Skocz do zawartości
Bartilele

odwołanie od bana na serwerze awp

4 odpowiedzi w tym temacie

Bartilele    0

1. Twój nick: Bムrtilele ;)

2. Twój Steam ID: STEAM_0:1:112392888

3. Link do sourcebans: http://sourcebans.max-play.pl/index.php?p=banlist&advType=steamid&advSearch=STEAM_0:1:112392888

4. 10.11.2017r.

5. nie rozumiem blokady bo nie podał dowodu na to że grałem na serwerze awp z tym nickiem. To że miałem troche podobne nicki w historii do niego co oznaczały "kryształ" a nie ''kHRYSTAL'' . Nick kHRYSTAL pochodzi od Imienia Krystian a nie od kryształu. wiec nie mam pojecia czemu tak jest. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mlodyy    32

Twój nick był bardzo zbliżony do nicku gracza, który stale gra na serwerze/serwerach. Ludzie mogli wziąć Cię za tego prawdziwego kHRYSTALa, a Ty mogłeś wykorzystać dzięki temu sytuację i zrujnować jego choćby "reputację" na serwerze, czy chociażby doprowadzić do jego bana, bo gracz myślałby, że to on i wziąłby jego SID oraz nick do skargi. Czego nie rozumiesz ?

5. nie rozumiem blokady bo nie podał dowodu na to że grałem na serwerze awp z tym nickiem.

bNSJ6IT.png

PS: Sorry za wypowiedź, ale nie mogę tego czytać ..

Edytowane przez Mlodyy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bartilele    0

to jest nick kRHYSTAL a on ma kHRYSTAL czego nie mozecie pojąć ? a pozatym co mnie obchodzi to że ktos nicku dokładnie przeczytac nie umie.

Edytowane przez Bartilele
dopisanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej