Skocz do zawartości
SWIRUS

Podanie na Administratora

4 odpowiedzi w tym temacie

SWIRUS    2

1. Twój nick oraz SteamID: ŚWIRUS / STEAM_0:0:176256905

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=30770

3. Twój wiek: 20

4. "Dlaczego ty?": Dlaczego ja? Jestem spokojnym graczem, nie wyzywam innych, lubię się czasem pośmiać z innymi, ale wróćmy do tematu, dlaczego ja? Gram na serwerze, i niestety, jak gram trafiają się młodzi ludzie, przed mutacją którzy czasem potrafią zdenerwować człowieka swoim głosem - też używają wulgarnych słów, a ja chciałbym by na serwerze panował pokój i przyjazna atmosfera. Świetni ludzie grają na serwerze, chciałbym też zadbać o to by im też przyjemnie się grało - bez ludzi którzy używają tylko wulgarnych słów, lub i potrafią zdenerwować człowieka, o kim mówię? O "trollach" którzy tylko wchodzą na serwer by po trollować podenerwować. Ale dobra dlatego ja, że chciałbym spróbować swoich sił, kiedyś pełniłem funkcję administratora w CS 1.6, na serwerze FFA / COD. To były czasy.. 

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak i tak

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: od 16/17 do 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Oj ostatni raz kiedy pełniłem funkcję administratora to było kilka dobrych lat temu na 1.6. Ale szybko się uczę. :)

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dagenothic    1

Trochę ponad 2 godziny połączenia to jest o wiele za mało. Pograj dłużej, daj się poznać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ploszi    2

Jestem na tak poniewaz miły czlowiek lecz 2 dni grania to troche za mało :p Lecz w przyszlosci czemu nie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FarQ    235

Pograj z nami dłużej. Następnie złóż podanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej