Skocz do zawartości
Waterfall

Podanie na Administratora - Water

2 odpowiedzi w tym temacie

Waterfall    0

1. Twój nick oraz SteamID: [EJEM] Water | STEAM_0:0:38370425

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://tf2-4fun.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=37

3. Twój wiek: 19

4. "Dlaczego ty?": Ze względu na zaistniałą sytuacje na serwerze, jestem chętny wstąpić na stanowisko administratora, mam dobry kontakt z graczami. Przesiaduje na serwerze codziennie przez parę godzin. Jestem chętny do pomocy każdemu nowemu graczowi. Na serwerze gram z przerwami od 2015 roku.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, posiadam oraz korzystam.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Praktycznie codziennie i o każdej porze dnia tzn. 10-22. Sytuacja może się jednak zmienić bo od przyszłego tygodnia podejmuję prace i nie wiem jak będzie z godzinami. (czasami też weekendy odpadają ze względu na szkołę zaoczną).

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem kiedyś administratorem na jednym z upadłych już serwerów 4Fun. Co do komend to znam podstawę.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, należę do grupy Max-Play na steamie i mam połączonego steama z profilem na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Darek    7

Podanie przyjęte. Okres testowy na 30 dni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej