Skocz do zawartości
Syn Pana Krzyśka

Odwołanie ★★★ [PL] Max-Play.pl[ARENA 1VS1] [SKINY/KOSY/REKAWICZKI] Syn Pana Krzyśka

5 odpowiedzi w tym temacie

1. Twój nick: Syn Pana Krzyśka
2. Twój Steam ID: STEAM_0:0:75241188
3. Link do sourcebans: http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=commslist&hideinactive=true&searchText=0:75241188

(2 ostatnie bany)

4. Data zdarzenia: 30-10-2017 
5. Opis zdarzenia: Dostałem bana z nie wiadomo jakiego powodu, nawet mnie na serwerze nie było. Dostałem muta na chat i na voicechat 

Edytowane przez Syn Pana Krzyśka
błąd w tekście

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FarQ    235

Silence otrzymałeś za nagminne wulgaryzmy oraz obrażanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobrze, ale ile jest też osób, które piszą też obrazliwe rzeczy albo poprostu wyzywają na voicechatcie i nic z tym nie robią admini, niektorzy pisza np de.bilu czy inne obrazliwe rzeczy z kropka w środku.

Dlatego proszę o zdjęcie silenca na zawsze i np danie mi go na miesiac czy coś w tym stylu, poniewaz udzielam sie na tym serwerze i mam tam paru znajomych

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Troplelek    0

Nie powinienem się wtrącać no ale cuż, też mi się tak wydaję że kolega powinien dostać unmuta i ungaga z powodu że każdy nagminnie wyzywa oraz używa bluźnierstw. @Syn Pana Krzyśka nic z tym nie zrobisz na każdej sieci są takie osoby zwane "Nietykalnymi".

Pozdrawiam

Edytowane przez Troplelek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lord Yabol    121
3 minuty temu, Troplelek napisał:

Nie powinienem się wtrącać

Zgadza się, nie powinieneś.

10 minut temu, Syn Pana Krzyśka napisał:

Dobrze, ale ile jest też osób, które piszą też obrazliwe rzeczy albo poprostu wyzywają na voicechatcie i nic z tym nie robią admini, niektorzy pisza np de.bilu czy inne obrazliwe rzeczy z kropka w środku.

Od rozwiązywania takich spraw jest dział skarg.

Warunkowo skracam do miesiąca. W przypadku "powtórki" przywrócony zostanie perm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej