Skocz do zawartości
maaSenkoo

maaSenkoo - Podanie

2 odpowiedzi w tym temacie

maaSenkoo    2

1. Twój nick oraz SteamID: maaSenkoo, STEAM_0:1:99985784

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-codmod.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=20848

3. Twój wiek: 16

4. "Dlaczego ty?": Dlaczego Ja? Tak wiem, może nie jestem graczem, który gra tu od kilku miesięcy, ale jestem osobą, która wykonuje swoją pracę do końca, jestem osobą przyjazna, miłą z kulturą ( Lekko śmieszkowatą ). Jestem dyspozycyjny od godziny 15 ----> 24 ( Długi czas gry ). Z chęcią pomagam innym, mam mutacje i dogaduje się z społecznością na serwerze ( Szczególne pozdrowienia dla Doctor Who <3 ).

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak posiadam mikrofon i z chęcią z niego korzystam ( Mutacja+ )

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Poniedziałek - Piątek ( Godziny 15-24 czas wolny, chyba, że trening ) Sobota - Niedziela ( Prawie cały dzień )

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem administratorem na tego typu serwerach.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Zrobione

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Zapoznałem się z regulaminem Forum i serwera.

Edytowane przez maaSenkoo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
edu    43

Stanowczo za krótki connect. Pograj dłużej, daj się poznać. 

Odrzucam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej