Skocz do zawartości
Lord Yabol

FRAG RACE

2 odpowiedzi w tym temacie

Lord Yabol    135

Niedługo przekonamy się, kto jest najlepszym zabijaką na Max-Play, bo 15 października startuje event

FRAG RACE

Graj na serwerach Max-Play, fraguj i wygraj

NÓŻ BOWIE | ŚNIEDŹ FT

360fx360f

Nagrodę zdobywa ten, kto jako pierwszy zabije 15000 razy!

Ilość swoich fragów możecie sprawdzić tutaj

TOP 10 jest dostępne pod komendą "!fragrace"

Wchodźcie na serwery Max-Play i walczcie!

WYŚCIG ZACZYNA SIĘ 15 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 22:40

Powodzenia!

Administracja Max-Play

REGULAMIN

§1. Zasady ogólne

1. Regulamin obowiązuje każdego biorącego udział w evencie "FRAG RACE". Jego nieznajomość nie zwalnia nikogo z jego przestrzegania.

2. Wszelkie niedomówienia związane z regulaminem rozwiązuje administracja.

3. Osoby zbanowane permanentnie na poprzednim forum nie mogą brać udziału w evencie. To samo tyczy się osób zbanowanych permanentnie na forum/serwerach oraz tych z aktywnymi banami na eventy. Próby obejścia tego punktu skończą się banami permanentnymi na wszystkie multikonta.  

4. Przypadki rażącego złamania regulaminu serwera/forum przez zawodnika w trakcie trwania eventu będą skutkowały jego dyskwalifikacją i odpowiednio długim banem. Jeżeli zdyskwalifikowany zostanie zwycięzca eventu, nagrodę otrzymuje osoba na miejscu drugim.

5. Aby móc odebrać nagrodę, konto steam, które wygrało, musi należeć do grupy Max-Play Official.

6. Wygrani mają dwa tygodnie na zgłoszenie się po nagrody. W przypadku niedotrzymania terminu nieodebrana nagroda zasili budżet następnych eventów przeprowadzanych przez sieć Max-Play.pl.

§2. Zasady rozgrywki

1. Event polega na uczciwym fragowaniu przeciwnika. Przypadki "dawania się sobie" i innych prób zyskania przewagi nad innymi graczami w jakimkolwiek stopniu będą karane permanentnym wykluczeniem ze wszystkich eventów sieci Max-Play oraz banem na serwery Max-Play.

2. Użycie jakichkolwiek programów third-party dających przewagę uczestnikowi będzie kończyło się banem permanentnym uczestnika na całej sieci Max-Play. To samo tyczy się wszelkich skryptów na bhop itp. Nie tolerujemy cheaterów.

§3. Postanowienia końcowe

1. Administracja zastrzega sobie prawa do edycji regulaminu w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
CamerDisco    110

Niniejszy event uważam za skończony, wygraną zostaje @edu, nagroda przekazana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Tematy

• 1. Twój nick oraz SteamID: Bonny STEAM_0:1:9598918 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:   3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Myślę że mógłbym wnieść dużo na serwer, gram już naprawdę sporo, ludzie mnie znają, potrafię odróżnić skilla od haxa i mam doświadczenie w byciu adminem ;) 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, używam go gdy nastanie taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 11:00-15:00 18:00-22:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już adminem na serwerze CS:GO FFA byłem do końca tylko serwer padł, myślę że podstawy przynajmniej spokojnie znam :) 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do grupy i mam połączone konto z forum.
    • 1. Twój nick oraz SteamID: Bonny STEAM_0:1:9598918 2. Link do Twojego profilu HLstatsX:  3. Twój wiek: 18 4. "Dlaczego ty?": Myślę że mógłbym wnieść dużo na serwer, gram już naprawdę sporo, ludzie mnie znają, potrafię odróżnić skilla od haxa i mam doświadczenie w byciu adminem ;) 5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, używam go gdy nastanie taka potrzeba. 6. W jakich godzinach najczęściej grasz: 11:00-15:00 18:00-22:00 7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem już adminem na serwerze CS:GO FFA byłem do końca tylko serwer padł, myślę że podstawy przynajmniej spokojnie znam :) 8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należę do grupy i mam połączone konto z forum.
    •  
      1. Twój nick: kajgert ale wtedy miałem SN|OP|EK
      2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:168676060
      3. Link do sourcebans: np. http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&searchText=STEAM_1%3A1%3A168676060&Submit=Szukaj   4. Data zdarzenia: 7.07.2017
      5. Opis zdarzenia: brak mutacji, czekałem to pół roku żeby przejść tą mutacje i wydaje mi się że ją już przeszedłem. 
    • Temat był poruszany tysiąc razy, nie.
Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej