundy, więc przelicznik musiałby być np. 10 int = +0.2s. Jeśli ktoś chciałby opracować cały taki system przeliczników to z chęcią przyjmę i wykonam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, Blacky napisał:

Chciałbym podkreślić, że Camer nie tylko zajmuję sie sprawami serwera, ma też inne rzeczy, którymi sie zajmuję. Pozatym inni też czekają kilka dni, a nawet tygodnie.

Są inne osoby, a nie jeden Camer. Jesteś ty Blacky, jest drugi opiekun, jest wielu adminów (z tego, co słyszałem od ciebie na serwerze - wystarczająco, by wszystkiemu podołać). Camer mając na głowie większy obszar max-play-a, jest zdecydowanie bliżej i częściej w moich tematach. Do tego, gdy sam poprosił o opinię pozostałych członków administracji w jednym z moich tematów, to odpowiedział mu... nikt.
Każdy czeka tyle czasu hmm... czyli jak jest prosta możliwość rozwiązania problemu sprawnie i szybko to i tak to przedłużamy... dziwne podejście.

20 godzin temu, CamerDisco napisał:

Po pierwsze, to ktoś musiałby opracować bardzo przemyślany system dla dużej liczby klas, byłoby to bardzo trudne i pewnie codziennie trzeba byłoby zmieniać wiele przeliczników, gdyż okazywałoby się że coś jest zbyt OP,  np. obecnie ghost ma 4 sekundy, więc przelicznik musiałby być np. 10 int = +0.2s. Jeśli ktoś chciałby opracować cały taki system przeliczników to z chęcią przyjmę i wykonam.

Myślę, że bazą dla sprawności tego pomysłu byłoby (to naprawdę się przydaje) zwiększenie punktów inteligencji.
Dlaczego? Po to, by było to jakoś proporcjonalnie odczuwane w stosunku do lvl-a.
40 pkt-ów można dosyć łatwo zdobyć. Efekt byłby inny od pożądanego - różnica między 1-150 lvl byłaby większa niż między 150-500. Dlaczego? - W przypadku ghosta wystarczyłoby to już na osiągnięcie maksymalnej długości nieśmiertelności, a różnice byłyby w ZNACZNIE mniej istotnych aspektach takich jak zdrowie lub wytrzymałość.
Camer - jeżeli całe zadanie miałoby się sprowadzić do zwykłego podania tobie racjonalnych, stonowanych przeliczników na wszystkich klasach, które są jakkolwiek uzależnione w grze od inteligencji, to jestem w stanie nieco poeksperymentować i się tym zająć.

Kończąc - proszę tu o opinię CAŁEJ ADMINISTRACJI, co do poruszonych tematów.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blacky    6
2 godziny temu, Mohammadpourkarkaragh napisał:

Są inne osoby, a nie jeden Camer. Jesteś ty Blacky, jest drugi opiekun, jest wielu adminów (z tego, co słyszałem od ciebie na serwerze - wystarczająco, by wszystkiemu podołać).

To prawda, ale jednak Camer decyduje o tym co wchodzi na dany serwer. Moim zadaniem ja lub ktoś inny może Mu doradzić, albo powiedzieć co trzeba dodać zmienić itp.

Chciałbym podkreślić, że nie chcę wywoływać tutaj kłótni czy burzy.

Edytowane przez Blacky

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta