Skocz do zawartości
NieWladv2

Nie zgadzam się z Banem

2 odpowiedzi w tym temacie

NieWladv2    0

PlayerNieWładv2

No Demos

Steam IDSTEAM_1:0:185230831

Steam3 ID

Steam Community76561198330727390

Nadano10-11-17 18:09

Czas trwania1 d

Upływa10-12-17 18:09

Powód: przedluzanie

Zbanowany przez adminaTomeq

Zbanowany z★★★ Max-Play.pl | SURF | [SKINY/KOSY/REKAW...

Wszystkich banów2 (search)

Witam więc tak zacznę od tego , że Admin Tomeq zbanował mnie bez powodu dlaczego , Przedłużanie na Serwerze Surf jest wtedy gdy unikamy walki. Gdy zostałem sam na 5-7 osób podobno przedłużałem. W tym czasie gdy cala moja drużyna upadła i zostałem sam zabiłem 1 gracza w tym obiłem 4 osoby , przez co nie przedłużałem gry. Jeżeli ten Admin uważa , że jest inaczej proszę go na forum i niech się wypowie. O ile mi wiadomo server posiada system demo. Oraz proszę o odbanowanie bo zostałem nie słusznie zbanowany. Przepraszam jeżeli zrobiłem jakiś błąd ale jestem po prostu zmęczony. Mam nadzieję , że ten Admin poniesie jakieś konsekwencje swojego czynu. I jeszcze chcę załączyć , że zostałem zbanowany na ostanie sekundy rundy. Mapa surf_jupan. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tomeq    12

Ależ oczywiście, że się wypowiem :).

Obserwowałem Cie od dwóch rund, z czego wynikało że na każdej zostałeś sam na sam z przeciwnikami. Surfowałeś, uciekałeś itd., co jest przedłużaniem gry i z pewnością nie umila to gry innym graczom. To co robiłeś to było przedłużanie.

7. W grze należy walczyć z przeciwnikiem, więc każde przedłużanie gry/chowanie się i uciekanie od przeciwników będzie karane.

Wystarczyło zapoznać sie z regulaminem serwera (ale po co, nie ?).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta