Skocz do zawartości
drichie

[Skarga] [Surf combat] Admin Axm

5 odpowiedzi w tym temacie

drichie    0

Wzór skargi:

1. Twój nick: D-RICHIE SENPAI
2. Twój Steam ID: STEAM_1:1:33075200
3. Nick osoby, która złamała regulamin: Admin Axm
4. Steam ID osoby, która złamała regulamin: Aktualnie nie posiadam, lecz był to administrator serwera.
5. Data zdarzenia: 23.10.2017 19:30
6. Powód skargi: Witam, piszę tu 1 raz bo byłem w szoku będąc na serwerze widząc admina który kompletnie zlewa regulamin bunny hop'ując jako ostatni w jailu. Po zwróceniu uwagi padły słowa "zamknij się", "Ty chyba kolegów nie masz" - to wszystko złym tonem. Poprzez takie sytuacje nie mam ochoty grać na waszym serwerze. 
Mapa na której zdarzenie miało zajście surf_10inferno.. 
7. Dowody: dowodem mogą być gracze będący na serwerze o tej godzinie, posiadam printscreena listy ludzi którzy wtedy byli, wymowa zdań była poprzez mikrofon, demka nie kręciłem ponieważ była to nagła sytuacja.

Edytowane przez drichie
Niezgodnosc wzoru.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
edu    43

@edit Byłam, widziałam, słyszałam.

Edytowane przez edu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lord Yabol    123

Proszę opiekuna o zweryfikowanie tych zarzutów i podjęcie odpowiednich środków w przypadku ich potwierdzenia (degradację do usera + adekwatny ban). Nie ma mowy o przyzwoleniu na takie zachowanie jeśli otrzymujemy tego typu zgłoszenia, wzór czy nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
axm    2

Troche inaczej to wygladalo od tego jak to przedstawiles ;)  

Zaczelo sie od tego ze ten o to gracz ewidentnie szukal zaczepki. Sytuacja wygladala tak '' upomnial'' mnie ze przedluzam skaczac w jailu jako ostatni. Fakt robilem to lecz  przez jakies 3- max 4 !  sekundy gdyz dopiero do owego jaila spadlem.  Uswiadomilem mu to ze dopiero spadlem i zeby wyluzowal bo juz sie zaczal spinac ze jestem adminem a nie przestrzegam zasad.  Nastepnie on oburzony z pelnymi ustami jedzenia ( nastepnym razem opanuj emocje i przelknij co masz w buzi bo kultura tego wymaga ;) ) zaczal mnie straszyc opiekunem i degradem. Nie wiem czy chcial sie poczuc wazny ze ma w znajomych administratorow i opiekuna do ktorych napisal ale ja w jego poziomie go wysmialem i odpowiedzialem (potwierdzam to co napisal) '' ty chyba kolegow nie masz jesli szukasz zaczepki i lubisz takie zabawy w konfidenta'' co nie jest obraza a przykrym faktem.

Rowniez czekam na zweryfikowanie sprawy ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lord Yabol    123

Myślę, że jedyną osobą, która chciała się poczuć ważna w tym tandemie, jesteś ty @axm.

Oszczędzę ci jednak wątpliwej przyjemności usłyszenia mojej opinii na temat twojego podejścia do gracza i kompetencji. Szkoda tylko, że dopiero teraz dowiadujemy się o braku ww.

Skarga rozpatrzona pozytywnie, z dniem dzisiejszym admin traci uprawnienia i otrzymuje bana na okres 2 tygodni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej