Skocz do zawartości
Magmusiowy

Podanie na Administratora

2 odpowiedzi w tym temacie

Magmusiowy    0

1. Twój nick oraz SteamID: Nick: flux SteamID: STEAM_0:0:177642289

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4322

3. Twój wiek: 15

4. "Dlaczego ty?": Szczerze, jestem troszkę nieśmiały, ale poza tym lubię pomagać, sprawia mi przyjemność pomaganie innym graczom, tak licznej społeczności. Nie lubię przemocy, toleruje cenzurę, mam wysoką samoocenę, uczę się na błędach, potrafię pogodzić się z porażką, potrafię odróżnić cheatera od gracza czystego, tak już wcześniej mówiłem, jedyną moją wadą jest to, że się stresuje przed wszystkim, może nie przed każdą decyzją, ale myślę, że nie przeszkodzi mi to (jak już uda mi się przedostać).

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i jestem nawet bardzo "gadatliwą" osobą.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Dni robocze: 15:00/16:00 - 22:00/23:00 Weekendy: 10:00 - 22:00

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Tak, mam doświadczenie w byciu administratorem, byłem w administracji na dwóch serwerach. Znam podstawowe komendy SM.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, należę, tak, połączyłem.

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

Postanowiłem spróbować jeszcze raz, może teraz mi się uda, w tamtym podaniu, popełniłem parę błędów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FarQ    235

Aktualnie nie nadajesz się na to stanowisko.

Odrzucam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej