Skocz do zawartości
Tesla

Podanie na adminstratora - Tesla

2 odpowiedzi w tym temacie

Tesla    0

1. Twój nick oraz SteamID: Tesla

STEAM_0:1:49000317

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://tf2-4fun.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=826

3. Twój wiek: 17 

4. "Dlaczego ty?": Zważając na obecną sytuację na serwerze maxplay 4fun jestem gotowy wstąpić na to stanowisko ponieważ gram na tym serwerze 5 lat i nie chcę stracić takiego zasobu wspomnień. Staram nie robić bezsensownych kłótni na serwerze, utrzymywać dobre kontakty ze wszystkimi graczami nie zważając na rangę i stan materialny.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Mikrofon posiadam i zacznę zacząć z niego korzystać.

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej gram w godzinach wieczornych w tygodniu oraz całą sobotę lecz czasami mogę nie wejść na serwer, wtedy będzie to spowodowane szkołą i nadmiernymi obowiązkami.

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Owszem najczęściej byłem administratorem na serwerach typu jailbreak, a wiele komend nauczę się bardzo szybko.

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? : Owszem należę to grupy na steam i połączyłem swe konto z kontem steam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Darek    7

Podanie przyjęte. Okres testowy na 30 dni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta