Skocz do zawartości
KWL

Podanie o Admina

2 odpowiedzi w tym temacie

KWL    0

1. Twój nick oraz SteamID:KWL/STEAM_0:0:181677068

2. Link do Twojego profilu HLstatsX:http://csgo-awp.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6077

3. Twój wiek:16

4. "Dlaczego ty?":Jestem osobą mile nastawioną do ludzi, nie wyzywam, nie przeklinam i dąże aby pomóc osobie która ma jakiś problem, lecz od kiedy gram na serwerze rzadko co widze aby jakiś admin na nim przebywał a siedzę na nim dość często (praktycznie codziennie). Chcę pomóc Administracji serwera ponieważ wiem, że jest ich mało a każde wsparcie się przyda. Chcę aby serwer się rozwijał albowiem bardzo lubię na nim grać. Pisze drugi raz podanie gdyż  pograłem dłużej na serwerze, poznałem trochę ludzi i myślę że się nadam :)

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz:Posiadam i korzystam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz:w tygodniu to po szkole  mniej wiecej od 15 do 22, a w weekend potrafie do późna:)

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM:Byłem już administratorem na serwerach więc problemu z sm nie będzie :)

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): TAK/TAK

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?:TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Podaj jeszcze prawidłowy link do HLX i zadecydujemy
    • Nazwa klasy: Grabieżca Co chcesz, aby było zmienione: Jeśli już zabiera te złote naboje to proponuje zmiane nazwy klasy na Cygan , lub Złodziej 
    • Jestem na TAK,Gracz bardzo miły i lubiany przez innych.Nie stwarza żadnych problemow i uważam ze przedałby sie do pomocy.Z chęcią pomogę mu w drożeniu sie w role admina! :)
    • 1. Twój nick oraz SteamID:  R.A.P.I.D   STEAM_1:1:210244754 2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://steamcommunity.com/profiles/76561198380755237/ 3. Twój wiek: 21 lat. 4. "Dlaczego ty?": Na serwerze przydał by się jeszcze jeden administrator, ponieważ bywa tak, że ktoś cheatuje, "drze się do mikrofonu", wyzywa i wiele innych sytuacji. Z tego co wiem KoLak pracuje i nie zawsze jest Online. Myślę, że mała pomoc na serwerze by nie zaszkodziła, a pomogłaby umilić grę innym graczom . 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, posiadam i jak najbardziej korzystam. (mikrofon podstawa :). 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej godzinami wieczornymi 17-23 ( zdarza się i wcześniej ). 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak , posiadam wiedzę o komendach SM.(KoLak chętnie mi udzieli cennych wskazówek i pomoże). Byłem administratorem 1 serwera, lecz niestety padł po 2 tygodniach. 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe):Tak należę do grupy i połączyłem konto na forum z kontem Steam. 9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak, jest mi wszystko wiadome .
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej

×