Skocz do zawartości
Skoold

Podanie Skoold

4 odpowiedzi w tym temacie

Skoold    0

1. Twój nick oraz SteamID: Skoold  STEAM_0:0:11101

2. Link do Twojego profilu HLstatsX: http://csgo-arena2.max-play.pl/hlstats.php?mode=playerinfo&player=27518

3. Twój wiek: 17

4. "Dlaczego ty?": Na serwerze potrzeba administracji, która będzie sprawować kontrolę nad porządkiem.Poza tym szybko się uczę, jestem zawsze chętny do pomocy i otwarty na propozycje. Potrafię przyznać się do błędu, potrafię współpracować, nie ignoruje problemów ludzi, ten serwer na pewno będzie służył mi jako miejsce gdzie mogę doskonalić swoje umiejętności

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Tak, posiadam i korzystam

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Najczęściej w godzinach popołudniowych i pod 21 do godzin północnych 

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Niestety, to moja pierwsza aplikacja tego typu

8. Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Tak, należę i mam połączone konto 

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak

Edytowane przez Skoold

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
FarQ    235

To nie jest twoje steamID. 

Ze względu na krótkie sesje podanie odrzucam. Spróbuj ponownie za jakiś czas z dłuższymi sesjami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej