Skocz do zawartości
DoDOosek2115

Podanie Na Admina

3 odpowiedzi w tym temacie

1. Twój nick oraz SteamID: Nick shit (ale częściej DoDo) Steam_ID: 0:0:237684472

2. Link do Twojego profilu HLstatsX : 

3. Twój wiek: 14 lat

4. "Dlaczego ty?":  Na serwerze Często jakieś dzieci wyzywają a większośc adminów nic z tym nie robi. Na serwerze czasami są Cheaty Też wiele adminów to ma gdzieś. I chiałbym zarazem Pomóc wielu ludziom Którzy potrzebują Pomocy.

5. Czy posiadasz mikrofon i czy z niego korzystasz: Posiadam 2 Mikrofony ale używam tylko gdy to jest wymagane np. Upomnienie Kogoś, Prośba o Ciszę

6. W jakich godzinach najczęściej grasz: Gram Po szkole około 2 godziny 14-17 poźniej około 3 godziny 20-23

7. Jakie masz doświadczenie w administracji serwerem, czy znasz podstawowe komendy SM: Byłem Administratorem Na Serwerze FFA Csowicze.pl (Już go chyba nie ma) Wzięli mnie do administracji ja się uczyłem komend i wraz z uczeniem poznawałem to. Niestety wielu nie pamiętam, ale z chęciom sobie bym je przypomniał.

Czy należysz do grupy steam Max-Play oraz czy połączyłeś konto na forum z kontem Steam? (Obowiązkowe): Należe do grupy i tak Połączyłęm

9. Czy zapoznałeś się z regulaminem forum i serwera, na który składasz podanie?: Tak zapoznałem się z regulaminem forum oraz serwera.

Edytowane przez DoDOosek2115
Źły poprzedni zapis

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ta strona używa ciasteczek! Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie!

ZrozumiałemDowiedz się więcej