Skocz do zawartości
Mohammadpourkarkaragh

Problem - update sapera

7 odpowiedzi w tym temacie

Update co do sapera nie działa. Wedle nowego przelicznika (95 + (2*60)) = 215 - powinienem zadać takie obrażenia z jednej miny dla osoby, która ma wytrzymałość na poziomie 0. Sprawdziłem to dwukrotnie - (raz zadając 95 dmg, innym razem nieco ponad 100).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przy 30 pkt-ach wytrzymałości osoba mająca 190 hp po wejściu w minę miała 50 coś hp. Hmm jeżeli 95+(2*60)=215, bo miałem te 60 pkt-ów inty to przy tych 30 pkt-ach wytrzymałości na 1 musiałaby przypadać redukcja dmg o ponad 2, ale tak to chyba nie działa.
Postaram się to jeszcze sprawdzić innym razem jak znajdę kogoś bardziej wiarygodnego, ale na pierwszy rzut oka, raczej problem nadal istnieje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety nadal jest problem. Zadaję za mało. Mam max inty i to przełożyło się na 117 dmg (gracz miał bodajże 1 pkt wytrzymałości). Miał 121 hp, więc teoretycznie powinno mi wystarczyć 1 mina i 13 inty (95+2*13-121). Najlepiej jakby to było sprawdzane przez jakiegoś admina, albo kogoś, kto ma możliwość na zrobienie tego bez przeszkód. Gracze zwyczajnie się zabijają, gdy proszę o wyrozumiałość...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Blacky    6

Moim zdaniem ciężko jest ogarnąć to, żeby działało bez problemów, a Camer ma dużo roboty na całej sieci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta