Skocz do zawartości
KWL

Podanie o Admina

2 odpowiedzi w tym temacie

KWL    0

1. Twój nick oraz SteamID:KWL/STEAM_0:0:181677068

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6077

3. Twój wiek:16

4. "Dlaczego ty?":Jestem osobą mile nastawioną do ludzi, nie wyzywam, nie przeklinam i dąże aby pomóc osobie która ma jakiś problem, lecz od kiedy gram na serwerze rzadko co widze aby jakiś admin na nim przebywał a siedzę na nim dość często (praktycznie codziennie). Chcę pomóc Administracji serwera ponieważ wiem, że jest ich mało a każde wsparcie się przyda. Chcę aby serwer się rozwijał albowiem bardzo lubię na nim grać. Pisze drugi raz podanie gdyż  pograłem dłużej na serwerze, poznałem trochę ludzi i myślę że się nadam :)

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Posiadam i korzystam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:w tygodniu to po szkole  mniej wiecej od 15 do 22, a w weekend potrafie do późna:)

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Byłem już administratorem na serwerach więc problemu z sm nie będzie :)

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): TAK/TAK

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:TAK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej