Skocz do zawartości
Bumek

Podanie o administratora vol2

4 odpowiedzi w tym temacie

Bumek    0

1. Twój nick oraz SteamID: Sweden cunt Steam_ID: 0:0:48587619

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-ffa.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=26043

3. Twój wiek: 19 Lat

4. "Dlaczego ty?":  Dlaczego ja? Chce godnie i jeszcze lepiej reprezentowac spolecznosc max play'a i jak serwer, jestem osoba mila i kulturalna i staram sie to utrzymac. Chce rowniez rozwijac serwer na lepsze(chodz w tym momencie jest z nim bardzo dobrze.) I pomagac przy tym innym gracza i umilac zwyczajnie gre zeby inni mogli przyjemnie spedzac czas na serwerze. Mysle, ze moglbym sie nadawac 'na te stanowisko' chodz moge sie mylic jak kazdy czlowiek ale warto zawsze probowac:)

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam mikrofon i takze staram sie go uzywac chodz nienaduzywac.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Z samego rana czyli cos ok 7 do 9, 15 i zdarza sie godzina 20 badz 21

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Bylem 2 razy w zyciu administratorem serwerow, na jednym ktory zwal sie --- a oprocz tego komendy sa mi znane bo troszke trudno je zapomniec. c:

Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): oczywiscie, ze tak. Zrobilem to natychmiastowo po zalozenia konta na forum

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Oczywiscie,ze tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FarQ    232

Ponownie zbyt krótkie sesje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej