Skocz do zawartości
M1K0

Lagujący serwer..

9 odpowiedzi w tym temacie

M1K0    0

Witam, gram na max-playu już około 2miesiące. Grając na innych serwerach nie mam spadków fps z 200 do 40. Co chwila wyświetlają się jakieś wiadomości czatowe albo reklamy. Rozumiem zarabiacie na tym, ale przestarzałe informacje (pluginy) moglibyście usunąć.  Tak samo vote na mapę. Jest Dust 2 i Mirage. Na niektórych serwerach, mapy automatycznie się przełączają. Czy nie dałoby usunąć kilka pluginów? ;/ (nie tylko ja narzekam na lagi) A serwer jest w sobie naprawdę fajny i ma potencjał, gdyby nie te spadki fps..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Yabol    158
42 minuty temu, M1K0 napisał:

Grając na innych serwerach nie mam spadków fps z 200 do 40.

53 minuty temu, M1K0 napisał:

serwer jest w sobie naprawdę fajny i ma potencjał, gdyby nie te spadki fps..

Serwer nie ma nic do twoich spadków FPS-ów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M1K0    0

Ma. Każdy piszę ,że aby na tym serwerze są lagi. Na mmach ,innych serwera jest dużo więcej klatek.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CamerDisco    122

ale przestarzałe informacje (pluginy) moglibyście usunąć. 

informacje =/= pluginy

Spadki fpsów mogą wynikać najzwyczajniej z liczby osób na serwerze, przed chwilą grałem z 15 minut i nie czuję masakrycznych spadków,.

Odnośnie pluginów, takie pluginy jak głosowanie dot. mapy jak i wiele innych nie wpływają w żaden sposób na FPSy, jeśli jakiś plugin miałby wpływać na rozgrywkę to byłyby to najzwyczajniej ścinki bądź duże wartości serwerowego sv/var. Słyszałem jak ktoś narzekał na quake soundy/rsy, jedni lubią, drudzy nie, ale przecież każdy może sobie wyłączyć i po problemie.

Na MMie masz 10 osób na serwerze, tutaj potrafi być 30, a mapy są stosunkowo małe żeby mieścić tyle ludzi, także musisz przemyśleć ten fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M1K0    0

Rozumiem, ale grając na innych serwerach 14v14 np. mam normalnie po 120-150fps.. A tutaj nie wiem co się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kolak    0

laguja reklamy,i temu sa spadki fps na serwerach,bardzo one przeszkadzaja,nie kazdy ma Pc ktory je ogarnie zeby nie było spadkow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ZosiazMarsa    29
Godzinę temu, kolak napisał:

laguja reklamy,i temu sa spadki fps na serwerach,bardzo one przeszkadzaja,nie kazdy ma Pc ktory je ogarnie zeby nie było spadkow

Ciekawe, że nie wszyscy mają spadki fps. Mi osobiście nigdy się to nie zdarzyło, tj. od maja ani razu. Natomiast jedynej nieprawidłowości i lagów dopatrzyłam się przy ogromnym wzroście sv na serwerach,  ale to też bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kolak    0

duzo osob mi zglasza ze podczas reklamy maja wielkie spadki,sam mimo iz mam mocny komputer to odczuwam spadki,i to nie ma nic wsplonego z wzrastaniem pingu przez reklame,moze cos plugin wariuje od tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mlodyy    42

Mi osobiście FPS'y nie spadają podczas gry, nawet jeśli włączy się reklama. Ping też mi nie rośnie. Jedyne lagi jakie ma serwer to czasami (rzadko) przy wzroście sv i var przy dużej ilości graczy (powyżej ~32).

Podsumowując, jeśli mi nie spadają, Zosi nie spadają i prawdopodobnie większej ilości graczy nie spadają fpsy, ani nie rośnie ping to problem powinien leżeć po twojej stronie, nie stronie serwera i jego reklam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi